wtorek, 19 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
PiS dla wygranych wyborów gotów jest poświęcić życie tysięcy polaków!!!!!!!!!!

Polecam kanał autora tego filmu: http://www.youtube.com/watch?v=WNFfs8g4uyk&feature=relmfu można tam obejrzeć bardzo ciekawe rozmowy tego pana ze strażnikami na temat ich pracy, ustawiania i ogólnie używania fotoradarów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS dla wygranych wyborów gotów jest poświęcić życie tysięcy polaków!!!!!!!!!!


MPEC- ZŁODZIEJSKA INSTYTUCJA ???

... mocne słowa , ciekawe czy to potwierdzisz w Prokuraturze , czy będziesz tłumaczył się swą DEMENCJĄ STARCZĄ i chorobą Alzheimera ?

" JEDNYM SŁOWEM BANDA ZŁODZIEJI I OSZUSTÓW !!!!!!!! " ,

....z za monitora to potrafisz szczekać , jak masz DOWODY na to , że to " ZŁODZIEJSKA INSTYTUCJA ", to śmiało są odpowiednie służby od tego ...
a jak TO POMÓWIENIE , to bekniesz ZDZIECINNIAŁY smerfie .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS dla wygranych wyborów gotów jest poświęcić życie tysięcy polaków!!!!!!!!!!

dj Bobo :):):)

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS dla wygranych wyborów gotów jest poświęcić życie tysięcy polaków!!!!!!!!!!

B.Dobry fachowiec, zna się na temacie. Rzetelnie i sympatycznie, bez ściemy, również polecam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS dla wygranych wyborów gotów jest poświęcić życie tysięcy polaków!!!!!!!!!!

U Kasi Sikorskiego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS dla wygranych wyborów gotów jest poświęcić życie tysięcy polaków!!!!!!!!!!

jasne że są choćby 22 Agada będąca nieco w cieniu ale ........ ale ....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS dla wygranych wyborów gotów jest poświęcić życie tysięcy polaków!!!!!!!!!!

idz do liceum potem na studia a i tak pracy nie ma a te technikum zrobiłem i nigdy sie nie przydało a co umiem to umiem i nic takiego z tamtad nie wyniosłem bo po co mi wiedziec jak obliczyc wytrzymałosc materiału jak u nas i tak nie ma fabryk rzadnych co by cos takiego robili

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS dla wygranych wyborów gotów jest poświęcić życie tysięcy polaków!!!!!!!!!!

-"Komendantka łomżyńskiego Hufca, Dorota Górska i drużynowy, Krzysztof Pyczot na prośbę komendanta Chorągwi Białostockiej nie komentują tej sprawy." - to mam wrażenie że jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o .... Skoro wszyscy twierdza , że to nie harcerze to pewnie składek nie odprowadzali do hufca - czyli biurokracja a może wzajemne animozje?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS dla wygranych wyborów gotów jest poświęcić życie tysięcy polaków!!!!!!!!!!

idz oddaj na zlom a nie szukaj fachowcow, bo prawdziwy fachowiec to cie skasuje i to dobrze. moj znajomy tego gowna anwet robic nie chce, bo sie narobi a nic nie zarobi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS dla wygranych wyborów gotów jest poświęcić życie tysięcy polaków!!!!!!!!!!

Hmmm czy dobrze rozumiem? Dostali nagrody - trzynastki, i teraz jeszcze kolejne nagrody? Wg mnie nagrody się zatem zdublowały?




Oto fragment:
(...)Podział zysków został dokonany w następujący sposób: 594 tys zł na nagrody dla załogi tzw. „trzynastki”, 150 tys. zł na dywidendę, 21 tys. zł na fundusz socjalny – podaje Sobocińska.
Prezydent zdecydował również o przyznaniu nagród członkom zarządu MPEC. Prezes Marian Mielcarek i wiceprezes Jadwiga Cwalina mają otrzymać nagrody w wysokości dwukrotności ich przeciętnego wynagrodzenia miesięcznego w 2011 r., natomiast wiceprezes Ryszard Fiedorowicz nagrodę w wysokości trzykrotności przeciętnej miesięcznej płacy w 2011 r. (...)


http://4lomza.pl/index.php?wiad=28450

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS dla wygranych wyborów gotów jest poświęcić życie tysięcy polaków!!!!!!!!!!

No i to wszystko trzeba wyrównać 10% podwyżka :):)
Ale o modernizcji zapomnieli :):)
Zresztą po co robić za wypracowane zyski ?
Budżetowa instytucja to i budżet państwa pokryje :):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org