środa, 24 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Re:

a ja nie i wypier***ać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

i mnie podejrzewali o Ciebie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

weź człowieku przestań, ani placu, ani gdzie na spacer iść z dzieckiem, wszędzie daleko, a nie mowa by samo puścić, darmo nie chcę, za 130 tysi masz m3 w bloku na normalnym osiedlu, a jak masz więcej kasy to nowsze albo nawet i dom

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

: kalam z nieba mi spadles!!! prosze o kontakt osobisty . daj swoj email - prosze i dziekuje!

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

Ja mam nowszy dysk twardy WD Caviar Blue 160Gb pod Sata II,na sprzedaż ma 2 lata :) czyli dość młody dysk :) Plus ,że jest cichy :) Jak testowałem szybszy od mojego najnowszego nabytku 1TB i 500gb :-) I dobra Firma :) nie jakieś badziewie głośne jak Seagate! ,więc śmiało polecam :) Jak ktoś zainteresowany to za 90zł sprzedam. Pozdrawiam.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

Kiedys widziałam w Rossmanie , ale nie wiem czy jeszcze jest.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

Dobry fotel biurowy można zamówić właśnie na tej stronie po cenach hurtowych. Wybierasz fotel biurowy jaki Ciebie interesuje i zamawaisz go po hurtowej cenie prosto od producenta.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

Polecam Pana Bogusława Nowackiego

http://www.bogunow.com/

Cena przystępna, a zdjęcia rewelacyjne :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

Widzę gorącą dyskusję, więc może ktoś mi podpowie.
Ile za m2 można liczyć za mieszkanie w nowym budownictwie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

oto chodzi niestety.............. MEKSYK.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

chyba nie miales seagate...





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

www.facebook.com/photo.php?v=325451050866753

DLATEGO warto wziąć w tym udział...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

Raczej chyba nie za bardzo będę mógł.... :( http://www.youtube.com/watch?v=Zxj9tZCqyU8&feature=related

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

Dom 150m2 - za cały sezon (ogrzwanie, kuchenka, ciepła woda) mieszczę się w 4500 zł. NIc przy tym nierobię, tylko siedzę w fotelu i oglądam wszystkie mecze EURO 2012 i wszystkie zawody pucharu świata w skokach narciarskich ;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org