piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Skrajna ideologia zamiast walki z przemocą! Ordo Iuris obala tezy obrońców konwencji stambulskiej

te pytania skierujcie sami do siebie. Młode pokolenia nie powstaja przez pączkowanie czy tez przywozi się je z księzyca. To wy je rodzicie , wychowujecie i kształtujecie. To co macie stworzyliscie na swój obraz i podobieństwo.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skrajna ideologia zamiast walki z przemocą! Ordo Iuris obala tezy obrońców konwencji stambulskiej

martuchnam to bardzo dobrze, ale niestety rodziców takich jak Ty jest coraz mniej bo nie kontroluja swoich dzieci....co jakiś czas przechodząc obok placu zabaw z ciekawości posłuchałam rozmów dzieci (średnia wieku 6-13 lat) i ręce mi opadły-wziąć gówniarzy i tyłki przetrzepać aż by pamiętali! Tylu przekleństw i wyzwisk w życiu nie słyszałam! Tylko teraz pytanie skąd oni znają się tak na tym?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skrajna ideologia zamiast walki z przemocą! Ordo Iuris obala tezy obrońców konwencji stambulskiej

rodzimy show biznes jest szybki. W sytuacji gdy Doda się wypaliła i młodziez bkiem patrzy na jej piosenki nie ma nikogo ciekawego na horyzoncie nia ma zarobku czyli kasy. Tak więc taka Jula z ilomaś tam otwarciami w necie to skarb czyli złote runo dla takich cwaniaków z show biznesu. Tylko głupek by pozostawił taką okazję , kasę trzeba kosić gdzie się da . Nie wazne ,ze z emisja głosy marnie, że czasami nie te dzwieki wydaje co trzeba. Ważne ,że młodzi to łykają a jak łykaja to kupią. Tak więc szybkciutko porawia się technicznie to co nie jest do przyjecia i mamy więc nowa płytę. Posłuchamy więc i ocenimy.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skrajna ideologia zamiast walki z przemocą! Ordo Iuris obala tezy obrońców konwencji stambulskiej

Ja zaczynam filologię angielską, wie ktoś jak jest z rozpoczęciem roku ?:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skrajna ideologia zamiast walki z przemocą! Ordo Iuris obala tezy obrońców konwencji stambulskiej

ona91 ale masz argumenty..wychodzi na no ze Jula dopuściła się strasznej zbrodni bo..robi coś w czym Twoim zdaniem się nie odnajduje..:D A ja jestem przykładem że dałam się tak jakby na to nabrać... dziwne ideologie.. :) A niech sobie pobędzie bodaj rok na scenie i co z tego, nie musi być gwiazdą wielkiego formatu jak np Madonna... Nie długo wy będziecie sławni bo opublikują gdzieś te wasze pełne zawiści wypociny jako "wsparcie" łomżyniaków dla Juli..:)
P.S chyba ta twoja praca słabo Cię inspiruje że udzielasz się w tym temacie pisząc te bzdety...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skrajna ideologia zamiast walki z przemocą! Ordo Iuris obala tezy obrońców konwencji stambulskiej

Nie musisz podpinać przewodu we wzmacniaczu pod AUX.Jest ono uniwersalne,ale nzwet jeśli będzie w tym wypadku działało,to może zniekształcać.Proponuję podpiąć pod gniazdo PHONO lub TAPE (ja mam osobiście pod TAPE i działa ekstra).A w lapku oczywiście pod wyjście słuchawkowe.Miłego słuchania.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org