czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Wielki tydzień, tydzień zadumy i cierpienia a na tym forum w koło te same gnidy i kanalie jątrzą, judzą, kłamią i plują.

zgubiono kom nokia czarna znalasce czeka syta nagroda..tel zgubiono w okolicach kasztalanskiej a ryserska...pisac na email kaiente111@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielki tydzień, tydzień zadumy i cierpienia a na tym forum w koło te same gnidy i kanalie jątrzą, judzą, kłamią i plują.

dostawczak zajechal droge. kursant nie zyje



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielki tydzień, tydzień zadumy i cierpienia a na tym forum w koło te same gnidy i kanalie jątrzą, judzą, kłamią i plują.

aż tak!!!!!!!masakra

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielki tydzień, tydzień zadumy i cierpienia a na tym forum w koło te same gnidy i kanalie jątrzą, judzą, kłamią i plują.

jaka nokja



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielki tydzień, tydzień zadumy i cierpienia a na tym forum w koło te same gnidy i kanalie jątrzą, judzą, kłamią i plują.

taka czarna z wysuwana klapka a co znalzłes ???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielki tydzień, tydzień zadumy i cierpienia a na tym forum w koło te same gnidy i kanalie jątrzą, judzą, kłamią i plują.

raqlan świnia świni rękę ślini:))))


Autor: zezowate szczęscie (---.adsl.szeptel.net.pl)
Data: 18-03-12 18:22


raqlan , rozbawiłeś mnie barani łbie do łez , ty już tu przeszedłeś samego siebie ,
tzn jesteś STARY i tylko po 7 letniej wiejskiej szkole powszechnej , rozumiem ?
na to wskazuje twój poziom " intelektualny "



Autor: raqlan , " pokrzywdzony prawnik " mści się za to że obnażyłem jego głupotę i ignoranctwo !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielki tydzień, tydzień zadumy i cierpienia a na tym forum w koło te same gnidy i kanalie jątrzą, judzą, kłamią i plują.

gdzie kupię w Łomży?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielki tydzień, tydzień zadumy i cierpienia a na tym forum w koło te same gnidy i kanalie jątrzą, judzą, kłamią i plują.

moje dziecko chodzilo do tego przedszkola począwszy od grupy żłobkowej do 6-latków. Polecam z czystym sumieniem. Pytaj, co chcesz wiedzieć?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielki tydzień, tydzień zadumy i cierpienia a na tym forum w koło te same gnidy i kanalie jątrzą, judzą, kłamią i plują.

KFS wlasnie ma byc na legionow naprzeciwko blaszaka w budynku co miles klub tam bylo do wynajecia i wlasnie KFS to wzielo nie dlugo ma byc otwarcie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielki tydzień, tydzień zadumy i cierpienia a na tym forum w koło te same gnidy i kanalie jątrzą, judzą, kłamią i plują.

moje dziecko chodzi do tego przedszkola i jesteśmy zadowoleni, w jakim wieku masz dziecko?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielki tydzień, tydzień zadumy i cierpienia a na tym forum w koło te same gnidy i kanalie jątrzą, judzą, kłamią i plują.

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielki tydzień, tydzień zadumy i cierpienia a na tym forum w koło te same gnidy i kanalie jątrzą, judzą, kłamią i plują.

zdał?

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielki tydzień, tydzień zadumy i cierpienia a na tym forum w koło te same gnidy i kanalie jątrzą, judzą, kłamią i plują.

Dziękuję za zainteresowanie. Chodzi mi o ogólny klimat w przedszkolu: jak duże są grupy, jakie zajęcia są dodatkowe, jakie są Panie Nauczycielki? Ile wynosi odpłatność?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielki tydzień, tydzień zadumy i cierpienia a na tym forum w koło te same gnidy i kanalie jątrzą, judzą, kłamią i plują.

http://www.malyartysta.lomza.pl/start.html

tutaj masz stronę przedszkola

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielki tydzień, tydzień zadumy i cierpienia a na tym forum w koło te same gnidy i kanalie jątrzą, judzą, kłamią i plują.

witam! Wie ktoś może od kiedy dokładnie zostanie puszczony sygnal z nadajnika łomżyńskiego chodzi o sygn dvb-t



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielki tydzień, tydzień zadumy i cierpienia a na tym forum w koło te same gnidy i kanalie jątrzą, judzą, kłamią i plują.

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielki tydzień, tydzień zadumy i cierpienia a na tym forum w koło te same gnidy i kanalie jątrzą, judzą, kłamią i plują.

KFC na dzień dzisiejszy nie jest zainteresowane otworzeniem restauracji w zadnej galerii w Łomży ze względu na ilość mieszkańców w mieście oraz dlatego że mało kto chce wynająć lokal oprócz sieci.

PoZdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielki tydzień, tydzień zadumy i cierpienia a na tym forum w koło te same gnidy i kanalie jątrzą, judzą, kłamią i plują.

