czwartek, 18 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
6 faktów o sowieckiej agresji na Polskę

jak w temacie, potrzebuje konkretnej osoby bądź firmy... kogo polecacie i najlepiej z numerem kontaktowym


z góry dziękuje.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 6 faktów o sowieckiej agresji na Polskę

Julia to sobie istniała i pisała teksty do gotowych podkładów muzycznych. Show z Juli to robią cwaniacy którzy wiedza jak zarobić kasę i nie wazne czyim koszyem.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 6 faktów o sowieckiej agresji na Polskę

Właśnie dziś chciałam przejrzeć ten plik, ale brakuje mi programu do otworzenia tego :/ a miałam przeczucie, że to jest właśnie to :D

Dzięki studentka1992x :p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 6 faktów o sowieckiej agresji na Polskę

Witam . moja córka właśnie tam wypożyczała suknie GRECZYNKA . Suknia biała śliczna jak Perełka . Pani Ania jest bardzo miłą kontaktową osobą i daje dobrą cenę i i drobiazg.Poprawki są robione według życzenia młodej . Osobiście polecam . Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 6 faktów o sowieckiej agresji na Polskę

Autor: sarama

....
Typową cechą typowych parafian z wiochy (chodzi, oczywiście o mentalność, nie miejsce zamieszkania) jest bezinteresowna zawiść, nieumiejętność pogodzenia się z brakiem dowartościowania, poczucie krzywdy spowodowanej kretynizmem i żądza odegrania się na innych i na całym świecie. To przebija w poście jakiegoś saramy. Nie liczą się inni. Tenże internauta uzurpuje sobie prawo do narzucania innym swojego gustu, płaskiej oceny, konieczności nieliczenia się z opinią większości. Na koniec nie czucia się dumnym z tego powodu, że ta dziewczyna jest z Łomży- miasta znanego z ksenofobii i jednak nie bez racji, jak się okazuje, nazywanym grajdołkiem. Przez takich, jak jakiś tam zblazowany sarama czy ona91. Na jedno wychodzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org