czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Po ryżawym, dzisiaj roztrzaskany zaczyna dymać totalnie warszawskie lemingi.

to jakas grubsza babka robi te imprezy moze ktos ja zna

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po ryżawym, dzisiaj roztrzaskany zaczyna dymać totalnie warszawskie lemingi.

Spróbuj sklep internetowy http://www.letterfashion.com, fajne ciuchy mają.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po ryżawym, dzisiaj roztrzaskany zaczyna dymać totalnie warszawskie lemingi.

Janusz ! 3 września :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po ryżawym, dzisiaj roztrzaskany zaczyna dymać totalnie warszawskie lemingi.

yama lub zybi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po ryżawym, dzisiaj roztrzaskany zaczyna dymać totalnie warszawskie lemingi.

grzybek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po ryżawym, dzisiaj roztrzaskany zaczyna dymać totalnie warszawskie lemingi.

Janusz kos _ i klamka _ jesteście pojebacze. :) dziękuje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po ryżawym, dzisiaj roztrzaskany zaczyna dymać totalnie warszawskie lemingi.

mąż i dzieci z nicku wynika ,że masz 23 i już tak się dorobiłaś i męża i dzieci,

to się nie dziw ,że teraz Ci chodzi,takie decyzje trzeba w dojrzalszym wieku

podejmować :) no chyba ,że wpadka to już inna sytuacja :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po ryżawym, dzisiaj roztrzaskany zaczyna dymać totalnie warszawskie lemingi.

Trzeba było kupić oszczędne autobusy problemu by nie było teraz tego,

by nie mieli jak kraść gazu!

i by było to dużo tańsze i oszczędniejsze paliwo!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po ryżawym, dzisiaj roztrzaskany zaczyna dymać totalnie warszawskie lemingi.

naprawdę nikt nic nie wie??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po ryżawym, dzisiaj roztrzaskany zaczyna dymać totalnie warszawskie lemingi.

A później nie ma gdzie wyjść, bo wszędzie gówniarstwo...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po ryżawym, dzisiaj roztrzaskany zaczyna dymać totalnie warszawskie lemingi.

A ja miałem 1,9 tdi i osobiście odradzam. Przy mrozach powyżej 15 stopni już nie odpalał, niezależnie od paliwa. Na szczęście mam drugie auto na benzynę i ten przy -29 zawsze odpalał za pierwszym razem. Nikt nie sprzedaje dobrego dizla, chyba, że już swoje przejechał albo zaliczył palmę (a z tym się wiążą inne problemy). Daj sobie spokój kobieto z dizlem. Po co ci ten problem? Zobaczysz jakie to są oszczędności jak ci wysiądą wtryski, albo turbina!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org