piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
jego PiSlamska ekscelencja nakazała

szkoly skonczylam i nie opisalam swojego zycia tylko odpowiedzialam na twoje slowa krytyki...zalosna i sfrustrowana jestes raczej ty(moze nawet bez zwiazku i bez dzieci)...ja nie wypowiadam sie o innych osobach nie znajac powodu takiego stanu rzeczy..a poza tym mnie nie interesuje opinia innych o mnie i mojej osobie ja zyje dla siebie a nie dla ludzi...
kicia wczesniej dosc dobrze to napisala
Autor: kicia899 (---.156.techtel.pl)

Data: 21-02-12 16:01

15 letnia dziewczyna trzyma za reke swojego 1-rocznego synka-ludzie nazywaja ja dziwka lecz nikt niewie ze w wieku 13 lat została ona zgwałcona.
Ludzie nazywaja kogos grubym - nie wiedza ze moze on cierpiec na powazna chorobe ktora sprawia ze takim jest. Ludzie nazywaja starego czlowieka brzydkim nie wiedza ze zostal on powaznie ranny w twarz walczac za nasz kraj na wojnie. Ludzie nazywaja kobiete lysa lecz nie wiedza ze ma raka.

Zanim zaczniesz KOGOKOLWIEK osadzac pomyśl troszke - to nic nie kosztuje:)





Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org