piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
PIS to partia kryształowa okradną nawet PCK.

dobre produkty kosztuja,a dziadostwo odstawiaja i tyle w temacie,zeby ktos pracowal na produktach takich jak Chanel,Dior,Pupa,Ardeko to sa produkty z prawdziwego zdarzenia,ale u nas w Lomzy to i blotem moga sie smarowac i powiedza ze jest ok.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PIS to partia kryształowa okradną nawet PCK.

To tym bardziej nie rozumiem Ciebie . Jak dalej z nim będziesz, to już teraz gołym okiem widać to ,,szczęśliwe małżeństwo ''. Puknij się lepiej w głowę , bo już masz przerąbane .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PIS to partia kryształowa okradną nawet PCK.

Aaaa to teraz braćmi się ich nazywa tak ? :):) no niezły pomysł , podoba mi się , to może i ja jakiej siostry sobie poszukam :):):)

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PIS to partia kryształowa okradną nawet PCK.

a do czego w elewacji potrzebny Ci projektant poza kolorem? Od tego jest ekipa, ktora przychodzi, ocenia, wycenia i im sie za to placi, a nie projektantowi... Mialem okazje widziec wypociny tych, pozal sie boze, projektantow i poza wygladem nie maja pojecia o standardach i stronie technicznej projektu.. Strzela projekt z zewnatrz a wymiarow z zachowaniem logiki brak.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PIS to partia kryształowa okradną nawet PCK.

szukam kontaktu do biura lub przewoźnika rozwożącego paczki z firmy Polamer na teren łomży i okolic

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PIS to partia kryształowa okradną nawet PCK.

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org