czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
karty do głosowania wypełniały nam zakonnice

do _kasia_.Jakich nowych i z metkami???????Kobieto to są szmaty z darów i z takich koszy jak u nas stoją z PCK a nie odrzuty z markowych sklepów zagran.W łomży to jest oblężenie tych sklepów. masakra.Osobiście wolę dać drożej i mam ciuch od nowości,niż nosić po niewiadomo kim i z czym.Bo te ciuchy to jeden wilki wysyp bakterii i choróbstwa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: karty do głosowania wypełniały nam zakonnice

W sklepach Społem poszukaj.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: karty do głosowania wypełniały nam zakonnice

w tesco bedzie jak nie wstrzymaja korupcyjne swinie dalszej budowy bo w łape za mało pobrali

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: karty do głosowania wypełniały nam zakonnice

Autor: rikitiki (---.centertel.pl)
Data: 26-07-12 16:44

"hhehehhe halina znowu ma jakis problem ? hehehhe nie zwracajcie na nia uwagi to chora z nienawisci baba"_______________________WIDAC GOLYM OKIEM ZE TO TY MASZ PROBLEM I TO POWAZNY BO PSYCHICZNY ! NIE UMIESZ NAWET ODROZNIAC TAK CIEBIE NIENAWISC ZASLEPILA. I WYKONCZY CIEBIE. POWODZENIA.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: karty do głosowania wypełniały nam zakonnice

OW osobnik VLAD od czasu do czasu tutaj wchodzi :)))Ja zadaje KONKRETNE PYTANIA !!!!!!!!!!!!!! a ten ze mnie robi POLGLOWKA:))) CHOCIAZ SAM NIE WIADOMO KIM JEST??!





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: karty do głosowania wypełniały nam zakonnice

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: karty do głosowania wypełniały nam zakonnice

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: karty do głosowania wypełniały nam zakonnice

Pani rzepicho :)

Nie musiało być żadnego aneksu bo zasady rozliczania są ujęte już w tej pierwszej umowie przez Panią podpisaną, tyle że przed 2005 rokiem różnice pomiędzy sumą wskazań wodomierzy mieszkaniowych a wodomierzem głównym były pokrywane z innego funduszu. Te różnice były są i będą od początku istnienia każdego bloku i nie ma tu żadnego złodziejstwa - to zwykła niedoskonałość pomiaru. W każdej pralni są wodomierze więc nie warto wysyłać Janusza Kosa by tam się mył, bo jeśli to zrobi będzie musiał za tą wodę zapłacić :) Spółdzielnia od mieszkańców bierze dokładnie tyle ile ma zapłacić MPWiK i są na to dokumenty (jeśli nie wierzysz wybierz się do biura spółdzielni). Proszę liczyć się też ze słowami bo nazywanie kogoś otwarcie złodziejem może mieć swoje następstwa :) Nie robię z Pani półgłówka chcę jedynie wytłumaczyć coś czego najwyraźniej Pani nie rozumie i w swej bucie wprowadza Pani opinię publiczną w błąd. Dla niektórych to forum to całe życie i to co tu przeczytają uważają ze jedyny pewnik życiowy. To ile razy wchodzę na to forum to moja prywatna sprawa i nie Pani to osądzać, bo ja do Pani licznika ilości postów nie zaglądam. :) :)
Pozdrawiam z urlopu :)


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: karty do głosowania wypełniały nam zakonnice

podbijam temat pieska kundelek o maści poddobnej do dobermana zaginął na sikorskiego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: karty do głosowania wypełniały nam zakonnice

jak znajdziesz psa to się napewno dowiesz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: karty do głosowania wypełniały nam zakonnice

Podobno na wsi niedaleko łomży samochód został wysadzony. Dwie osobny nie żyją ktoś wie coś więcej ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: karty do głosowania wypełniały nam zakonnice

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: karty do głosowania wypełniały nam zakonnice

Znam o wiele lepsze i duzo tańsze :):)


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: karty do głosowania wypełniały nam zakonnice

centrum katolickie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: karty do głosowania wypełniały nam zakonnice

poszukuje noclegu dla 2 osób a Augustowie najlepiej blisko jeziora. Mógłby ktoś polecić jakieś fajne, sprawdzone miejsce?
Poza tym co ciekawego można zobaczyć w Augustowie i okolicach?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: karty do głosowania wypełniały nam zakonnice

cos wiecej?w jakich godzinach?czy trzeba miec swoje paletki?i czy tez odplatnie bo to róznie bywa z tym co łaska :) Dziekuje za odp.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: karty do głosowania wypełniały nam zakonnice

Potwierdzam to co napisał Janusz kos ,że tylko chwali się niemieckie.Ja osobiście po przejściach wcześniejszych z Passatem nie wiedziałem co kupić i tak trochę przypadkiem trafiła mi się "meganka" 1,9 DCI.Po czterech latach nie mam co narzekać,ale powiem Ci jedno,że facet który mi go sprzedawał nie bał się żadnej diagnostyki ,żadnych badań .Mogłem go sprawdzić jak i gdzie chciałem.
I tu właśnie upatruje sens kupna dobrego samochodu bez względu na markę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: karty do głosowania wypełniały nam zakonnice

Szukam drużyny na sparing juniorów do lat 12 pisać gdzie i kiedy .





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: karty do głosowania wypełniały nam zakonnice

najlepiej w augustowie jest w osrodku PATELNIA ,zajebiste miejsce na piaszczystej plazy,maja tez domki i pole namiotowe



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: karty do głosowania wypełniały nam zakonnice

Spełnią się spełnią :)
maruda wie co gada:):)





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: karty do głosowania wypełniały nam zakonnice

Witam,mam do naprawy silnik komara.Czy ktos zna kogos kto sie czyms takim zajmuje.Prosze o maila na kowalskisson@gmail.com
Pozdrawiam i dziekuje za odpowiedzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: karty do głosowania wypełniały nam zakonnice

Pod domki to byle gdzie :)
Tego na Mazurach akurat nie brakuje :):)


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: karty do głosowania wypełniały nam zakonnice

http://stopnop.pl/aktualnosci1/142-list-dorota-majewska

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: karty do głosowania wypełniały nam zakonnice

Autobus to raczej nie parzył 180/h :):)

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: karty do głosowania wypełniały nam zakonnice

No i wszystko jasne :)

Tragedia wydarzyła się na trasie Gdańsk-Warszawa, kiedy kierowca osobowego mercedesa wykonując manewr wyprzedzania nie zachował szczególnej ostrożności i rozpędzony wjechał czołowo w autobus rejsowy, kursujący na trasie Krynica Morska-Radom.
W wyniku zderzenia mercedes stanął w płomieniach. Podróżujący nim kierowca i pasażer nie zdołali się wydostać z pojazdu i spłonęli w nim żywcem. Kilku pasażerów autobusu zostało rannych.



Debila to mi nie szkoda , szkoda tylko tej dziewczyny bo Bogu ducha winna.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: karty do głosowania wypełniały nam zakonnice

co to za okazja była że w niebo wzbiły się lampiony(tak mi się wydaje, po ilości i szyku) w kierunku jednostki wojskowej/komina ciepłowni?


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org