czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
jeden raz to za mało

@1234567890piotr , @proponuję

"Będą tak występować artyści,"

a NERGAL też ? czy tylko wybiórczo , zależnie od zaleceń biskupa ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jeden raz to za mało

1234567890piotr , no Ty w seminarium, to nawet i kilka razy dziennie,

osobiście NERGAL mi zwisa i powiewa, ale KTO ma decydować kto jest artystą czy nie ?

kościół ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jeden raz to za mało

w odniesieniu jak wyżej cytat poniżej:

Autor: 1234567890piotr (---.lomza.mm.pl)
Data: 29-01-12 15:35

to są nasze symbole to jak godło , flaga, hymn. Podeptał polskość !!!
____________________________________________________________

Jezus nie był ateistą !

To jednak został religijnie zaszczuty...

Z podobnych pobudek - podobnego uwielbienia szlachetnych symboli i wartości religijnych religijni wyznawcy wierni religijnym kapłanom i bezkrytycznie im posłuszni w dobrej Wierze ukrzyżowali Jezusa (Dlaczego ?)

Historia kołem się toczy i lubi się powtarzać - również ta religijna historia

Kapłanów nie było przy Bożym narodzeniu Oni byli przy Bożym ukrzyżowaniu które zorganizowali w trosce os swoje święte - nietykalne interesy budowane od wieków jak te które na zakłamaniu i manipulacjach stworzyły świnie w znanej książce i filmie pod tym samym tytułem Folwark zwierzęcy

ECCE " SANHEDRYN " Rzymskokatolicki na Ziemi Łomżyńskiej 4 biskupi + 6 infułaci = 10 ("X") ARCY KAPŁAŃSKICH MITR i co dalej ?





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jeden raz to za mało

Zgłoś sunię do fundacji:
http://fundacja-ast.pl/

Na pewno ktoś pomoże.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jeden raz to za mało

Z dwojga złego lepiej żeby pies trafił do schroniska, dostanie jeść i będzie miał jakieś schronienie. Później, jeśli w.w. fundacja zechce się nim zająć będzie łatwiej psa zlokalizować. Trzeba działać szybko - takie mrozy mogą być zabójcze. Podrzuć jej coś ciepłego do jedzenia i jakiś koc w osłoniętym od wiatru miejscu. Gdzie ona przebywa i czy się przemieszcza?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jeden raz to za mało

tereska25 - piszesz, że " nie widzę dziecka czy starszej osoby "lansującej" się na dyskotece..." a później z kolei "...na dyskoteki nie śmigam".

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jeden raz to za mało

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jeden raz to za mało

Suczkę zabrałam do domu , śpi w garażu. Jest młoda, radosna , śliczna , ale nie mogę jej długo trzymać bo mam już psy. Suczka jest naprawdę wyjątkowo pogodna i radosna pomimo tego co przeszła . Jeśli ktoś zdecyduje się aby ją zabrać będzie wspaniałym i wiernym psem. Wiem coś o tym bo mam psy przybłędy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org