piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Pełen miłości kocmołuch.

Witam mam pytanie ktoś się może orientuje czy za nieodebranie zwrotu paczki pobraniowej na POCZTEX-e będą jakieś konsekwencje??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pełen miłości kocmołuch.

Paczka przepadnie.Było odebrać.

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pełen miłości kocmołuch.

Ależ ja wcale się unoszę,wyraziłam swoje zdanie,więc o co Ci chodzi kobieto??
Każdy tu się wypowiada co myśli na dany temat i chyba nic w tym złego.A to czym mam się zająć i co jest dla mnie najważniejsze ,to wybacz ale to nie Twoja sprawa więc nie dawaj mi rad.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pełen miłości kocmołuch.

A kto tu o biciu???Tylko wyrażamy swoje zdanie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pełen miłości kocmołuch.

jak to kobiety:) Omania a co Ty tak naskakujesz na mnie?:) wiesz ja jeszcze nigdy nie widzialem zeby ktos przed biciem mowil o biciu:) tylko jak jest wkurzony to wali...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pełen miłości kocmołuch.

heheheh to chodź to Cie walnę;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pełen miłości kocmołuch.

To ja podam Ci swój nr tel.jak bedziesz wiedział do daj znac do jutra wieczorem ok? 501 662 384 ewentualnie napisz smsa-odzdzwonie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pełen miłości kocmołuch.

Witam wieczorową porą:) Śmieszne może pytanie, ale pilnie potrzebuję nr-u tel. do osoby, która sprzedaje watę cukrową na różnych imprezach plenerowych. Czy Ktoś może posiada taką wiedzę? :)
ps. Może być i jutro:) Poczekam..:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pełen miłości kocmołuch.

od Omani jest zaszczyt dostac:D a chetnie ide...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pełen miłości kocmołuch.

Żebyś później tylko nie narzekał że za mocno ;-D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pełen miłości kocmołuch.

Omania mocniej tym lepiej:) OD Ciebie to czysta przyjemnosc:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pełen miłości kocmołuch.

Kolejne pytanie, jezeli tego podatku nie zaplaci: dziecko, lub tez osoba bezrobotna?Jak wiadomo, nie maja za co zaplacic(z wlasnych srodkow) wiec wtedy co? Zostanie wpisany do KRD? Troche smiesznie by to wygladalo, roczne dziecko ze swietnym startem zyciowym:)

Moze to ja czegos nie rozumiem, prosze o jakies konkretne posty :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pełen miłości kocmołuch.

Ehhh zauroczony,na prawdę narobisz mi ochoty heheheh;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pełen miłości kocmołuch.

Omania Omania walisz czy nie ile mam czekac?:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pełen miłości kocmołuch.

Jadę jutro po 18. Jak ktos chce moge zabrac:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pełen miłości kocmołuch.

Wiadomo gdzie chcesz:D wytrzymam wszystko dla Omani:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pełen miłości kocmołuch.

Spoko,mam nadzieję że jutro nie będzie śladów;-)))
A tymczasem zmykam,bo ranek nie daleko;-))
Dobranoc

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pełen miłości kocmołuch.

tez mam taka nadzieje Omania:D Dobranoc do jutra mam nadzieje ze jutro tez mnie pobijesz:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pełen miłości kocmołuch.

Omania wyrażaj co chcesz i rób co chcesz bo masz racje nie moja sprawa i żadnych rad Ci nie daje bo jesteś dorosłą osoba i masz swój łeb od myślenia ale nie naskakuj jak zrobiłaś to wyżej wtedy i ja nie będę na Ciebie tyle w temacie ... Dobranoc...

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pełen miłości kocmołuch.

Winna jest poczta Polska powinny małe wózki dać dla listonoszow tak jak w innych krajach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pełen miłości kocmołuch.

http://tvnplayer.pl/programy-online/kuba-wojewodzki-odcinki,455/odcinek-181,pawel-kukiz-i-adrian-zielinski,S00E181,14856.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pełen miłości kocmołuch.

Nie rzadu. Ale obecnej ekipy z Ratusza. W osobach .. .
Chyba każdy z nas zna jej skład .
Sami zreszta ich wybraliśmy.
Radni ? tez to musza zaprobować.
Niech se sami sortuja i segeguja. Ja dam i 20 zł od osoby.
kolejny GNIOT i BUBEL prawny jej autora. Nie pierwszy zreszta. bo komunikacje już nam zmodernizował. Nie ponoszac za to żadnej odpowiedzialnosci ani finasowej ani prawnej.
mimo że zakład MPK / 850 tys zł długu / chyli sie ku upadkowi generujac codziennie straty na poziomie 5 tys. zł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pełen miłości kocmołuch.

fajny samochód,też chcę zostać prezydentem i wozić się taką bryką.....

