wtorek, 23 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
został ekspertem TVPiS

Udowadniasz nam że nadal masz myślenie 12 latka który nie ma pojęcia nic o życiu , las nie jest publiczny tylko Lasów Państwowych i to że można tam spacerować to jest tylko dobra wola leśniczego i dyrekcji i obowiązują również jakieś zasady "1a. Jazda konna w lesie dopuszczalna jest tylko drogami leśnymi wyznaczonymi przez nadleśniczego. - jeśli jest dopuszczalne w tym miejscu to OK ale jeździec lub jak kto tam mówi "kierowca konni" powinien zachować ostrożność i jakoś kulturę jazdy i jest odpowiedzialny za siebie i konia (to jest tylko zwierze więc może kopnąć nawet bez powodu) ,wybierając się na wycieczkę do lasu można wybrać np prawo stronę lasu przy grobli dużo miejsca i bezpieczniej również jak z lewej od mostku i nie ma problemu , dla tego jak ja wybieram się do lasu to jadę dalej na spacery tam gdzie mało ludzi chodzi ale wiem że nie każdemu się chce aż do szablaka iść żeby pochodzić i wybiera Lasek na spacery czy to właśnie z dziećmi lub psem a nawet osoby starsze .więc trochę rozwagi , jeśli tego nie zrozumiesz to twój problem ten co jeździ na tych koniach i przeczyta ten temat to zrozumie .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: został ekspertem TVPiS

jaki lokal znajduje się na samej górze po w/w adresem?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: został ekspertem TVPiS

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: został ekspertem TVPiS

Ja wiem dlaczego:D powodzenia w poszukiwaniach:D bo studia juz niedlugo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: został ekspertem TVPiS

to skoro wiesz to powiedz dlaczego ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: został ekspertem TVPiS

dlaczego?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org