sobota, 20 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
polscy piloci giną a Pis ma się dobrze bo im się należy

najpierw trzeba wplacic zeby dostac spowrotem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: polscy piloci giną a Pis ma się dobrze bo im się należy

Chłopaku nic nie kombinuj tylko wstaw auto do ogrzewanego garażu poczekaj aż odpuści, wypompuj połowę tej ropy i dolej do pełna dobrej zimowej ropy i będzie git. Jak masz nowsze auto nie lej żadnej benzyny bo rozwalisz wtryski.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: polscy piloci giną a Pis ma się dobrze bo im się należy

te koksowniki to taki performens jak to się chyba modnie teraz mówi - to jakaś instalacja przestrzenna nawiazująca pamięci stanu wojennego. No rposzę i nawet w takiej Łomża prawdziwa sztuka wyszła na ulice między potomków roztrząsaczy gnoju.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: polscy piloci giną a Pis ma się dobrze bo im się należy

wpm za 8 zeta na h to ja wszystko sprzedam i wcisnę:))) godziwa stawka lepsza niż u popracować którzy nakazują się nazywać biznesmenami:))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: polscy piloci giną a Pis ma się dobrze bo im się należy

Ja proponuję przejść się po sklepach z używaną odzieżą gdzie można za grosze kupić polary, starą pościel, koce.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: polscy piloci giną a Pis ma się dobrze bo im się należy

najgorsze jest to, ze wszędzie chcą z doświadczeniem. A skąd je zdobyć?? Jak nawet do sklepu odzieżowego nie chcą ludzi po studiach. W naszej miescince rządzą tylko znajomości. Można stawać na głowie, latać na rozmowy i tak nigdzie nie zatrudnią :/

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org