sobota, 20 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Czy R. Trzaskowski nie powinien być odwołany, a ponadto oskarżony o łamanie Konstytucji?

tak możliwe że zamarzła, bardzo częsta przypadłość teraz



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy R. Trzaskowski nie powinien być odwołany, a ponadto oskarżony o łamanie Konstytucji?

Może mnie by nie było.
Wiceprezydenta na pewno już nie ma.

Na tym przykładzie:
Brak broni nie gwarantuje bezpieczeństwa - gwarantuje za to bezsilność w przypadku zagrożenia.


A dlaczego kol. mkp86 (czytaj: miejska komenda policji rok 86) twierdzi, że gdybym miał broń to by mnie nie było? Zastrzeliłbym się ? Przecież mogę się powiesić na sznurowadłach. Zabronić posiadania sznurowadeł ?

Aha.. chodzi o to, że inni też mieliby broń i mogliby mnie zastrzelić. Ale przecież teraz mogą mnie zabić np. nożem, siekierą, gazrurką (zabronić posiadania noży?).
Posiadanie noża, siekiery lub broni nie czyni z nikogo bandyty.
Natomiast bandyta może zabić czymkolwiek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy R. Trzaskowski nie powinien być odwołany, a ponadto oskarżony o łamanie Konstytucji?

Gdzie kupię?, czy w farmalu na legionow są takie rzeczy czy tylko farby itp?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy R. Trzaskowski nie powinien być odwołany, a ponadto oskarżony o łamanie Konstytucji?

"i policjant nic sam nie może zrobić. robi to co mu każą- słuzba. " czyli Policjantowi się wzbrania samodzielnego myślenia w czasie służby:)))

A Przysięga Policji brzmi tak >>>>



Ja, obywatel Rzeczypospolitej Polskiej, świadom podejmowanych obowiązków policjanta, ślubuję: służyć wiernie Narodowi, chronić ustanowiony Konstytucją Rzeczypospolitej Polskiej porządek prawny, strzec bezpieczeństwa Państwa i jego obywateli, nawet z narażeniem życia. Wykonując powierzone mi zadania, ślubuję pilnie przestrzegać prawa, dochować wierności konstytucyjnym organom Rzeczypospolitej Polskiej, przestrzegać dyscypliny służbowej oraz wykonywać rozkazy i polecenia przełożonych. Ślubuję strzec tajemnicy państwowej i służbowej, a także honoru, godności i dobrego imienia służby oraz przestrzegać zasad etyki zawodowej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy R. Trzaskowski nie powinien być odwołany, a ponadto oskarżony o łamanie Konstytucji?

ale ja pisalem o tobie nędzniku:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy R. Trzaskowski nie powinien być odwołany, a ponadto oskarżony o łamanie Konstytucji?

skontaktuj się z wpm i BRAK NICKA, oni są " dobrze" zorientowani w cenach nieruchomości, dla nich wszystko jest za drogo, przewidują też znaczny spadek cen, nawet do poziomu 1000 zł/m2 domu , to może lepiej kupić coś gotowego ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy R. Trzaskowski nie powinien być odwołany, a ponadto oskarżony o łamanie Konstytucji?

wads, zastanów się nad moim postem, dlaczego diler ma sam ryzykować, albo płacić kurierowi ?
nie słyszałeś o takich przypadkach ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy R. Trzaskowski nie powinien być odwołany, a ponadto oskarżony o łamanie Konstytucji?

W naszym sklepie PlayerGames może Pan wymienić swoje używane gry na PS2 na inne używane z naszej oferty. Mamy też nieco nowych gier na PS2 (większość w cenie do 40zł, w folii). Nasz sklep mieści się przy Kontaktach, na al. Legionów 7, 1 piętro.

Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy R. Trzaskowski nie powinien być odwołany, a ponadto oskarżony o łamanie Konstytucji?

babka, utożsamiasz się z BARANEM czy GEJEM ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy R. Trzaskowski nie powinien być odwołany, a ponadto oskarżony o łamanie Konstytucji?

ACTA tak!!!!! ;))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy R. Trzaskowski nie powinien być odwołany, a ponadto oskarżony o łamanie Konstytucji?

a gab 65?

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy R. Trzaskowski nie powinien być odwołany, a ponadto oskarżony o łamanie Konstytucji?

Darku ja mowie o firmie i o tym ze np kobiety znaja sie na tym czasem lepiej niz niejeden facet a mimo tego nikt nie chce ich zatrudniac w tym cofnietym w rozwoju kraju



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy R. Trzaskowski nie powinien być odwołany, a ponadto oskarżony o łamanie Konstytucji?

Na drogę Rydzyjka !!

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy R. Trzaskowski nie powinien być odwołany, a ponadto oskarżony o łamanie Konstytucji?

a tu massz poducz informatora co lubie:)
http://www.youtube.com/watch?v=NkYuv1eCWTk

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy R. Trzaskowski nie powinien być odwołany, a ponadto oskarżony o łamanie Konstytucji?

Kittka701 sama rozumiesz każdy ma jakieś większe mniejsze problemy. A Ty jak zawsze zabiegana nie możesz znaleźć chwili dla siebie. Nie zrozum mnie źle ja nie mam pretensji do Ciebie to tylko spostrzeżenie.
Pzdr.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy R. Trzaskowski nie powinien być odwołany, a ponadto oskarżony o łamanie Konstytucji?

szanowny pan adaMss POwriciol i karrcacym okiem patrzy



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy R. Trzaskowski nie powinien być odwołany, a ponadto oskarżony o łamanie Konstytucji?

Oczywiście, że przebitka z 20 tys na 7 tys to bzdura, a już napewno nie przy zastosowaniu identycznych materiałów i akcesoriów... nawet z zamiennikami tańszych firm jest to mało prawdopodobne. Jak rozglazałam sie za stolarzem, który wykonałby kuchnię do mojego domu, zrobilłam tzw. pielgrzymkę po różnych zakładach. Wszędzie tylko mówią, że co pani bedzie chciała to zrobimy... zero własnej ekspozycji, a jesli już to dwa, trzy zestawy. Ja jestem z tych co wolą dokładnie zobaczyć co i jak, z wyobraźnią u mnie słabo, dlatego jak zobaczyłam ekspozycję w Devo to mnie zwyczajnie poraziło, maja tam ok 20 zestawów kuchennych na ekspozycji, mozna sobie zobaczyć jakość wykonania, zwyczajnie pochodzić i pooglądać, nikt z pracowników firmy nie nagabuje aby to właśnie tam zamówić meble, a co mnie denerwowało u innych stolarzy... Wycena mebli była dla mnie atrakcyjna i dlatego zdecydowałam się zamówić meble właśchie u nich, polecam za jakość wykonania, atrakcyjne ceny, kulturę obsługi.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy R. Trzaskowski nie powinien być odwołany, a ponadto oskarżony o łamanie Konstytucji?

W takiej cenie nie sprzedawaj, chyba, że musisz. Złoto to złoto, zleć złotnikowi wykonanie ozdoby z tego złomu, o której zawsze marzyłaś:)

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy R. Trzaskowski nie powinien być odwołany, a ponadto oskarżony o łamanie Konstytucji?

jedyny sprawiedliwy to nowik, haha :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org