czwartek, 18 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
standard dla PiSlamistów nieosiągalny

masakra...ja dalam dzieciom swoim wolny wybor jesli chodzi o religie...oczywiscie ochrzcilam je kiedys ale jak zaczely chodzic do szkoly rozmawialam z nimi dlugo i sami wybrali..tez nie podoba mi sie postepowanie ksiezy i katechetow jesli chodzi o lekcje religii oraz rekolekcje..





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: standard dla PiSlamistów nieosiągalny

No i tak ogólnie jakby porządek się zrobił.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: standard dla PiSlamistów nieosiągalny

SpearHead, jak ci nie pasi, to nie czytaj i wypad stąd !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: standard dla PiSlamistów nieosiągalny

Autor: robciu (---.182.19.227.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 16-02-12 19:16

hmmmmmm ....
a o dziwkach można pisać ????

Jak wskażesz mi punkt regulaminu który na to pozwala, to ja nie będę miał nic przeciwko... Nie będę miał takiego prawa

Autor: zezowate szczęscie (---.adsl.szeptel.net.pl)
Data: 16-02-12 19:21

SpearHead , jak ci nie pasi , to nie czytaj !

Nie o to chodzi, że mi to nie pasi. Ja po po prostu tego nie chcę widzieć w tym dziale, i admin ma obowiązek ruszyć swe szanowne cztery litery, i zrobić z tym porządek!

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: standard dla PiSlamistów nieosiągalny

dokładnie , regulaminowo proszę ...

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: standard dla PiSlamistów nieosiągalny

Nie chcę kasowania wypowiedzi, tylko przeniesienia ich tam, gdzie jest ich miejsce, czyli do działu zwanego ,,POLITYKA'' :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: standard dla PiSlamistów nieosiągalny

no jasne ..





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: standard dla PiSlamistów nieosiągalny

przecież Księża nie mieszają się do polityki ?
to znaczy że to nie jest temat polityczny hmmmm

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: standard dla PiSlamistów nieosiągalny

W życiu nie byłem na mylomza..... A to jest prawda, dzikie fora mają ten specyficzny ,,urok'' :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: standard dla PiSlamistów nieosiągalny

Autor: zezowate szczęscie (---.adsl.szeptel.net.pl)
Data: 16-02-12 19:51


SpearHead, delikatnie mówiąc - spier.da.laj stąd sam na polityczny !

.... a jak lepiej ci na Mylomza.pl , to paszoł won !!!

forum 4lomza , ma swój urok !

2-gi taki sam post. Odpowiedziałem na tamten, na ten nie odpowiem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: standard dla PiSlamistów nieosiągalny

Autor: paplik (---.elomza.pl)
Data: 16-02-12 19:28

A co znaczy "ucywilizowanie forum"...? Czy aby nie kasowanie wypowiedzi nie licujących z dewocyjnym uwielbieniem księży? Cywilizacja kojarzy się raczej z normalnym traktowaniem funkcjonariuszy kościelnych, wyzwoleniem człowieczego umysłu spod jarzma naiwnej, ślepej, wiary, czyli laicyzacją i świeckością życia publicznego.

Co mam na myśli przez ucywilizowanie tego forum?Np:kasowanie głupich komentarzy,obrażanie innych na tym forum,umieszczanie linków np:tzw;screamerów albo głupich filmików lub też idiotycznych obrazków.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: standard dla PiSlamistów nieosiągalny

SpearHead w temacie postu "Witam Was bracia i siostry, w pierwszych słowach " nie zadałeś pytania księdzu nie wypowiedziałeś się na temat religii, wiary! Czyżby zrobiłeś wyjątek od reguły off-top/wej. Czyli sam łamiesz reguły a innym wytykasz cuś tam? Nie ładnie się zachowujesz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: standard dla PiSlamistów nieosiągalny

...obrażanie to i owszem popieram, ale jaki film jest głupi, albo dlaczego obrazek ma być idiotyczny...?





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: standard dla PiSlamistów nieosiągalny

ha ha ha ha ha ha ba haaaaaa

"Prawda, jak pies, musi iść do budy, wygnana batem, podczas gdy kłamliwa Pani Suka może wylegiwać się przy kominku i cuchnąć." Król Lear William Shakespeare

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: standard dla PiSlamistów nieosiągalny

Hej, Andy C twierdzi że robimy offtop. Więc zapraszam do rozmowy w tym temacie http://4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=486135&t=486135

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: standard dla PiSlamistów nieosiągalny

http://netykieta.pl/netykieta=2 i empatia do ludzi którzy dość mają polityki (takie niepisane prawo). Czemu jestem ''antyspołeczny''??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: standard dla PiSlamistów nieosiągalny

no to kto jest tu trolem ????

"Prawda, jak pies, musi iść do budy, wygnana batem, podczas gdy kłamliwa Pani Suka może wylegiwać się przy kominku i cuchnąć." Król Lear William Shakespeare

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org