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pełen miłości kocmołuch.

Niedawno było ogłoszenie - pani zgubiła starszego yorka z czarną zmianą na głowie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pełen miłości kocmołuch.

Gdyby każdy listonosz posiadał samochód,a nie tylko niektórzy, problemu by nie było. Pakował by w torbę tylko przesyłki przeznaczone na dany budynek, było by u lżej.
To nie jest problem zwykłego Kowalskiego, że PP ma przepisy jakie ma. Każdy płaci za usługę dostarczenia listu i chce go dostać do domu. Jeśli ktoś ma blisko na pocztę i nie przeszkadza mu podskoczyć po awizo - ok.
A pomyślał ktoś o osobach, które muszą na pocztę zapierdzielać kilka kilometrów, o matkach z małymi dziećmi, itp? Nie bez powodu ktoś wysyła poleconym.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pełen miłości kocmołuch.

no to już drogo 250-300 zdecydowanie za drogo. czyżby zajęcia dla bogatych tylko? cała idea prysnie jeżeli to prawda z tymi cenami;/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pełen miłości kocmołuch.

cholercia powiem wam jak to ze mna bylo:))) byl tylko LOK na zjezdzie---------------zaczelam od teorii przez miesiac ,normalne lekcje!Nastepnie dostalam instruktora i nauka jazdy - pierwsze to co mnie nauczyl to jazda tylem po placu- do tych wszystkich zatoczek , prostokatow itd , a potem miasto:)))) NASTEPNY MIESIAC!!!!!!!!!! pod koniec wrzesnia ( a zaczelam na poczatku lipca) egzamin -teoria jak po masle i praktyczny-zdalam(nawet do glowy mi nie przyszlo ,ze moge zdawac jakis tam raz -enty!) Musialam dojechac do szpitala (starego) zaparkowac tylem i wrocic do Lok-u!!!!!!!!Jest taki moment ,ze pomimo jazdy , nic nie umiesz:))) chociaz sie starasz:))NAJWIECEJ NAUCZYSZ SIE SAM!!!!!!!!!!!!! albo przeplyniesz albo zginiesz jak mowi przyslowie:)) Do dzis pamietam pierwsza swoja samodzielna jazde:))) bez "asekuracji" :)))))))))))) masakra , ale opisze jak bedzie zainteresowani:))

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pełen miłości kocmołuch.

zazwyczaj trzymają 14 dni

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pełen miłości kocmołuch.

I zaczęło się !!! zazdroszczą bryki prezydentowi ,a co rowerem ma zasuwać ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pełen miłości kocmołuch.

w pelni popieram segregacje smieci,tak powinno byc juz dawno..co do stawek za wywoz..hmmmmmmmmmmmm sa one dosc wysokie jak na lomze.16zl od osoby w bloku???hmmm wiadomo rowniez ze wlasciciele domow zawsze musieli zapewnic sobie pojemniki..przy tych stawkach napewno w lasach itp bedzie wiecej smieci co jest ogolnie ohydne i niedopuszczalne..
tak z ciekawosci zapytam tych co mieszkaja w domach ile placicie za wywoz smieci powiedzmy raz w tyg pojemnik do 100l

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pełen miłości kocmołuch.

Ty "baśka" to własne odpady składujesz chyba we własnej makówce.
Gospodarowanie odpadami to rzecz ogólnoeuropejska, a ty namiętnie ubierasz w to urzędników magistratu.
Postępowanie z odpadami to element ludzkiej kultury, a u ciebie ani jej oznak ani logicznego myślenia nad tematem. Chcesz śmieciową schedę zostawić następnym pokoleniom, kiedy już zasypiemy odpadami planetę? Zacznij rozumować jak cywilizowany człowiek, bo nadziś to jesteś prymityw ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pełen miłości kocmołuch.

Wiatm wszystkich, którzy mają dośc, biernego patrzenia jak ich okradają.
Banki, parabanki.
A może warto poszukać sposobu zarabiania w internecie?
Ja znalazłem!!!
założenie własnej ZARABIAJĄCEJ firmy w internecie ( w tym przypadku nazwa firmy to WIELKIE przesadzenie ) ale....ZARABIAJĄCE J JUŻ NIE!!
Więcej wiadomości na maila.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pełen miłości kocmołuch.

Miyu bez przesady nie samochod..prawie we wszystkich krajach listonosze posiadaja rowery zapewnione im przez poczte.to akurat PP powinna zrobic i rowery wprowadzic...ale niedlugo juz wogle spadna na psy jesli tak beda robic..Powiem przyklad..firma kurierska przesylki do 30kg 13zl,nastepna 17zl,,listy itd sa tansze..

