czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
co złego może się stać z religią, gdy zabraknie w niej wiary

śliczny jest czy na szyi to ślady po obroży ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co złego może się stać z religią, gdy zabraknie w niej wiary

na allegro a w styczniu w każdej dobrej księgarni.

STRANSKY



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co złego może się stać z religią, gdy zabraknie w niej wiary

Piesek jest piękny, mam już kota w domku a właściwie kotkę 4 - letnią i często kłócę się z mężem o kota w domu, czyli głównie o sierść na dywanie ale ogólnie uwielbiam zwierzęta, często dokarmiam przy śmietnikach resztkami z obiadu.
Ostatnio widziałam psa na wisi żyje w okropnych warunkach powiedzcie co mam zrobić i gdzie to zgłosić a chce być anonimowa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co złego może się stać z religią, gdy zabraknie w niej wiary

Z kąd w Was tyle nienawiści.Nie wszystko jest prawdą.Z tym jedzeniem to bzdury piszecie.Ja pracowałam tam i wiem.Z pieniędzmy ,umową nigdy nie było najmniejszego problemu.Piszę o sobie.Jeśli mi nie pasuje,nie podejmuję pracy-proste.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co złego może się stać z religią, gdy zabraknie w niej wiary

W Lomzy to potrzeba na tych wiesniakow pejcz,w tym miescie co bys nie zrobil bedzie zawsze zle,ludzie mysla ze jak pujda do knajpy i kupia jedno piwo to majatek zostawili i wlasciciel sie na nim wzbogacil,oni nie maja pojecia ile wszystko kosztuje,kazda porzadna dyskoteka potrzebuje ludzi z klasa i kasa a nie koltunstwo,moim zdaniem tylko w ten sposob mozna sie utrzymac w tym miescie.A koltunstwo bylo i bedzie,,,,,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co złego może się stać z religią, gdy zabraknie w niej wiary

Może byc autobus na Wschodnia Wa-we i co godzina "pociag lotniskowy " połaczenie jest bardzo dobre.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org