czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
myśliwce w tęczowych barwach

wpm to masz już kupca Decantera!


www.abantonino.blog.onet.pl zobacz wszystko i zarabiaj
 -Tu również słodka propozycja na walentynki.

Zarejestruj się dostaniesz 10$ gratis!

http://adv.justbeenpaid.com/?r=kJ9LIgVzx0

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: myśliwce w tęczowych barwach

Jacek 21 ale gadasz głupoty najlepsze mieszkanie są w samym centrum czyli starówka. Budynki robione są z cegły czyli jednego z najlepszych materiałów budowlanych pod względem obciążeń nośnych i trwałości budynku z łatwością przejmują odkształcenia i pięknie osiadają na ziemi przez pierwsze 15 lat.
Placówki państwowe PUP, UM, UG, UP, ZUS, pełno banków na samej długiej z 5 stoi.
Dodatkowe plusy mieszkania w centrum wszędzie masz blisko żeby opłacić rachunki w placówkach masz zaledwie po kilka set metrów, wchodzisz z mieszkania przechodzisz przez 2 ulice i masz wszystko do domu czego dusza zapragnie, ładne atrakcje turystyczne, choinka, muszla, mogiłki, rzeka Narew, stadion, mnóstwo szkół w obrębie 1,5 km jakieś 10 szkół (I LO, IILO, IIILO, VILO, Studium PWSiP, Jański, Katolik, II Gimnazjum, III Gimnazjum, VI Gimnazjum itd.) już teraz jest pełno boisk. No ale racja nie dla każdego takie mieszkania średnio kosztują o 20 do 35 tys więcej niż np na południu. I nie prawda że większość Łomżyniaków się wyprowadza na południe, kupują tam mieszkania i wynajmują je przyjezdnym z okolicznych mniejszych miejscowości. Apropo wiadomo że osiedle południe było tworzone w jednym celu zasiedlić Łomżę ludźmi z okolicznych wsi.

PS Kupuj gdzie taniej tylko pod żadnym pozorem bloków Z NOWEJ PŁYTY ponieważ strasznie tną koszta i oszczędzają na materiale!!!!!!!!!!!!!!!Każdy inżynier ci to powie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: myśliwce w tęczowych barwach

wpm, ty jakiś nieogarnięty chyba jesteś... wszystkie mieszkania w Łomży nowe schodzą na pniu, czy to spółdzielnia czy developer, na łąkowej poszły wszystkie nowe domy a porównywanie cen w twoim wykonaniu z białymstokiem jest żenujące... albo pisanie o zachodzie... jak by tam wszędzie świeciło słońce... ceny kształtuje popyt.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: myśliwce w tęczowych barwach

dzięki. Tak czy inaczej potrzebuje namiarów na mechanika...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: myśliwce w tęczowych barwach

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: myśliwce w tęczowych barwach

ja sie nie bede z wami przekomarzał wiem ze on patzrył na różnego rodzaju promocje tak jak z dachem to jezdził do bialego bo byla wyprzedaż blachy po styropian gdzie indziej wate gdzie indziej itd : tak wiec myslcie sobie jak chcecie mysle ze teraz za 120tysiecy by dal rady postawic tylko trzeba checi i wytrwałosci :) pozdrawiam


do małego a dach jest strzechą kryty :p :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: myśliwce w tęczowych barwach

...... a przepdokój z Tobą ;P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: myśliwce w tęczowych barwach

o taaak nudna :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: myśliwce w tęczowych barwach

ooomanio gdzie się podziewasz???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: myśliwce w tęczowych barwach

przejdz sie do sklepu prezencik przy ulicy krótkiej tam coś znajdziesz może ciekawego..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: myśliwce w tęczowych barwach

wzajemnie;) jednak moja niedziela raczej miła nie będzie:) cały dzień przy książkach mnie czeka;)





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: myśliwce w tęczowych barwach

od dłuższego czasu oglądając tvn24 mam wrażenie, że prowadzący prowadzą wywiad sami ze sobą, nie dają dojść do głosu gościom, wmawiają różne rzeczy, niepotrzebnie komentują wypowiedzi gości, jeżeli wszystko wiedzą, to po co zapraszają gości

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org