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pełen miłości kocmołuch.

biedny Kołek ma starszy model i kłuje w oczy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pełen miłości kocmołuch.

popieram blondloczek tylko moze tak troszeczke nizsza stawka i smieci w lasach bedzie mniej a tak czasami sie zastanawiam co zrobimy z tymi oknami plastikowymi jak juz nam sie znudza

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pełen miłości kocmołuch.

Jeśli w ciągu dwóch tygodni nie zgłosi się właściciel, piesek zostanie przekazany do adopcji.
Yorczek miał czerwone szelki i smycz, ale został znaleziony na dachu boksów :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pełen miłości kocmołuch.

Życzmy temu Panu z całego serca, by musiał w takich warunkach pracować za takie pieniążki, by z tego utrzymał rodzinę, może jeszcze wynajął mieszkanie i opłacił rachunki. Ludzie pracują, bo nie mają wyjścia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pełen miłości kocmołuch.

umowna

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pełen miłości kocmołuch.

Może ktoś jedzie do Warszawy w piątek 14.09.2012 i ma dwa wolne miejsca - proszę o kontakt 506099476





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pełen miłości kocmołuch.

Ja czekam na wyniki z drugiego naboru, mam nadzieję, że mnie przyjmą ^^
A dostałaś/eś już plan zajęć?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pełen miłości kocmołuch.

przygłupek, głupszych od siebie szuka. Też zauważyłem te ogłoszenia. Co za kretyn.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pełen miłości kocmołuch.

Dla mnie prezydent moze jezdzic i Maybachem albo Bugatti Veyronem ! osobiscie jezdze starszym autem i wcale nie zazdroszcze prezydentowi. Docencie ludzie to co macie. Zazdrosc to grzech !





urbi et orbi !




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pełen miłości kocmołuch.

kwinto???
To akurat nazwisko kasiarza z filmu,jakoś nie bardzo pasujące dla biznesmena
więc i pewnie pojęcie o biznesie nijakie-zwłaszcza że nie obiecuję gór złota.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pełen miłości kocmołuch.

kij mu w ryj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pełen miłości kocmołuch.

7 zl to swietny zarobek,niewiem kto ci wiecej zaplaci?no czyba ze w Warszawie ale wszystko wydasz na dojazdy i noclegi,a 7 zeta to jest super w Podlaskim na budowie i nietylko.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pełen miłości kocmołuch.

batem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pełen miłości kocmołuch.

layla7716@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pełen miłości kocmołuch.

Witam,
Podaję Pani kontakt do Mistrza Świata w kręceniu waty cukrowej:
tel. 600 477 598
Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pełen miłości kocmołuch.

moze byc ze poleconej nie odbierze wtedy wróci list do ciebie i poniesiesz koszty odbioru





urbi et orbi !




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pełen miłości kocmołuch.

oddała kasę na naprawę. wyrachała się sporu. Ale tak czy siak, allegro to wielkie G.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pełen miłości kocmołuch.

ja myślę, że za takie pieniądze to już tę robotę chwycił i jeszcze ze szczęścia robi 3 godziny za free darmo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pełen miłości kocmołuch.

tablica.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pełen miłości kocmołuch.

allegro = tablica? Podobno jest to tej samej firmy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pełen miłości kocmołuch.

hahaha za mało 7zl jak ta praca jest na czarno to się może pocałować w d...

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pełen miłości kocmołuch.

Jak ci mało to idź do mcdonalda, dostaniesz może z 5,80.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pełen miłości kocmołuch.

witam,mam problem z dostaniem kredytu w bankach, ponieważ za krotko prowadzę działalność i mam stratę.co mam robić, proszę o pomoc. już nie mam pomysłu, może ktoś miał podobny problem.pozdrawiam,czekam na info.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pełen miłości kocmołuch.

zawsze możesz skorzystać z darmowej bazy sprawdzonych firm z branży: www.4metal.pl - szukaj w kowalstwo lub wpisz w wyszukiwarce "balustrady"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pełen miłości kocmołuch.

7 zl na godzine???? pewnie w ogrodzeniach betonowych. Moj znajomy ma 15 zl przy tych ogrodzienach i mu dobrze wychodzi. Nie osmieszaj pracownikow czlowieku,ktos na ciebie bedzie robil,a ty bedziesz tylko dyrygowal!! Pfffffff śmiech 7 zl na godzine :)))))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pełen miłości kocmołuch.

Czy ktoś w Łomży zajmuje się ostrzeniem nozy do maszynki do wlosów?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pełen miłości kocmołuch.

taaaaa akurat... zebys szukala na slub to bys zapytala jaki salon sie poleca,a nie akurat akademia fryzur... nic jak reklama pfff

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pełen miłości kocmołuch.

Może ostrzyciel noży domaszynkowych ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pełen miłości kocmołuch.

