czwartek, 18 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
To musi się zmienić! Nie mamy pięciu minut, to pięć minut już minęło, panie Tusk

Dlatego że ludzie mają własne interesy społecznie niespójne ze sobą i sobie przeciwne a przez to przeciwne samym sobie działają na ich własna szkodę.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To musi się zmienić! Nie mamy pięciu minut, to pięć minut już minęło, panie Tusk

Skoro mi zarzucasz kłamstwo, Mr_Andrzej, i to bezpodstawnie, znaczy, że formuła dyskusji jest Ci obca(żal). Czas chyba kończyć.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To musi się zmienić! Nie mamy pięciu minut, to pięć minut już minęło, panie Tusk

taa

CYTUJĘ :

Autor: Mniejszy
(---.adsl.inetia.pl)
Data: 15-12-11 11:39

Nie. Nie znam osobiście. To Ty raczysz powoływać się od kilku miesięcy na takiegoż samego trockistę i anarchistę.

Autor: Mniejszy (---.adsl.inetia.pl)
Data: 15-12-11 11:57

I nie jest to zarzut, tylko zdziwienie.

____________________________________________________________


Jeśli zrobiłeś błąd w tej wypowiedzi mając na myśli inne stwierdzenie to się popraw.

Jeśli podtrzymujesz swoje zdanie ja podtrzymam swoje


Autor: Mr_Andrzej (87.119.11.---)
Data: 15-12-11 11:54

Już nie szukaj - bo i tak znajdziesz prawdę wobec której kłamiesz, więc mnie nie oskarżaj o coś czego nie zrobiłem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To musi się zmienić! Nie mamy pięciu minut, to pięć minut już minęło, panie Tusk

to niech zatankuje, dzien wczesniej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To musi się zmienić! Nie mamy pięciu minut, to pięć minut już minęło, panie Tusk

Witam,swoją przyszłość wiąże z geodezją i mam kilka pytań. W tym oku wybieram się do szkoły średniej i mam pewien dylemat. Czy lepiej wybrać technikum geodezyjne ( z tego co wiem w drzewnej nie jest za wysoki poziom :( ) czy lepiej iść do liceum ( np. I lub II ) i pójść na rozszeroną matematykę geografię i fizykę? Proszę o pomoc i bez głupich odpowiedzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org