czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Czy opozycja ma wszystko na swoim miejscu ?

Wczoraj też było ponad 2000 głosów, zmniejszamy dystans do pierwszej 100, BRAWO !!!

ode mnie z rana +100, później będzie jeszcze 40

pączkować głosy i głosujemy SYSTEMATYCZNIE !!!

niedługo majówka a my na święta mieliśmy sporą obsuwę

JEST NAS CORAZ WIĘCEJ !!!

Nie chcesz- nie głosuj- uwaga- to uzależnia !!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy opozycja ma wszystko na swoim miejscu ?

Dzisiejsze internetowe wydanie "Gazety Wyborczej" . Reklama... .
Fotomontaż ukazuje kawałek krajobrazu -łąka. Zaniedbana, piaszczysta ścieżka prowadzi do ledwie widocznego zarysu wieży ciśnień i trzech jakichś budynków. Z prawej strony fotomontażu wyrażne zdjęcie butelki z piwem Łomża. Całość tego fotomontażu zasłania wyrażny, bardzo czytelny napis: " nie musisz jechać do Łomży, aby ją poznać!"
I o to mi chodzi> Szanowny Panie Prezydencie! Pogoń Pan swoje właściwe służby, niech coś z tym fantem zrobią! Przecież Łomża to nie tylko piwo. To miasto piękne; nowe osiedla, czyste ulice, radosne twarze myślącej młodzieży, przemyślana struktóra starówki, wyższe uczelnie, multum szkół ponadpodstawowych, nowoczesna i nowatorska renowacja wybrzeży Narwi - przecież na tym wszystkim tak bardzo Panu zależy, i słusznie. Dużo inicjatyw kulturalnych, itp, itd.

I ten cholerny napis: "nie musisz tu przyjeżdżać..." Ja się z tym nie mogę zgodzić! Mam nadzieję, że UM Łomża spowoduje zlikwidowanie tej bezczelnej, bezmyślnej, kretyńskiej reklamy, a któryś z urzędników napisze coś o sposobie załatwienia sprawy na tym forum!
Łomża to nie tylko browar i piwo.
PROTESTUJĘ!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy opozycja ma wszystko na swoim miejscu ?

nie wstyd ci czytaj tą broszure?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy opozycja ma wszystko na swoim miejscu ?

najlepsza szkoła dla głąbów którzy chcą przejść szkołę po jak najmniejszej linii oporu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy opozycja ma wszystko na swoim miejscu ?

W nowej galerii bedzie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy opozycja ma wszystko na swoim miejscu ?

widze ze gruba impra sie szykuje.

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy opozycja ma wszystko na swoim miejscu ?

tak wspominiam okres kiedy Skarpa miała najlepszy okres w swej działalności. Brak było miejsca na zjedzenie obiadu. Był to poczatek funkcjonowania tego lokalu potem było już coraz gorzej i coraz mniejszy ruch. Dzisiaj to juz zapomniana restauracja na mapie miasta.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy opozycja ma wszystko na swoim miejscu ?

Kto szuka ten znajdzie ? w Łomży elektryków od zatrzęsienia :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy opozycja ma wszystko na swoim miejscu ?

tak jak ktos wczesniej wspomnial na dlugiej w jubilerskim duzy wybor zegarkow dobrych renomowanych firm kupisz znajdziesz zarowno za drobne pieniadze jak i za kilka tys zl zalezy kto czego szuka ( roznice w cenie sa znikome takie same jak w internecie badz niewiele wieksze o koszt przesylki za ktora i tak musimy placic )

Mozesz rowniez zobaczyc wspomniane zegarki Lorusa ( dobre zegarki w niezlych cenach jak sie nie myle japonskie produkowane przez Seiko - w 100% z ich mechanizmami)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy opozycja ma wszystko na swoim miejscu ?

urzad skarbowy jest zainteresowany

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy opozycja ma wszystko na swoim miejscu ?

Witajcie, Chcę dziecko zapisać do Małego Artysty. Napiszcie swoje opinie: czy warto, czy warunki i kadra ok? Może jakieś inne przedszkole jest godne uwagi ? Będę ogromnie wdzięczna.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy opozycja ma wszystko na swoim miejscu ?

