czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Rafał Trzaskowski wygrywa w II turze. Najnowszy sondaż

Zgadzam się, że akurat i mnie ta budowa nie cieszy bo właśnie fakt, że zabrano dzieciom fajną góreczkę jest bulwersujący... sama szłam ostatnio i słyszałam jak mała dziewczynka żaliła się tatusiowi, że nie będzie już miał gdzie zjeżdzać. Przykre to bo naprawde małe dzieciaki miały frajde, no ale my nic na to nie poradzimy. No a spółdzielnia łomżyńska poprostu nie ma działek i nie ma gdzie stawiać nowe bloki, a ten blok to dla nich zawsze kasa, tak samo jak wcisneli blok przy szkole nr 10, też zabrali tam plac zabaw dla dzieci, takze jak widac szukają miejsca gdzie popadnie i wciskają bloki... No a w tym co teraz budują na Broniewskiego nie mieszkan wszystkie zostaly wykupione...ludzie narzekają, że pracy nie ma i kasy a mieszkania jak świeże bułeczki się rozchodzą!! Niech budują kurcze te bloki mi to nie przeszkadza, aż tak bardzo, ale niech chociaż wzamian za to oraganizują więcej miejsc takich jak np super fajne miejsce gdzie dawniej byla strzelnica. Mogliby zrobic np tutaj na tych polach kolo kosciola Milosierdzia :-) zawsze miloby bylo spedzic tak czas z rodziną :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rafał Trzaskowski wygrywa w II turze. Najnowszy sondaż

ja mam mastercook i jest ok

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org