czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Humorek na wieczorek.

Ja juz pisalem sciezki sa dla wszystkich:) Tak samo mozecie wy sobie w innym miejscu spacerowac:)albo kupcie sobie kawalek lasu i spacerujcie do woli:) dla mnie to jest chore myslenie inni maja gdzies a wy najwazniejsi bo akurat sapcerujecie:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Humorek na wieczorek.

zajrzyj na stronke internetowa to popatrzysz





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Humorek na wieczorek.

tak:) tylko za granica maja 5 razy wieksze doplaty do jednego ha... na srednie gospodarstwo na same nawozy trzeba wydac ponad 30tys zl... a sa to same nawozy azotowe bez jakis tam wymyslow:) jantar5555 widze ze wiesz tylko suche fakty wyczytales na necie i szkoda mi CIebie...obrot pieniedzmi w gospodarstwie jest ogromny siega milionow zlotych lecz ale co z tego rolnik otrzymuje miesiecznie niech 15tys zl ale musi za to utrzymac wszystko sprzet zwierzeta kupic paliwo nawozy to zostanie mu pare groszy dla siebie...jantar dzieciaku zwrot akcyzy pARE groszy a tego paliwa musi kupic tysiace litrow...MiYU bez doplat wszystkie gospodarstwa upadly by bo to jedyny zastrzyk pieniedzy ktory umozliwia zakup paliwa i nawozow:) tym bardziej gospodarstwa z dlugami ktore pobrali na zakup nowych maszyn przykladowo jeden ciagnik kosztuje ok. 380tys zlotych czyli 3 samochody dobrej klasy i jakie to kokosy?? jak bierze ktos kredyt na niego na 10 lat lub wiecej... pomysl jantar tylko logicznie

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org