czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Spotykasz się z wrogiem twarzą w twarz w swoim rodzinnym mieście.

Turystyczne miasto? Z katerdą i kilkoma lokalnymi zabytkami, w tym dom partii z cegieł byłego kina. Miasto kościołów i rond. Co wybory, to wielkie plany. Bulwary, grody, lotniska renowacja starówki z oszkloną "podłogą, gdy przyjdzie do czego, to na kostkę granitową lepszej jakości nie mają. Lokalny biznes rajców, też ma się dobrze, sklepy interesy jak mięli, tak mają( oby nie było, że zazdroszczę). Na resztę blokada. Ile, to Kolno Grajewo Ostrołęka, Pisz... do Białegostoku pieniędzy zawieźli, bo zapyziałego sklepiku z cebulą i jeansszmatkami bronili? O życiu kulturalnym, czy rozrywkowym nie wspomnę, tutaj w ogóle tragedia. Każdy pisze, lubię, kocham, piękna,... ja też kocham ale co to wnosi? Po prostu róbmy coś, nie wiem głosujmy inaczej, ( nie partie, tylko ludzi) kandydujcie, przede wszystkim zorganizujmy się, a nie wojenka o Kaczyńskiego czy Tuska, upominajmy się może nie swoje, ale o spełnienie planów wyborczych, a nie człek ogląda wywiad, w którym zostałem poinformowany, że "siki śmierdzą"
Inauguracje, marsze za albo przeciw, akademie, otwarcia, wszędzie politykierów pełno, grafiki napięte jak ... baranie, nie dziwota, że czasu nie mają. "Monopol" sprzedać? świetny pomysł. Ełk, Grajewo, Wys Maz, tam radni, burmistrzowie z innej gliny?

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Spotykasz się z wrogiem twarzą w twarz w swoim rodzinnym mieście.

Łomża- okolice piękne, ale dziura.

na bok zarty. czytalem to wszystko i zastanawiam sie, co my mozemy zrobic dla poprawy warunkow zycia w naszym miescie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Spotykasz się z wrogiem twarzą w twarz w swoim rodzinnym mieście.

Czas przejrzeć na oczy. Nie jesteśmy i nigdy nie będziemy miastem turystycznym. Jesteśmy tylko punktem przejazdowym i tylko dzięki MCKwakowi ktokolwiek z przejezdnych się u nas na chwilę zatrzymuje..... Skończmy pompować kasę w tę turystykę i wizjonerstwo hotelarskie - bo te hotele będą i tak stały puste. Może włodarze pomyśleli by o obniżeniu podatków czy innych obciążeń nakładanych na przedsiębiorców - tych drobnych. Małych i średnich firm. Te firmy chcą zatrudniać, ale nie mają możliwości... Aktywizacja w obecnej formie i staże po których i tak nie ma pracy - niewiele pomogą. Pomyślcie drodzy radni jak pomóc małym i średnim firmom, które zatrudniają ludzi! Dają miejsca pracy. Ale nie kombinatorom bo takich też mieliśmy co to dotacje pobierali na stworzenie miejsc dla niepełnosprawnych. Zastanówcie się i działajcie. Popatrzcie na Ostrołękę.

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Spotykasz się z wrogiem twarzą w twarz w swoim rodzinnym mieście.

Ci którzy mówią że w Łomży nie ma co robić, są albo mało kreatywni, albo po prostu nie mają żadnego pomysłu na życie. Nasze miasto tak na prawdę ma wiele plusów, nie tylko wewnętrznych. Są miasta które są w zdecydowanie gorszym położeniu, a my mamy blisko do Warszawy, na Mazury, mamy piękną okolicę. Łomżyniacy są przyzwyczajeni do narzekania, i może właśnie tutaj tkwi problem.
A tutaj krótki filmik na rozluźnienie ;)
http://www.youtube.com/watch?v=lOocW-fnEl4

—-


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Spotykasz się z wrogiem twarzą w twarz w swoim rodzinnym mieście.

Najlepiej chyba zainwestowac w 3 rodzaje i nazywać: kebab barani, kebab drobiowy czy wieprzowy - niech ludzie wybiorą





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Spotykasz się z wrogiem twarzą w twarz w swoim rodzinnym mieście.

Ja mam picasa i do obróbki zdjęć jest wystarczający.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org