czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Młodzi o Łomży: złe miejsce do życia dla nas

35 to jest bardzo dobra cena. Dzwoniłam po różnych firmach i jest od 65 z obsługą. Jeśli możesz to podaj mi namiary do tej firmy. d-milena90@wp.pl Z góry dziękuje :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Młodzi o Łomży: złe miejsce do życia dla nas

Odradzam na przykładzie mojej kol, która uczyła się w IV tylko w technikum. Dziewczyna w gim uczyła się przeciętnie, wybrała technikum w budowlance. Zbierała same bdb oceny a matury próbnej nie zdała, majową zaliczyła na ok. 35-40 %. Jeśli masz większe ambicje wybierz inne LO po którym możesz pójść na bezp.wew jeśli interesuje Cię policja lub do Szczytna albo technikum będziesz miała więcej czasu na zastanowienie się co chcesz robić w przyszłości tu bym polecała V lub VI ale pamiętaj technikum to dużżżo więcej godzin i nauki. Pozdrawiam

Anatol M.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org