wtorek, 16 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Katolicy i w Polsce, wierzą , że ks. John Baptist Bashobora wskrzesza ludzi zmarłych :)

Sunia jest tak urocza, że nie trzeba dawać jej fotki. Ale warunki muszą być spełnione jak napisano wyżej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Katolicy i w Polsce, wierzą , że ks. John Baptist Bashobora wskrzesza ludzi zmarłych :)

Fajnie że nie oddajecię w pierwsze ręce



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Katolicy i w Polsce, wierzą , że ks. John Baptist Bashobora wskrzesza ludzi zmarłych :)

Najfajniej pod ratuszem

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Katolicy i w Polsce, wierzą , że ks. John Baptist Bashobora wskrzesza ludzi zmarłych :)

Kto publikuje nie prawdziwe informacje na portalach? Motocyklista nie został nawet zabrany do szpitala leży w worku na środku skrzyżowania reanimacja nie przyniosła żadnego rezultatu i zmarł. Drodzy redaktorzy potwierdzajcie informacje przed publikacją ;)


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Katolicy i w Polsce, wierzą , że ks. John Baptist Bashobora wskrzesza ludzi zmarłych :)

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Katolicy i w Polsce, wierzą , że ks. John Baptist Bashobora wskrzesza ludzi zmarłych :)

@enigmatus
Można się powołać na "brak szkodliwości społecznej", jeżeli droga jest całkowicie wolna, upewniłeś się, że nie stworzysz zagrożenia itd. to ten czyn zabroniony nie wypełnia znamiom wykroczenia (nie można w takiej sytuacji mówić o mandacie). Policja baaardzo często zapomina o kotratypach w polskich kodeksach. To w końcu prawo ma być dla ludzi, a nie na odwrót.

Co do przechodzenia przez jezdnie poza miejscem wyznaczonym to niestety jest tu pułapka prawna. W Polsce na drodze dwujezdniowej możesz przejść na drugą stronę tylko i wyłącznie po przejściu, co dla mnie jest głupotą.
W Niemczech na przykład taki zakaz przechodzenia przez drogę dwujezniową jest tylko wtedy, gdy na pasie rozdzielającym są ustawione fizyczne przeszkody typu łańcuchy, barierki, ale w innych miejscach nawet jest dociągnięty chodnik, ale nie ma wyznaczonego przejścia:

Nikt jakoś się na takie rozwiązania nie skarży, liczba potrąconych pieszych jest znacząco mniejsza niż u nas. Tam jak jest przejście to jest wyznaczone mądrze, czytelnie, nie ginie w natłoku znaków i tam pieszy ma pierwszeństwo już przy dojściu do niego. U nas muszą przez takie przepisy (jak napisałem wyżej) napieprzać przejściami jak gnojem po polu, a pieszy i tak musi poczekać aż wszystkie samochodzy przejadą i dopiero na nie wejść.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Katolicy i w Polsce, wierzą , że ks. John Baptist Bashobora wskrzesza ludzi zmarłych :)

A ja polecam forum http://sfd.pl. Jest tam dział o odżywianiu i m.in. odchudzaniu, masa informacji na temat zasad układania diety, co kiedy i ile jeść, a także jak trenować. Można znaleźć dobre tematy nie tylko opisujące praktykę, ale też odżywianie i sport od strony biologicznej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Katolicy i w Polsce, wierzą , że ks. John Baptist Bashobora wskrzesza ludzi zmarłych :)

Koksia jest wysterylizowana,zaszczepiona przeciwko wściekliźnie i wirusówkom,odrobaczona.Gotowa do pokochania.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Katolicy i w Polsce, wierzą , że ks. John Baptist Bashobora wskrzesza ludzi zmarłych :)

ludzie ale mieszkacie w Polsce więc po co mówicie co w Niemczech lub gdzie indziej? Trzeba się dostosować i tyle. I nie opowiadajcie glupot. Jak ulica pusta to i światło szybko się przelacza na zielone. A te światła to ochrona waszego tyłka jakby nie było. Kilka dni temu jeden koles mało co się pod ciężarówkę przy nowej galerii nie wladowal bo wszedł na przejście i nawet nie spojrzał czy coś jedzie. Patrzyl sobie na nowa galerię zamiast na jezdnię a z tylu jechała ciężarówka! Tam światła nie działają jeszcze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Katolicy i w Polsce, wierzą , że ks. John Baptist Bashobora wskrzesza ludzi zmarłych :)

Słuchaj ja kiedyś odlewałem takie krążki w jednej odlewni było to dawno... niestety nie każda odlewnia zrobi ci coś takiego :/ Kolega mój podpowiedział mi żeby spróbować w http://www.odlewnia-zeliwo.pl spróbować zapytać zawsze możesz :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org