Xbox360
Mówisz:"...zniewolonym debilem bez własnej wartości i honoru..."...hmm...
Wyobraź sobie,że Masz rodzinę(czyt.żonę i dzieci),a jedynym źródłem dochodu do twojego domowego budżetu jest O.S.bo za 15pln/h nie ma dla Ciebie żadnej pracy w okolicy.czy idąc zarabiać jakiekolwiek pieniądze to jest uszczerbek na twoim honorze,bądź zaniża to twoją wartość?Pewnie Wolałbyś porzucić rodzinę(o ile ona nie zrobiłaby tego przed Tobą)niźli "zniżyć się" po te
7pln/h.jak wycenić honor człowieka?czy honorem będzie pozwolenie na zagładę rodziny?czy walkę o nią za wszelką(czyt.7pln/h).współczuję Ci Twoich "miar".
wpm
"...świetny zarobek..."jak to ludziom mało trzeba...gówno to nie zarobek,ale może Zadzwoń,Dogadaj się,Ustaw se życie na nowo z taką kasą!
jak juz powiedziałem,pieniądze które oferowane są przez "biznesmena"z Konarzyc to żałosna próba dorobienia się ów ciułacza,ale na tym to polega:idziesz,pracujesz do pierwszej tygodniówki,potem żucasz tę pracę,a na twoje miejsce przychodzi następny i tak kur...a do zaj....nia :-(

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pełen miłości kocmołuch.

Witam . Jadąc od Legjonów do rąda za torami tam skręcić w prawo za tym wysokim budynkiem skręcić w lewo dalej trzeba dopytać jest tam warsztat mechaniczny . Tanio ostrzą i dobrze . Byłam tam bardzo dawno pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pełen miłości kocmołuch.

Biorąc pod uwagę Twoj nick toi Idea Bank nie pomoże.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pełen miłości kocmołuch.

Podobnie jak Tobie obca jest poprawna polszczyzna "dla biznesmena" buheheheheheheeheh





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pełen miłości kocmołuch.

nie sadze ha :))))))))))))))))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pełen miłości kocmołuch.

no cos ty bardzo dobra szkola ;D ja obecnie jestem na lekcji i nie zaluje bo jest cieplo ;D same luzy lepsze niz w ZDZ ;p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pełen miłości kocmołuch.

Szukam osób, które w tych dniach będą dojeżdzały do Olsztyna, a wieczorem wracały do Łomży , własnym autem, bądż też osoby, które poszukują transportu.
Proszę o kontakt e- mail xxx_9100@interia.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pełen miłości kocmołuch.

Poszukuje osób oszukanych/okradzionych przez łomżyńskiego radcę prawnego z Łomży Zbigniewa P. Toczą się przeciwko niemu postępowania dyscyplinarne, dalej oszukuje ludzi, ukrywa się

http://www.radio.bialystok.pl/news/index/k/201/n/54459


Poszkodowanych proszę o kontakt na adres : oszukani.przez.radce@o2.pl

Z góry przepraszam że wtrącam się w każdy temat ale mój post z apelem do poszkodowanych zostaje nagminnie usuwany przez admina

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pełen miłości kocmołuch.

Poszukuje osób oszukanych/okradzionych przez łomżyńskiego radcę prawnego z Łomży Zbigniewa P. Toczą się przeciwko niemu postępowania dyscyplinarne, dalej oszukuje ludzi, ukrywa się

http://www.radio.bialystok.pl/news/index/k/201/n/54459


Poszkodowanych proszę o kontakt na adres : oszukani.przez.radce@o2.pl

Z góry przepraszam że wtrącam się w każdy temat ale mój post z apelem do poszkodowanych zostaje nagminnie usuwany przez admina

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pełen miłości kocmołuch.

Poszukuje osób oszukanych/okradzionych przez łomżyńskiego radcę prawnego z Łomży Zbigniewa P. Toczą się przeciwko niemu postępowania dyscyplinarne, dalej oszukuje ludzi, ukrywa się

http://www.radio.bialystok.pl/news/index/k/201/n/54459


Poszkodowanych proszę o kontakt na adres : oszukani.przez.radce@o2.pl

Z góry przepraszam że wtrącam się w każdy temat ale mój post z apelem do poszkodowanych zostaje nagminnie usuwany przez admina

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pełen miłości kocmołuch.

auu koles oo co chodzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pełen miłości kocmołuch.

polecam Pawel Konarzewski bardzo dobry projektant lomzy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pełen miłości kocmołuch.

AGROTURYSTYKA U WIEŚKA w Budach Czarnockich, nowy lokal, pyszne jedzenie, miła obsługa i właściciele, tanio, teren jest ogrodzony i jest duży plac do zabawy dla dzieci. W tamtym roku robiliśmy z żoną tam komunię dla dziecka i było na prawdę super, płaciliśmy 70zł od osoby dorosłej i połowę od dziecka do 6lat

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org