sobota, 20 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
...a De.wotkę zamkną w piwnicy...

Najpierw trzeba Cię zapylić.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ...a De.wotkę zamkną w piwnicy...

Do roweru

STRANSKY



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ...a De.wotkę zamkną w piwnicy...

Dziwi mnie to, ponieważ w gabinecie dentystycznym za wybielanie roztworem 30% płaci się około 450zł i nie dlatego, że preparat jest drogi, tylko z tego powodu, że przy działaniu takim stężeniem tego środka trzeba zabezpieczyć dokładnie wszystkie dziąsła, zęby jeżeli ktoś ma jakieś problemy itd, bo z tego co wiem można sobie ładnie zniszczyć szkliwo. Aaa i dentystka mówiła mi również, że te stężenie normalnie powoduje wypalanie więc powodzenia w kładzeniu go na dziąsła na 20-30 min.. hehe To w takim razie polecam max 15% jeśli macie zamiar próbować wybielania preparatami z aptek.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ...a De.wotkę zamkną w piwnicy...

Każdy orze jak może szkoda ze czyimś kosztem i nie ma znaczenia ze jestem czyimś chłopakiem czas zakończyć samowolne tych ludz którzy nazywają się szefostwem i zgadzam się dzięki swym osobom jeszcze ten interes istnieje i dzięki tym którzy tam pracowali, a nie dzięki pani panu.....czy synom i niech się cieszą ze do tej pory kazdy to olewal. Ale ja tak nie zostawię tego i chyba ci co mnie znają potwierdza ze nigdy nie robię nic czego nie jestem pewny. Kolejna rzecz wystarczyło przepraszam dla kilku osób , a tego zabrakło ale za to brzydkie słowa i telefony były tak drodzy państwo nie boje się was i czekam na ten proces o zniesławienie urząd skarbowy policje i co tylko macie i bądźcie pewni ja nic nie trace a wy tak i to wiele chętnie posiedzę de nawet w pace jak będzie trzeba na wasz kosz bo placicie tzw podatek taki duzy i wisi mi to ze macie kasę mniejcie de ale zarabiajcie te pieniądze normalnie a nie na ludzkiej krzywdzie.inni dawno by przeprosili ale wy jesteście pewni swego wiec do zobaczenia w sądzie . Właśnie zapraszam w imieniu swoim jak i innych na rozprawę czekamy na wyznaczenie terminu właśnie.a ci którzy tak ich bronią życzę wam takich właśnie szefów jak piszecie może w tv opowiecie jacy to są dobrzy co? ja nie balem się podać teł imienia nazwiska a wy odwazycie się stanąć po ich stronie w mediach nie sadze;)powodzenia wy dobrzy cierzko uczciwie pracujacy szefowie oby wam się wiodło i prawo wam sprzyjało .pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ...a De.wotkę zamkną w piwnicy...

nie twierdze ,że GalaxyII nie jest dobry ale jest koniczny bo wyglada jak cegła. Dla mnie noszenie go to totalny przypał . Ja uzytkuje GalaxyII tez jest fajny ale uważam ze to jest tez głupota bo zwyczajnie jest nieporeczny. Do lansu i bansu w Yam Cafe to sie nadaje ale dla normalnych ludzi to polecam cos co dobrze lezy w rece i naprawde mozan to zmiescic w kieszeni a nie torbie .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ...a De.wotkę zamkną w piwnicy...

Dobry ten kebab, to polska kuchnia?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ...a De.wotkę zamkną w piwnicy...

Analgedon party się zapowiada : O



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ...a De.wotkę zamkną w piwnicy...

gwarancji juz nie ma wiec chce spróbować samodzielnie go zdjąć nie nosząc np:do komisu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ...a De.wotkę zamkną w piwnicy...

Co trzeba zabrać ze sobą dla maluszka do szpitala ????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ...a De.wotkę zamkną w piwnicy...

Chyba masz trochę zbyt wyostrzony wizerunek pracy w tym sklepie. Nie pracowałam tam ale wydaje mnie się, że to o czym piszesz to lekka przesada. Nie wiem jak w Stokrotce dokładnie jest ale znajoma pracuje w Biedronce i jest zadowolona z tej pracy. Pracuje tam już bardzo długo i nie szuka innej pracy. Dodatkowo mówi, że jeśli chodzi o płacę to też nie jest najgorzej.
Właśnie, a byłaś już na rozmowie czy tylko słyszałaś od kogoś? Bo słowo "PODOBNO" ma dużo znaczeń.
Zawsze możesz zacząć a potem szukać czegoś innego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org