wtorek, 19 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Pstryczek w nos Piorunka


maruda , zgłosiłeś już komu trzeba ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pstryczek w nos Piorunka

fanka bocianka , i o TO właśnie chodzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pstryczek w nos Piorunka

Ha to będzie Wizna zapewne.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pstryczek w nos Piorunka

" Cena bardzo okazyjna(jak na norweskie warunki: "

dil robisz na polskich warunkach !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pstryczek w nos Piorunka

itex i ronix maja zajete terminy niestety



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pstryczek w nos Piorunka

No to ok :)
Ja narazie uciekam :):)

"Prawda, jak pies, musi iść do budy, wygnana batem, podczas gdy kłamliwa Pani Suka może wylegiwać się przy kominku i cuchnąć." Król Lear William Shakespeare

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pstryczek w nos Piorunka

Carpooling.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pstryczek w nos Piorunka

tu niechodzi kto i za ile obchnie,tu chodzi o zeczywistosc myslenia,ale z tego co widze to jest z mysleniem i analiza rynku skapo,oczywiscie ludzie przeplacaja za nieruchomosci,jeden pracuje w Angli na budowie,druga,drugi w Niemczech na zmywaku i placa za te mieszkania i domy nierealne ceny,ale to sie skonczy za szybko chcemy europe dogonic z cenami a to sie nieda,zobaczmy inne kraje Portugalie,Wlochy,Hiszpanie,tam zarobki sa podobne jak w Polsce i ceny sa normalne,jest taniej jak w Polsce,choc te kraje sa juz dlugo e uni a u nas w Lomzy ceny jak w Los Angeles to jest chore,ale frajerzy moga placic a za 5 lat nawet 50%tego niewezma jak rynek sie ustabilizuje i opadnie ta empforia.Ale z tego co widac dopuki banki daja kredyty jest ok i ma sie prace za granica,a zona pracuje w budzetowce,ale to juz dni sa policzone i obudzimy sie reka w nocniku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pstryczek w nos Piorunka

Gatitka19 zdaję sobie sprawę, że w NO zapłaciaś/eś x razy tyle co w PL, ale licz się, że zapewne ktoś - kto jest już na stałe w NO zakupił sobie własne auto, a i mało kto w Łomży pozwoli sobie na taki wydatek i taką sumę jak Ty oczekujesz, a co więcej kogo w tym kraju (czytaj PL) stać na takie zakupy :P

Co więcej nie wiem czy osoba świeżo wybierająca się do NO też pozwoli sobie na takie koszta :/ Zreszto do pół czy do roku - nie pamiętam można i PL autem jeździć :) Więc sam/a widzisz....

Poza tym też musiałam sobie kupić auto w NO, ale i tam je sprzedałam, bo tu by nikt mi tyle nie zapłacił :)

Proponuję Ci skorzystać z jakiegoś forum ogólnopolskiego...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org