czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Trampek dał nogę...

Polska to nie Grecja!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trampek dał nogę...

Ile tej kasy potrzebujesz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trampek dał nogę...

Byle ulotki to można z poczta nasza polska dogadac. Wyjdzie nie dość że taniej to i pewniej, bo przez pol godziny to byś mógł jedynie zdarzyć do kosza je wszystkie wy...ć

Sorry

Ja też w to nie wchodzę



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trampek dał nogę...

ja jade

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trampek dał nogę...

Slipy też kupujesz? Kalesony?
Ej...
A gdzie kalisony? Już dawno nic nie pisała



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trampek dał nogę...

Ludzie dajcie se na luz jak nie macie pojecia to sie nie odzywajcie i nie robcie plotek nikt z was nie kupił okien w Domelu bo Domel nie sprzedaje w detalu i nie montuje okien mogliscie kupic w DW Domel a to inna firma takich odbiorców jak DW to Domel ma bardzo dużo w całej polsce i nie tylko(np. włochy, belgia) W innych firmach tez okna nie sa idealne wszedzie tam gdzie ludzie cos robia to popełniają błedy i tego sie nie da uniknąć ważne że działają już tyle lat na rynku i mają serwis. Jeśli coś jest nie tak trzeba reklamować i już, do tej pory aż bedzie ok a jak nie to jeszcze są sądy. A wy sracie w swoje gniazdo kupujcie okna z krakowa i tam dawajcie ludziom prace i kase do miasta za podatki i dalej narzekajcie że w Łomzy syf i pracy nie ma. Tylko jak coś się zepsuje to ciekawe ile będziecie czekać na pomoc z Krakowa

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trampek dał nogę...

Bona jeszcze jakoś tak do głowy mi przyszła ..
Więcej nie wiem gdzie mógłbyś siurknąć..





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trampek dał nogę...

Dam ci rade jeśli masz tyle czasu kompa i internet to zacznij obstawiać mecze więcej zarobisz jak się przyłożysz bo u nas pracy to nie ma już od dobrych kilku lat a jeśli jest to za psi grosz chyba że państwowe lub budżetówka więc młody nie kombinuj jak ci brakuje na dopalacze lub inne głupoty tym lepiej weś się za naukę i za kilka lat będzie lżej bo jeszcze się na pracujesz w swoich życiu a zdrowie jest tylko jedne a teraz wiek emerytalny jest wysoki .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trampek dał nogę...

Lol to muszę czekać na telefon z OHP może tam mi coś znajdą...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trampek dał nogę...

OHP wątpię,że do ciebie zadzwoni. Musisz im przypominać o sobie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trampek dał nogę...

Kosmita

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trampek dał nogę...

Bo używaki są fajne,u mnie na wsi jest ich z 5:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trampek dał nogę...

Ty sam jak kosmita.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trampek dał nogę...

słuchajcie wszyscy. jeżeli piszecie o spalaniu quadów, częściach i ich skatowaniu przez poprzednich właścicieli to znaczy, że Was najzwyczajniej w świecie na takie zabawki NIE STAĆ !!!

quad to właśnie zabawka i jeżeli ktoś ma odkładać na niego przez pół roku czy rok to dajce sobie z nim spokój.

quad ma być upie... w błocie, spalić może z 20 litrów przez dwie godziny w bagnie itd. itp. i nikt nad tym nie powinien ubolewać !

chyba, że ktoś do kościoła zamierza tym jeździć, wtedy inna gadka...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org