czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Przez głupka, wkrótce Warszawa miastem brudasów.

Lokalny patrioto.
Podałeś przykłady najbardziej kosztochłonnych oddziałów



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przez głupka, wkrótce Warszawa miastem brudasów.

poszukuje kogos kto podejmie sie przekladki vw lt 35 rok 2003 2.5tdi za info z gory dziekuje



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przez głupka, wkrótce Warszawa miastem brudasów.

rodziłam w tym szpitalu i powiedzmy sobie szczerze... po małych souvenirach nie było żadnych zastrzeżeń, spędziłam tam łącznie 3 tygodnie wiec mogę coś powiedzieć. Wcześniej w nocy potrzebowałam pomocy, poszłam do tej kanciapy pielęgniarek, mowie do nich i zero reakcji, podchodzę bliżej a te mają korki w uszach włożone i śpią. Na drugi dzień zrobiłam małą awanturę przy obchodzie i już było spoko.Jaki wniosek?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przez głupka, wkrótce Warszawa miastem brudasów.

35 rok to kurde stary jak sfiat :P



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przez głupka, wkrótce Warszawa miastem brudasów.

ja fszystko umiem zapewnic.. najwazniejsze to zeby kazda para przyniosla butelka badz kazdy singiel .. i wtedy ja wam wszystko zapewnie : )

mast bi de miuzik,ju kan dens mam talent i inne.. .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przez głupka, wkrótce Warszawa miastem brudasów.

dobrze Ci mowia przypi***ol pare razy jakims mlotkiem i powinno pomuc jesli sie zaciol .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przez głupka, wkrótce Warszawa miastem brudasów.

Ile? 90 zł za dzień na ul. Wojska Polskiego. Przecież to kradzież w biały dzień. A te przedszkole jest publiczne czy nie publiczne. Jeszcze 90 zł za 1 tydzień to bym zrozumiała ale za dzień, to chyba lekka przesada. Czy ta informacja chociażby jest prawdziwa? Może raczej 90 ZŁ ZA TYDZIEŃ.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przez głupka, wkrótce Warszawa miastem brudasów.

jak najbardziej CCC, nigdzie niemiałam takich problemów jak tam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przez głupka, wkrótce Warszawa miastem brudasów.



po lewej Jasio z prawej moj koleszka z forum... sam sie przyzna jak bd chciau ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przez głupka, wkrótce Warszawa miastem brudasów.

Proszę o więcej szczegółów odnośnie przedszkola. Jak powierzchnia, ilu nauczycieli, jakie grupy są planowane, czy będzie własny plac zabaw, ile będzie tego angielskiego i kto go będzie uczył, ile zajęć będzie z tego fitnessu, jakie będą zajęcia dodatkowe no i przede wszystkim jaka cena

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przez głupka, wkrótce Warszawa miastem brudasów.

tech 325 - taka dobra rada nie wyrzucaj jeszcze papierka z potwierdzeniem zdanego egzaminu .... ja całe szczescie go schowalam i uratowałam sobie tyłek bo pewnie prawko bym jeszcze raz musiala zdawac... ;( takie rzeczy dzieja sie w Wordzie. pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przez głupka, wkrótce Warszawa miastem brudasów.

Czyżby jakieś nowe przedszkole otwierało się czy temat dotyczy któregoś z obecnych przedszkoli łomżyńskich?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przez głupka, wkrótce Warszawa miastem brudasów.

CROOP już nie mówię o reklamacji, ale o samych PANIACH które pracują i uważają się za najważniejsze na świecie, TRAGEDIA.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przez głupka, wkrótce Warszawa miastem brudasów.

No pewnie i to nie jakimś młotkiem tylko dużym młotem, może się wystraszy i już więcej nie zatnie!
Przynajmniej ja bym się wystraszył...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przez głupka, wkrótce Warszawa miastem brudasów.

Dzięki za pomoc :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przez głupka, wkrótce Warszawa miastem brudasów.

dvw święta prawda!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przez głupka, wkrótce Warszawa miastem brudasów.

ooo! same znajome dziewczyny!

a to figlarki jesteście!

spokojnie! ja też!

tak jak zielonooka tak i ja na alledrogo się "zaopatruję" w interesujące gadżety.
szybko, taniej też można coś trafić i co najważniejsze, dyskrecja zapewniona!

po bieliznę, taką zmysłową kiedyś weszłam, a po wyjściu ze sklepu, na ulicy od razu na znajomych trafiłam! A po co? A co tam jest? itp. itd. Tak jakby sami nie mogli tam wejść! I te uśmiechy dwuznaczne!

Tak, że teraz tylko net i dyskrecja!
Wszystko przecież jest dla ludzi!!!

Pozdrawiam dziewczyny!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przez głupka, wkrótce Warszawa miastem brudasów.

Pepe-szaa! to mogłaś tym znajomym powiedzieć, żecukierki tam za darmo rozdają

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przez głupka, wkrótce Warszawa miastem brudasów.

co sie martwisz teraz pory maja wiszące kroki to tam go bedziesz nosił o rozpor nos modnie otwarty to w mig go wyjmniesz jak trzeba



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przez głupka, wkrótce Warszawa miastem brudasów.

Jasiek nie wiedziałam, że z Ciebie taki przystojniak! No chyba zwariuję taki żeś piękny ;D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przez głupka, wkrótce Warszawa miastem brudasów.

Lala22
chciałaś nam się pochwalić, że angielskiego "liznęłaś" trochę?
czy na prawdę nie umiesz posłużyć się wyszukiwarką w swoim kompie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przez głupka, wkrótce Warszawa miastem brudasów.

Ja płacę 80 zł za ścięcie i farbowanie. Nadal mam krótkie włosy, chociaż zapuszczam. Myję codziennie, ale jako, że już trochę mi odrosły mogę myć wieczorem. Jak ścięłam myłam rano, bo przy tak krótkich włosach jak wstawałam, miałam każdy włos w inną stronę ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przez głupka, wkrótce Warszawa miastem brudasów.

uważam że Alior jest obecnie jednym z lepszych banków!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przez głupka, wkrótce Warszawa miastem brudasów.

Schody robi się na wiele lat. To duży wydatek. Zrób raz a dobrze. Jeśli masz małe fundusze to możesz zrobić z paneli. Ostatnio oglądałem, wyszły ładnie. Oblistwowane są listwami dębowymi na krawędziach, a na stopnicę z podstopniem dano ćwierćwałek. Przelicz koszty, bo listwy są drogi na obojętnie jakie schody. Terakota jest zimna. Nie polecam.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przez głupka, wkrótce Warszawa miastem brudasów.

Tak właśnie traktuje ich w taki sam sposób jak oni innych by wiedzieli jak to fajnie a z mojej strony to początek i do tej pory oni pomiatali ludźmi a teraz ludzie w końcu nimi tyle mojego a błędy mam gdzies

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przez głupka, wkrótce Warszawa miastem brudasów.

90zł za m-c, tak mi powiedziała, przedszkole jest publiczne, jak nie wierzysz to zadzwoń do tego przedszkola:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przez głupka, wkrótce Warszawa miastem brudasów.

h0j żeby być ordynatorem nie wystarczy być tylko dobrym lekarzem Znam lepszych a ordynatorami niestety nie są.
Byłam z dzieckiem w szpitalu jakiś czas temu - na obchodach ten lekarz nie wiele rozmowny, w kwestiach tego co tak naprawde dolegało mojemu dziecku a prywatnie a i owszem..

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org