czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
pani KASIU dzisiaj kolejny rekord 650 zarażeń.

teraz czesto puszczają lampiony na przyjęciach weselnych i to mogło być to:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pani KASIU dzisiaj kolejny rekord 650 zarażeń.

Ostatnio w naszym mieście na drogach zaobserwowałem sporo jeżdżących BMW e34 (seria 5) Czy to jakaś moda na te auto nastała czy po prostu grupa miłośników tego modelu ? Swego czasu też od niej zaczynałem ;)

p.s Kretyni którzy mają zamiar wyzywać od wieśniaków czy wieśniackiej marki najlepiej niech sobie to zaoszczędzą ....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pani KASIU dzisiaj kolejny rekord 650 zarażeń.

A ja jestem z archiwum X

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pani KASIU dzisiaj kolejny rekord 650 zarażeń.

syyx a czy w telefonie brakuje Ci o z kreska? napisales "domuw" - domów bo domy. Daj znac jak bedziesz chcial kolejna lekcje ortografii :)

DiDi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pani KASIU dzisiaj kolejny rekord 650 zarażeń.

Gdzie w Łomży kupię tonery do włosów? Jeżeli w ogóle kupię. Jakieś pomarańczowe, niebieskie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pani KASIU dzisiaj kolejny rekord 650 zarażeń.

też to widzieliśmy, widok był naprawdę imponujący, na pewno na jakimś weselu puszczali

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pani KASIU dzisiaj kolejny rekord 650 zarażeń.

żadne chamstwo , lepiej do śmietnika niż do lasu tyle ...co za różnica i tak każdy płaci te składki ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pani KASIU dzisiaj kolejny rekord 650 zarażeń.

Ja26 nie bardzo!!!tzw. blokowiska placa haracz od ilosci osob danego mieszkania -wiec mieszkancowi domu jednorodzinnego oplata za sam pojemnik za rok nie jest tak wielka uciazliwoscia.

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pani KASIU dzisiaj kolejny rekord 650 zarażeń.

gorzej jak ktoś na śmietnik AGD wynosi. Ja mam dwie stare opony od samochodu do wyrzucenia, i w Łomży nie ma się gdzie tego pozbyć. Wyniosę to pewnie na śmietnik, bo nie będę jeździł i prosił, aby je ktoś wziął :).

DiDi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pani KASIU dzisiaj kolejny rekord 650 zarażeń.

Letnie czy zimówki?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pani KASIU dzisiaj kolejny rekord 650 zarażeń.

Domow trafiło sie przypadkowo klawiatura jest malutka w zaleznosci od t rzymania smartfa a czasami sam na pewno wiesz ze pissac na klawiaturze wyskakuja podobne sugestie wyrazów wiec pomyłka moze byc nieunikniona.Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pani KASIU dzisiaj kolejny rekord 650 zarażeń.

nikt nie chce kupic jezdzij sama

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pani KASIU dzisiaj kolejny rekord 650 zarażeń.

@ leszek

Dobrze, poprawię się, aczkolwiek te dwie formy gramatyczne są poprawne i odnoszą się do onomastyki. Dotyczą nazewnictwa mieszkańców większości miast - np. warszawiacy - warszawianie; krakowiacy - krakowiani; itp., itd. Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pani KASIU dzisiaj kolejny rekord 650 zarażeń.

trochę się uśmiałem, bo tym wszystkim można być bez kończenia tego kierunku :) . Magister kosmetologii to brzmi śmiesznie. Idź do roboty do kosmetyczki i pół roku więcej się nauczysz niż tam w 3 lata, traka prawda.

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pani KASIU dzisiaj kolejny rekord 650 zarażeń.

Podlasie to nie to sam co tzw. woj. podlaskie.

P.S. Wstyd mi, że ktoś z Łomży mógł napisać jak wyżej (brak nika).
http://historialomzy.pl/podlaskie-bez-podlasian
http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:PodlaskieRP.JPG&filetimestamp=20060309192037
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/4/43/Kingdom_of_Galicia_Volhynia_Rus%27_Ukraine_1245_1349.jpg
http://www.zsokolowa.com/index.php?option=com_content&task=view&id=102&Itemid=46

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pani KASIU dzisiaj kolejny rekord 650 zarażeń.

witam czy widziala pani zdjęcie mojego pieska?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pani KASIU dzisiaj kolejny rekord 650 zarażeń.

W pewnym momencie kierowca podjął decyzję o wyprzedzaniu. Podczas manewru (wyprzedzał na łuku drogi, pod górkę) nie zdążył schować się na swój pas jezdni i czołowo zderzył się z autobusem PKS, jadącym z Radomia do Krynicy Morskiej.
cytat z innego portalu

sorry ale jezeli to prawda to mowmy o tym glosno aby kazdy uslyszal jakie sa skutki takiej jazdy a nie jak ktos wyzej proponuje by byc cicho bo to czy tamto pokazujmy do czego prowadzi taka jazda

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pani KASIU dzisiaj kolejny rekord 650 zarażeń.

A co to znaczy wielosezonowe? Przecież się nie kupuje opon na jeden sezon? Chyba chodzi o opony całoroczne?

P.S. Prezerwatywy też kupujesz "wielosezonowe"?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pani KASIU dzisiaj kolejny rekord 650 zarażeń.

nie wiem dlaczego mojego posta bez mojej zgody edytowal admin.to jest niezgodne z prawem.zmienia tresc pod moim podpisem. napisalem wyraznie ze zginal byly prokurator pa (..)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pani KASIU dzisiaj kolejny rekord 650 zarażeń.

Czy któs wie czy w Łomży można kupić szablony do brwi i gdzie i jaka jest cena??

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pani KASIU dzisiaj kolejny rekord 650 zarażeń.

I nie chwala się na forum jacy to są wspaniali i ile komu pomagaja, tylko poprostu robią to bo tak trzeba :)

DiDi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pani KASIU dzisiaj kolejny rekord 650 zarażeń.

Było kilka dni spokoju i znowu zamiast dzieci pilnować siedzi i napi.erda.la te swoje bździny !!!!!


DO GARÓW KRO.WO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pani KASIU dzisiaj kolejny rekord 650 zarażeń.

ja oddaje swoje glosy na panią w Z.u.s. pokój po lewej siedząca w środku, a drugi głos na yamm cafe i Pani Iwonka i Pan Robert.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org