piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ot przykrość. Negował istnienie koronawirusa. Zmarł na COVID-19

nie marudz

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ot przykrość. Negował istnienie koronawirusa. Zmarł na COVID-19

bob pewnie miales silnik w dobrej kondycji

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ot przykrość. Negował istnienie koronawirusa. Zmarł na COVID-19

Pepe-szaa! ja zawsze pokuty miałam krótkie..pewnie dlatego żem o wszystkim księdzoju nie mówiła..on taki sam człek jak i my, po co mu wszystko gadać....:P



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ot przykrość. Negował istnienie koronawirusa. Zmarł na COVID-19

http://youtu.be/lxIECFrJ9S0

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ot przykrość. Negował istnienie koronawirusa. Zmarł na COVID-19

Przez neta gadżety zamawiaj, bo osobiscie to kicha trochę...:P

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ot przykrość. Negował istnienie koronawirusa. Zmarł na COVID-19

maly opiernicz nie jest zly heh
ja w czasie pierwszej ciazy lezac na patologii wkurzylam sie na poppe i jak szedl korytarzem to glosno to skomentowalam kolezankom ktore mnie odwiedzily i co? Pozniej pan dr przyszedl przeprosil i odp na wszystkie moje pytania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ot przykrość. Negował istnienie koronawirusa. Zmarł na COVID-19

Porod jak porod, kazda kobieta odczuwa inaczej, a co do opieki na sali porodowej to mysle, ze zalezy tez od tego ile kobiet w danej chwili rodzi. Ja akurat bylam sama to wszystkie byly skupione na mnie. Po urodzeniu dziecka jest dobra opieka (chociaz tez zalezy od pielegniarek/poloznych) . Pielegniarki przychodzily do mnie pytaly jak sie czuje itp itd , dawaly kroplowki, leki a polozne tylko do malenstwa. Uczyly karmic, przebierac itp

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ot przykrość. Negował istnienie koronawirusa. Zmarł na COVID-19

pyskata to ja jestem i po chwili zakłopotania, wzrokiem, na jej mężu pokazałam miejsce, które w sklepie mnie interesowało, i a do tego mały komentarz i pośpiesznie się ze mną pożegnali.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ot przykrość. Negował istnienie koronawirusa. Zmarł na COVID-19

nie wiem czy to zbieg okoliczności że trzy osoby polecające Panią Monikę mają na swoim koncie po 2-3 posty? ;) ale i tak dziękuję, sprawdzę

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org