czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
No to Caritas ...

A jak wam mają znależć pracę na pustyni?
Strajk nic nie da tylko trzeba zakłady pracy pobudować!
Powtarzam Zakłady a nie obozy pracy!




www.abantonino.blog.onet.pl -Szukasz pracy zobacz i zarabiaj!
http://www.20dollars2surf.com/?ref=480529 -surfuj i łap kasę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No to Caritas ...

Albo sutener!





www.abantonino.blog.onet.pl -Szukasz pracy zobacz i zarabiaj!
http://www.20dollars2surf.com/?ref=480529 -surfuj i łap kasę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No to Caritas ...

ja juz ponad rok bezrobotny a mam mgr ekonomii licencjat zarzadzania technik mechanik studia podyplomowe zarzadzanie nieruchomosciami i babka żadnej pracy dla mnie znalesc nie potrafi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No to Caritas ...

to tylko chodzi o na farnej ta knajpe non stop. bo o cóz innego?
kaufland jest po drugiej stronie ulicy obok kosciła ludzie wynosza z tamtad hektolitry piwa wódki i innego gatunku alkoholu co napewno nie ma nic wspolnego z alkoholizmem bo jakos kosciół o tym nie wspomina.
wcale czego nie pomoga tym zulom ze starego rynku ksieza niech ich nawracaja biskupie a nie sie tu kultura społeczna zajmuja bo nie mysle aby w tej knajpce jakies mega wielkie libacje alhocholowe odchodziły i wielka demoralizacja społeczenstwa nastepowała.

to biskup niech spojzy na obraek Bozy i powie ze naprawde ma na mysli społeczenstwo a nie jakies interesy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No to Caritas ...

a ty rybciu idz i nawracaj jako 1 bo od siebie trzeba zmieniac swiat na lepsze/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No to Caritas ...

Jak zwykle znajdzie się ktoś kto będzie chciał protestować. Nawet jak by w Łomży miał powstać zakład zatrudniający 1000 osób, to by znalazła się masa ludzi która by to oprotestowała.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No to Caritas ...

Dokładnie, jak ktoś kto nie wychyla się poza mury kościoła i drzwi swojej limuzyny ma decydować o tym czy w tym miejscu ma powstać restauracja czy nie. Ostatnio byłem świadkiem ciekawej sceny, przechodziłem obok restauracji na farnej, która wydaje się być bardzo przyjemnym i kulturalnym miejscem, jednak nie można tam podawać alkoholu. Za rogiem, na przeciwko katedry, dwa żule nawet się kryjąc popijali jakiś preparat. Czemu na to nasz wspaniały biskup nie zwraca uwagi? Odpowiedź jest prosta, on nie zna życia innego niż te za murami swojej posesji.
Zamiast wymyślać idiotyczne zakazy, niech lepiej otworzą się bardziej na społeczeństwo. Na przykład niech udostępnią część parku biskupiego dla ludzi. To jest chore, że 40% gruntów w centrum miasta należy do kościoła, który odgradza się wysokim murem od ludzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No to Caritas ...

Aby zdać Multiselekt trzeba wiedzieć kilka zagadnień, co to są skale kontrolne i jakie tworzą pytania, trzeba znać podstawy psychometrii tak żeby rozpoznać rodzaj testu i czego dotyczą pytania jakie cechy osobowości i emocji badają w jaki sposób odpowiadać gdzie się odpowiednio ocenić a gdzie wykazać normalność zachowań tak żeby wynik był zgodny z dopasowaniem do skal komputera, tak żeby wykazać stabilność emocjonalną. Ważna jest także uznaniowość psychologa ta rozmowa to rodzaj przesłuchania, zbieranie zeznań na temat kandydata i opracowanie profilu psychologicznego, no jest to rodzaj klasyfikacji kandydatów tak aby wyłapać najlepszy materiał hodowlany na policjanta. Warto się przygotować profesjonalnie do multiselecta bo to daje pewność siebie jak ktoś chce się dobrze przygotować do MultiSelectu to pisać na emaila: wacrs7@o2.pl mam aktualne materiały na TWO i MS które dały pozytywny efekt.


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No to Caritas ...

Dziękuję :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No to Caritas ...

Autor: Pipi_Lansztrung (---.lomza.vectranet.pl)
Data: 23-03-12 10:34

Nie mogę już czytać tego twojego bełkotu. Skoro biblia przez wieki była zmieniana to jak można cokolwiek z niej interpretować??!!

"Dziwny jest ten świat"



________________________________________________________


hahahahaha

To prawda

Biblia zawiera i Dobro i Zło tak samo jak religijne życie którego dotyczy.
reszta zależy do tego kto co wybiera dobrego dla siebie i w jakim właściwym sobie duch to krzewi - w Duchu Prawdy - Duchu Bożym czy w duchu zakłamania - w duchu szatana jako Ojca Kłamstwa które też dało się słyszeć z ust arcy kapłanów i papieży w mniejszym lub większym stopniu skażonych przywiązaniem do tego co Jezus krytykował nakazując uczniom pokorę w służbie bliźnich sprowadzając ją do służebnej pokory fizycznej tak jak umywania nóg. "To czyńcie na moją pamiątkę" Ewangelia Jezusa wg Jana pokazuje też dzielenie Chlebem z Judaszem - komunię w którym jest pokazane działanie złego ducha - szatana.


KONTROWERSJE BIBLIJNE ...
... bez kodu źródłowego (bez Duch Bożego - Bez Ducha Prawdy) są nie do naprawienia jak system operacyjny komputera zakażony wirusem jest zniszczony nie działa poprawnie i jest nie do odzyskania.

popatrz ile jest owoców tych "szatańskich" interpretacji dających satańskie owoce religijnego życia społecznego owocującego kolejnym złem


Popatrz ile jest wyznań i obrządków religijnych posługujących się imieniem Jezusa i jego nauką na swój sposób który kapłani skupili wokół własnych potrzeb.

Popatrz na owoce tego co zbudowano na tych religijnych arcy kapłańskich podziałach (Biblijnych) i ludzi (przywódców) którzy kolektywnie od wieków z tych religijnych Biblijnych kontrowersji i podziałów natchnionych własnym widzimisię - własnymi potrzebami niebezinteresownie czerpią korzyści realizując własne religijne interesy jak kapłani którzy ukrzyżowali Jezusa.



O czym to świadczy ...


„Prawda jest największym wrogiem państwa.“
Joseph Goebbels.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No to Caritas ...

Jeśli ktoś z Was tutaj lubi układać puzzle, lub z jego rodziny ktoś takowe układa i chciałby zakupić je w prezencie to polecam Wam największy polski sklep z puzzlami:
http://www.kuppuzzle.pl
Znajdziecie tam setki różnych paczek puzzli, poczynając od takich kilkuelementowych, a kończąc na takich, które posiadają 32 tysiące elementów!
Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No to Caritas ...

Potwierdzam 3-5 tygodni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No to Caritas ...

to jest 4-5 dolary,a na taka kase trzeba cala godzine zasuwac na szmacie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No to Caritas ...

Fajne teraz sa w new yorker.. Właśnie kupiłem swojej damie w kolorze beżu ... Mmmm

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org