czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Jarosław Duda traci grunt pod nogami, poparcie spada nie tylko jemu, ale też PiS-owi. TRZASKOWSKI PREZYDENTEM WSZYSTKICH POLAKÓW.

Kama30, nie komplikuj:)

jeśli chcesz, żeby coś zostało zrozumiane w pewien sposób to w Taki właśnie sposób to opisz:)

Przynajmniej połowa (statystycznie rzecz ujmując) tu obecnych to mężczyźni i a nimi (nami) trzeba jak z dzieckiem ;)

Cienkie aluzje nie są przez nas zauważane, grube z resztą też ... :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jarosław Duda traci grunt pod nogami, poparcie spada nie tylko jemu, ale też PiS-owi. TRZASKOWSKI PREZYDENTEM WSZYSTKICH POLAKÓW.

Łomatko!!!!!!!!!!!!!

Jasiu i jak ci tam ????





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jarosław Duda traci grunt pod nogami, poparcie spada nie tylko jemu, ale też PiS-owi. TRZASKOWSKI PREZYDENTEM WSZYSTKICH POLAKÓW.

Ktoś z was orientuje się który żłobek lub przedszkole z oddziałem żłobkowym ma dyżur w sierpniu? Dzwoniłam do 1 żłobka i pani nie potrafiła mi udzielić odpowiedzi kto ma później dyżur. Będę wdzięczna z info ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org