Pool na Długiej są dwa sklepy i w obu nic niema ? Czy narzekasz dla samej zasady narzekania że co nasze jest nic nie warte tylko to co kupimy w internecie lub w świecie to jest coś warte.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielki tydzień, tydzień zadumy i cierpienia a na tym forum w koło te same gnidy i kanalie jątrzą, judzą, kłamią i plują.

markac tyle masz roboty ze huhuhuh a tak niedawno szukales pracy jako nauczyciel widzialem twoje ogloszenie min ze 2 razy to jak to jest dla nauczycieli jest praca w posredniaku a ty szukales jej na 4lomza???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielki tydzień, tydzień zadumy i cierpienia a na tym forum w koło te same gnidy i kanalie jątrzą, judzą, kłamią i plują.

Figa po tym jak odkryłaś jego wiek :))))))) "Chłopiowiu' odechciało się smalić cholewki do Ciebie:)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielki tydzień, tydzień zadumy i cierpienia a na tym forum w koło te same gnidy i kanalie jątrzą, judzą, kłamią i plują.

wiecie co sie stalo na rycerskiej ze byla karetka i policja?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielki tydzień, tydzień zadumy i cierpienia a na tym forum w koło te same gnidy i kanalie jątrzą, judzą, kłamią i plują.


andzia c , IDIOTO niedawno ADMIN wykasował założony DZIŚ przez ciebie NOWY temat ( skierowany przeciwko mnie ), tak gdzieś ok 15tej , widać i jemu znudziło się już czytać twoje DEBILIZMY , które zaśmiecają tylko Forum , nie wnosząc nic nowego .
Czy ty BARANI ŁBIE potrafisz sam od siebie napisać coś w miarę poprawnie , po polsku i bez takich BZDUR ?

JAKIM TRZEBA BYĆ IDIOTĄ , ABY WYPISYWAĆ TAKIE PARANOICZNE TEKSTY ?
.........................................................................................................................


Czy ty już tak się zagubiłeś w rzeczywistości , że musisz KONFABULOWAĆ i rzucać jakieś FAŁSZYWE niby oskarżenia typu :
" Autor: CXRSa1 (176.31.202.---)
Data: 26-04-12 17:08

zezowaty jakim ułomkiem trzeba być żeby chodzić po urzędach i pytać się czy zna Pan/i zna taki nick internetowy:))))))))))))))))))))))))))) " .

........................................................................................................................

NIKT , NIKOGO tam w urzędzie O NIC NIE PYTAŁ !

Tracisz zimną krew i wypisujesz co ci ślina na język przyniesie .

TO DOBRZE , pisz i KOMPROMITUJ SIĘ dalej andzia C vel CXRSa1 .

WIDOCZNIE JUŻ DOTARŁO DO URZĘDNIKÓW , ORGANIZATORÓW I UCZESTNIKÓW TEGO KURSU , JAKIEGO IDIOTĘ MAJĄ NA ZAJĘCIACH .
( wystarczy wpisać w wyszukiwarkę hasło : kurs komputerowy PUP Kolno , a już na pierwszej stronie wyszukiwarka pozycjonuje tematy założone przez ciebie , tu na Forum 4lomza ).

TEMAT : chłopak
Autor: CXRSa1 (176.31.202.---)
Data: 12-04-12 23:37

zezowate mendo , ormowcu miałeś mi zablokować kurs informatyki dofinansowany przez UP i co ja nadal się kształcę dzięki up a ty debilu córce nie mogłeś córce załatwić dotacji innej niż gastronomiczna:)))) czyli nadal tkwi w branży robótki ręczne:)))))

oraz .....

TEMAT : Pamięci Przemysława Gosiewskiego..
Autor: CXRSa1 (176.31.202.---)
Data: 13-04-12 00:16

zezowate sie ci tobie pozdrowienia stary ormowcu bo mi chciałeś obesraniu zablokować kurs informatyka dofinansowanego przez UP i co ormowcu tobie się nie udało:))))

oraz :

TEMAT : ORMO żyje ormo czuwa
Autor: CXRSa1 (176.31.202.---)
Data: 13-04-12 00:19

zezowate szczęscie ja nadal dostaje dotacje dzięki UP :)) a ty ormowcu chciałeś mi zablokować karierę zawodową:)))

.......................................................................................................................

Czy tak BEZROBOTNY KMIOCIE się podnieciłeś , że aż w TRZECH tematach musiałeś się tym pochwalić , że ZA DOTACJE Z PUP w KOLNIE robisz tam jakiś kursik , dla POCZĄTKUJĄCYCH " informatyków " ???

JESZCZE TEGO KURSU NIE SKOŃCZYŁEŚ !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielki tydzień, tydzień zadumy i cierpienia a na tym forum w koło te same gnidy i kanalie jątrzą, judzą, kłamią i plują.


CXRSa1 vel Andy C

a ALIMENTÓW ode mnie już nie chcesz , za te niby dzieci co ci zrobiłem , jak pisałeś w temacie : Jacek zezolu spłać alimetnty zboku ?


