piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Nowa jelita ...

Czy jest teraz jakaś reklama w której nie ma jakiegoś podtekstu seksualnego? Jak w głowach ma się ludziom nie przewracać.

A jak czytam czasami komentarze na różnych forach czy pod artykułami to po prostu aż się serce kraja jak ludzie nie znając się - nienawidzą się.

Nie ma już żadnych wyższych wartości :(

Eh w jakich czasach nam przyszło żyć :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa jelita ...

mała.czarna211 masz absolutną rację. Podzielam twoje spostrzeżenia. Często również się zastanawiam czemu tak się dzieje. Być może jest to spowodowane dzikim kapitalizmem i rozwojem cywilizacyjnym, który dotknął nasz kraj za szybko lub parafrazując za późno. Przyczyna może być jeszcze inna. Może to już taka mentalność nas polaków.
Poruszyłaś ciekawy temat. Wszystkim życzę pozytywnych refleksji na ten temat.

życzę miłego dnia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa jelita ...

ja nie mowie ze moje dzieci sa swiete..tez zdarza im sie klnac itd ale przymykam oko na to dopoki np bez powodu lub kogos starszego nie obraza w ten sposob..miedzy soba to co innego..co tez nie oznacza ze im na wszystko pozwalam..po prostu zabawa i obowiazki..ale za to w domu se odbijaja...normalnie 3 malych terrorystow :P..ale to dobrze inaczej bym z nudow padla...
a co do sexu dzieci wina tv i rodzicow ktorzy nie umieja rozmawiac i wytlumaczyc dzieciom co z czym sie wiaze..to jest kompletna porazka..ale co sie dziwic skoro polska to kraj rzadzony przez kosciol(gdzie ksieza sie pierd...a maja dzieci itd a z ambony krzycza ze to grzech) a ludzie w wiekszosci temat sexu traktuja jak temat tabu i mysla ze jak dorosnie sama-sam sie dowie...a potem tragedia dziwia sie ze dzieci rodza dzieci...

-


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa jelita ...



falta la trompeta de botella de plástico :)

http://www.youtube.com/watch?v=BxQSEvHdyjQ

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa jelita ...

Ostatnio kupowalam przyprawy wlasnie bez glutaminianiu w Edpolu przy ul. Nowogrodzkiej przez ich sklep internetowy www.symfoniasmaku.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa jelita ...

a Ty co robiłaś w ich wieku? Chodziłaś na pielgrzymki?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa jelita ...

Kama30 przyznam jest mi żal, tylko nie wiem czego. Nigdy nie myślałam o jakiejkolwiek karierze i babraniu się w show biznesie. Nie jestem desperatką, żeby łapać się czegoś, czego dobrze nie robię. Wolę spędzić całe życie przy pracy, która będzie mnie inspirować i podrzucać mi nowe pomysły. Nie potrzebuję łapać się brzytwy, żeby jak najwięcej ludzi pokochało to co robię, bo od tego zależy moje być albo nie być. Teraz na tym skupia się cała sława. Na poszukiwaniu źródła zysku, którym w tym przypadku jesteś Ty. :) Jeżeli jesteś stworzony do tego, by przeżyć max 20 lat na scenie, to spełniaj się w tym. Mało jednak dzisiaj takich gwiazd, które te 20 lat przetrwają. Najlepszym przykładem jest tu wspomniana przez Sarama, Doda. Zaczęła z wielkim hukiem, zyskała masę odbiorców, a teraz ? Teraz praktycznie nie istnieje w tym światku. :)
CXRSa1 dzięki bardzo ! Słucham z zachwytem !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa jelita ...

nie mam pojęcia :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa jelita ...

pomimo tego ze jestem dosc nowoczesna nie bede tolerowac bzykajacych sie w tym wieku dzieci...
ciekawe co bys powiedzial jakby twoj syn czy corka przyszli w wieku 11-12 lat i powiedzieli bedziecie dziadkami
inaczej bys mowil...
poza tym odbieglismy od tematu...lomza to wiocha...ludzi tu nie zmienisz...zreszta tak jak i w 3/4 polski...nic dziwnego ze polacy uplasowali sie w pierwszej trojce najbardziej nieszczesliwych i w dziesiatce najbardziej nienawistnych krajow

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa jelita ...

Musisz bardzo uważać na produkty reklamowane, które pozornie tylko nie zawierają glutaminianu, ponieważ firmy nie dodają go bezpośrednio, jednak wchodzą one w skład składników przypraw. Jeżeli chcesz naprawdę uniknąć glutaminianu musisz szukać w sklepach ze zdrową żywnością, raczej się nie spotkałam z takimi produktami w sklepach w Łomży.

Najlepiej szukaj online.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa jelita ...

o matko i córko, co to za nazwa? jak mniemam tan salon jakiś nowy?

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org