piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
co się dzieje w państwie PiSlamskim?!

@Koniczynka

Nie ściemniaj. Schemat testów dotyczących inteligencji jest ten sam. Wystarczy trochę poćwiczyć na tych, które są dostępne w internecie, żeby bez większych problemów osiągnąć wysoki wynik. Inna sprawa, że IIIRP chce mieć idiotów w swoich służbach zamiast ludzi, którzy potrafią myśleć. Współczesnym policjantom bliżej do milicji o czym świadczy ich zachowanie na antyrządowych protestach.Fragmenty testów, które tutaj widziałem wydają się być dokładnie takie same jak te, które przechodziłem na końcu szkolenia do NSR. Omal nie oblałem tych testów, a Pani psycholog usiłowała mi wmówić, że wybierałem odpowiedzi, które mi pasują (pisałem prawdę). Bez problemu mogę wykazać, że się myliła. W rezultacie wyszło, że jestem introwertykiem a takie osoby niezbyt nadają się do wojska. Proszę więc Koniczynko nie wprowadzaj nikogo w błąd twierdząc, że wystarczy wykazać się prawdomównością. Wydaje mi się, że najlepiej odpowiadać na poziomie człowieka o przeciętnej inteligencji i unikać odpowiedzi, które wskazywałyby na preferowanie samotnego trybu życia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co się dzieje w państwie PiSlamskim?!

w aptekach bardzo chętnie przyjmują tylko dobrze by było mieć policzone np. w rulonikach spakowane



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co się dzieje w państwie PiSlamskim?!

Prywatnie do Białego na ul. Mickiewicza jest przychodnia specjalistyczna, przyjmują super specjaliści,jak trzeba kladą do szpitala i diagnozują ZA DARMO od A-Z


Z naszymi daj se spokój !!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co się dzieje w państwie PiSlamskim?!

To juz Dzisiaj KLUB U STUDENTÓW start godzina 20 ;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co się dzieje w państwie PiSlamskim?!

To miłego jołjoł -łowania ziomale :):)
A po koncercie zróbcie totalną rozpierduchę na Ostrołęce bo wstąpia w was Moce Posępnego Czerepu :)

ktośiek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co się dzieje w państwie PiSlamskim?!

buuhahahahhahaha a mowilem zaorac niech pada ja sie wyprowadzam wymeldowuje i zapominam bo okaze sie ze rozloza dlug na kazdego mieszkanca

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co się dzieje w państwie PiSlamskim?!

????





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co się dzieje w państwie PiSlamskim?!

... ścierny

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org