Niestety KFC w Łomży nie będzie. KFC swoje punkty otwiera w miastach z liczbą powyżej 100'000 mieszkańców.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy opozycja ma wszystko na swoim miejscu ?

Chyba, że chamy postarają się bardziej i zwiększą swoją migrację do Łomży.
A jest skąd migrować - zewsząd tyle wsi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy opozycja ma wszystko na swoim miejscu ?

;D haha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy opozycja ma wszystko na swoim miejscu ?

Czy nikt więcej nie może się wypowiedzieć na temat tego przedszkola?


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy opozycja ma wszystko na swoim miejscu ?

Już go nie zapiszeszm no chyba, że załatwisz sobie miejsce :]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy opozycja ma wszystko na swoim miejscu ?

Link z objaśnieniem:
http://www.mylomza.pl/home/lomza/item/2256-bus.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy opozycja ma wszystko na swoim miejscu ?

Wiem, ale chodzi mi o rzetelną opinię. Może ktoś zrezygnuje? Wówczas może by się udalo.

„Prawda jest największym wrogiem państwa.“
Joseph Goebbels.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy opozycja ma wszystko na swoim miejscu ?

W niedziele byłam na placku w Chojnach, bo jak mówili znajomi znakomity, no ja niestety nie mogę tego powiedzieć. Mąż siedział obok, jadł i się zachwycał. Tak wiec zależy, kto jaki ma smak. Jednym smakuje to innym tamto.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy opozycja ma wszystko na swoim miejscu ?

ciekawe czy kursant zdał ten egzamin, w końcu to nie była jego wina

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy opozycja ma wszystko na swoim miejscu ?

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy opozycja ma wszystko na swoim miejscu ?

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy opozycja ma wszystko na swoim miejscu ?

Przedszkola państwowe wcale nie ustępują tym prywatnym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy opozycja ma wszystko na swoim miejscu ?

raqlan taki morał wyciągnąłeś z historii z Marudą nie mogłem dać rady sam Marudzie ! To następnym razem muszę przyprowadzać kolegów na SOLÓWKE:))))))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy opozycja ma wszystko na swoim miejscu ?

Mam pytanie czy ktoś był dziś i wogóle w ostatnich dniach w US w Łomży i jak wygląda teraz to wszystko? Czy są takie tłumy?? I ile trzeba czekać żeby wogóle złozyc zeznanie podatkowe ??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy opozycja ma wszystko na swoim miejscu ?

cxrsa1 - ja nie mialem wogole tu ustawiac solówki tylko być reżyserem a moi koledzy kamerzystami , natomiast ty i zezowaty swoje porachunki byscie rozwiazywali jako aktorzy w moim filmie w ktorym błagasz o litosc zezowatego jak ci manto by spuscił a co do kolegów twoich to ty wogóle ich nie masz i ostro przesadzileś. Ty nawet jakbys zezowatego widział to byś uciekał jak najman po arenie przed pudzianowskim ja do waszych utereczek się nie będę mieszał tylko patrzył i się smiał z ciebie i twojej głupoty którą piszesz na zezowatego jak go wyzywasz i obrazasz i nie wklejaj tutaj postów ze starych ustereczek między mną a zezowatym bo jest juz dawno załatwione polubownie

jednak nie ukryję ze naprawdę przydałoby ci sie spuscić wpierdol za takie posty na zezowatego , ale to nie ja będę cie tłukł i nie ja będę Cię obrazał czy wyzywał i nie życzę sobie zebyś wypowiadał mojego nicka bądz mnie bezpodstawnie obrażał

a co do marudy to ...........
juz został namierzony i to jest kobieta pracuje w biurze w denteksie( teraz juz tam nie pracuje bo zrobiono jej w pracy nalot ) wiec teraz siedzi baba cicho

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy opozycja ma wszystko na swoim miejscu ?

Słyszałem, że jakaś starsza pani się przewróciła, ale chyba to nic poważnego. Tak przynajmniej mówi mój znajomy, który właśnie u mnie siedzi :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org