czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Jednostka chorobowa zwana feminizmem- \"Feministka: Trzeba zabić wszystkie męskie noworodki!!!\"

Przypuszczenia...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jednostka chorobowa zwana feminizmem- \\\"Feministka: Trzeba zabić wszystkie męskie noworodki!!!\\\"

Zbawca nieba wiek nie ma znaczenia znam dziewczyny co więcej ogarniają ode mnie i są dużo młodsze od mnie. Uhhhhh... porażka kiedyś wpadła mi dziewczyna w oko i przypadkiem ja spodlałem po przez te forum mieszka nie daleko mnie i jakoś nasze drogi nie mogą się spotkać porażka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jednostka chorobowa zwana feminizmem- \\\"Feministka: Trzeba zabić wszystkie męskie noworodki!!!\\\"

szukam dziewczyny najlepiej wysoka conajmniej 175cm wzrostu, potrafiąca dobrze tańczyc, piszcie na maila podany na moim profilu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jednostka chorobowa zwana feminizmem- \\\"Feministka: Trzeba zabić wszystkie męskie noworodki!!!\\\"

...skomplikowana sprawa...sądzą się już kilka lat o opłaty eksploatacyjne i o bezumowne wykorzystanie terenów przy K1...u mnie na klatce zawiesiła LSM informację, że K1 to samo zło i muszą poustawiać słupki by nie podnosić czynszu - obraziłem się wtedy na K1 - dzień później zawisła informacja od K1 że to większa sprawa, którą rozpoczęła sama LSM... teren jest prywatny K1 i po części rozumiem ich sytuację, gdy LSM zażądała jakiś tam opłat a sama spółdzielnia chciała bezpłatnie "używać" działki K1...robię nadal tam zakupy choć już samochodem tam nie podjeżdżam...dodając na marginesie - na 3 dzień po akcji informacyjnej na klatkach zniknęła odpowiedź ze strony K1 - ktoś usunął ją pozostawiając tylko info od LSM... będąc uczciwym powinny wisieć albo dwie informacje albo żadna... spór pomiędzy K1 a LSM jak zwykle wymierzony został w zupełnie kogoś innego - w mieszkańców spółdzielni oraz w dostawców (kierowców), którzy muszą kręcić się dużymi samochodami po wąskich uliczkach osiedli...





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jednostka chorobowa zwana feminizmem- \\\"Feministka: Trzeba zabić wszystkie męskie noworodki!!!\\\"

desperacji tez nie czytalem ale moge dac na wymiane reke mistrza , komorke, i wszystko jest wzgledne, mam jeszcze carrie ale pozyczona takze jak ktos chce to z checia sie wymienie na cos czego nie czytalem


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jednostka chorobowa zwana feminizmem- \\\"Feministka: Trzeba zabić wszystkie męskie noworodki!!!\\\"

wiektos gdzie jest otwarty sklep

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jednostka chorobowa zwana feminizmem- \\\"Feministka: Trzeba zabić wszystkie męskie noworodki!!!\\\"

Ja polecam "Czarna bezgwiezdna noc" super książka



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jednostka chorobowa zwana feminizmem- \\\"Feministka: Trzeba zabić wszystkie męskie noworodki!!!\\\"

zenit jak cos to pisz na maila bo z checia sie wymienie :)


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jednostka chorobowa zwana feminizmem- \\\"Feministka: Trzeba zabić wszystkie męskie noworodki!!!\\\"

dokladnie na godzine 4:45 RANO ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jednostka chorobowa zwana feminizmem- \\\"Feministka: Trzeba zabić wszystkie męskie noworodki!!!\\\"

Dziękuję :* - już jest ok

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org