wtorek, 19 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
to są efekty wystąpień wiecowychi Andrzej Dudy

heh wyszukaj se sama:)

http://apps.t-mobile.pl/roamApp-web/user/jsp/roam_range.jsp

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: to są efekty wystąpień wiecowychi Andrzej Dudy

W linku podanym przez ciebie nie pisze, że Pan Cogito to inaczej szmaciarz i łajza.
Piszesz, że w naszym mieście jest złodziejstwo, wyzysk i krętactwo to won, bo nie odróżniasz biedy od próby przetrwania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: to są efekty wystąpień wiecowychi Andrzej Dudy

**Fikka** powiem Ci tak.... jesteś pewna że tak powiedział jej partner? Nie byłaś przy tej rozmowie więc na 100% nie możesz zagwarantować że tak było.... a tak tylko posądzasz go... nie twierdzę również że tak nie było... chodzi mi tylko o to że jak tam było to tylko oni dobrze wiedzą..... więc nie zabierajmy w takich sprawach głosu słuchając tylko wersji jednej strony...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: to są efekty wystąpień wiecowychi Andrzej Dudy

biess masz racje ale to o czym pisze fikka jest przyjaźnią do koleżanki lub obawą przed własną przyszłością więc ją zrozum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: to są efekty wystąpień wiecowychi Andrzej Dudy

napewno jest na przeciwko sezamu obuwniczy i tam maja walizaki.jest tez sklep na farnej.tez maja walizki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: to są efekty wystąpień wiecowychi Andrzej Dudy

WITAM POTRZEBUJE TANIEGO TŁUMACZA NIEMIECKIEGO PROSZE O NAMIAR POZDRAWIAM

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: to są efekty wystąpień wiecowychi Andrzej Dudy

to nie realne ale gdyby nawet to wie że nie jestem śmieciem i mam szacunek do ludzi bez względu na status społeczny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: to są efekty wystąpień wiecowychi Andrzej Dudy

A ja się spotkam z 20,30,40latkami i córkami swoich kolegów! he... Dzieci są mądrzejsi od swych rodziców:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: to są efekty wystąpień wiecowychi Andrzej Dudy

Miałam nieprzyjemność byc kiedys obsługiwana przez taka niska pania, poziom jej zachowania wobec klienta jest poprostu żenujacy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org