Autor: - miriamjan i Andy C vel CXRSa1 , to jedna i ta sama osoba !
......................................................................................................................
Autor: miriamjan (---.1and1.pl)
Data: 25-02-12 20:46
zezowate szczęscie Jacek nie kompromituj się obiecałeś mi małżeństwo i teraz się wycofujesz

Autor: miriamjan (---.artnet.pl) Autor: miriamjan (82.192.79.---)
Data: 27-02-12 01:01

nie ruszaj ta mego chłopa dziecko zrobił a alimenty kto będzie płacił?? jaka go pobijeta / Mi nic nie gadał Jacek ze ma zone i dzieci na utrzymaniu....


TEMAT Re: kryzys w lomzy na nieruchomosci
Autor: miriamjan (---.artnet.pl)
Data: 27-02-12 19:54
oborę zawsze od 60 latka zeza można kupić. Alimenta przynajmniej dziecku da.



TEMAT : Jacek zezolu spłać alimetnty zboku
Autor: miriamjan (---.kasserver.com)
Data: 27-02-12 18:22
Próbujesz się z panami zabawiać dziecko nie ma co jeść a ty z panami się zabawiasz zboku NADGORLIWOŚĆ JEST GORSZA OD FASZYZMU JACEK
Autor: miriamjan (---.artnet.pl)
Data: 27-02-12 18:33
robciu zostaw jacka w spokoju zezuł heterykiem. Jesteś zostaw mojego kochanka w spokoju,, Co?
Autor: miriamjan (---.artnet.pl)
Data: 27-02-12 18:43
saguaro nie mów że konkurujesz z kobieto o alimenty?
Autor: miriamjan (---.artnet.pl)
Data: 27-02-12 18:44
Odczep ta się od Jacka zezola Proszę was LUDZIE
Autor: miriamjan (---.artnet.pl)
Data: 27-02-12 18:50
Ja wam dam jak alimców nie zapłaci przez was!!!!
Autor: miriamjan (---.artnet.pl)
Data: 27-02-12 18:55
To je temat o alimcach wic o cisze prosze!!!!!!!
Autor: miriamjan (---.artnet.pl)
Data: 27-02-12 18:57
To je temat o alimcach wic o cisze prosze!!!!!!! WESTA SIE NA SPKUJ
Autor: miriamjan (---.kasserver.com)
Data: 27-02-12 19:40
Z Czarnkowa ojciec jest:)))
???????
Autor: miriamjan (---.artnet.pl)
Data: 27-02-12 19:48
Cisza być to temat o alimentach.
Autor: miriamjan (---.artnet.pl)
Data: 27-02-12 20:00
idzta spać co was alimenta interesują???
Autor: miriamjan (---.surfert.nl)
Data: 27-02-12 22:49
zezolu jacku z kobieto zrobiłeś dziecko niedziwne że Monika dała ci po ryju a Natalia cie nie nienawidzi.


Re: Doradzca Podatkowy egzamin !
Autor: miriamjan (---.artnet.pl)
Data: 27-02-12 18:59
JAK ODZYSKAC ALIMENTA OD CHLOPA ???


Re: co sądzicie o takiej opiekunce
Autor: ktoś15 (---.elomza.pl)
Data: 27-02-12 21:39
Martuchna , pan Andy C ,wspominał że niezla paszteciara z ciebie. Dieta się kłania. To ja już nie chce wiedziec jak ty wygladasz. Podobno jarasz jak smok, przy dzieciach klniesz pijesz itd. Matka z ciebie żadna. Podobno dzieci same musza obiady sobie gotowac. A i jeszcze jedno Andy C wspominał coś że lubisz dziewczynki. To prawda??
Nie Pozdrawiam
Autor: Andy C (176.31.202.---)
Data: 27-02-12 23:04
Martuchna no zobacz kolejny marny prowokator się znalazł!
Autor: miriamjan (---.surfert.nl) - Autor: miriamjan
Data: 27-02-12 23:30
ktoś15 matki i ojca moherów musisz słuchać:)))) bo ja tego słucham mimo 70 lat:))))
http://www.youtube.com/watch?v=ikr0ljg9qLc

Re: SKANDAL !!!!!!!!!
Autor: miriamjan (---.surfert.nl)
Data: 29-02-12 17:22
zezolk jacusi czochranie bobra przed koputerem cały dzionek nazywasz pracą . naucyles sie kilka slow mondrych bo ciezona do mniasta przywiezie taki z ciebie gagulator.

Re: KRYPTOREKLAMA na forum
Autor: miriamjan (---.surfert.nl)
Data: 02-03-12 17:11
zezowatku obsrałeś się i piszesz że inni śmierdzą.




Ciekawy temat : Jacek zezolu spłać alimetnty zboku - - Autor: miriamjan = Andy C = CXRSa1
http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=491640&t=491640

......................................................................................................................


CXRSa1 vel Andy C vel miriamjan ,

a ALIMENTÓW ode mnie już nie chcesz , za te niby dzieci co ci zrobiłem , jak pisałeś w temacie : Jacek zezolu spłać alimetnty zboku ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielki tydzień, tydzień zadumy i cierpienia a na tym forum w koło te same gnidy i kanalie jątrzą, judzą, kłamią i plują.



Co się dziwić , jak tu POTOMKOWIE ROZTRZĄSACZY GNOJU , są przyzwyczajeni do srania za stodołą .

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org