piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Re: Muzyk przoduje w rankingach przedwyborczych i przez to nie są publikowane sondaże

jakw temacie gdzie naprawie telewizor w łomzy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Muzyk przoduje w rankingach przedwyborczych i przez to nie są publikowane sondaże

gt.pd Strażnik ?:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Muzyk przoduje w rankingach przedwyborczych i przez to nie są publikowane sondaże

Pan gt.pd czyli Łomża Ranger :D balony to ty chyba koleszko masz pod pachami, po za tym ktos_wielki - zgadzam się z nim :D tam to chyba zbyt wiele szkół nie trzeba mieć? A jak tam Twoje dobre imię? popłakałeś się troszkę z tego znieważenia publicznego ? czy może kolejny donos do prokuratury ? Eh śmieją się tylko z takich Paniczów co to smarkają w rękaw im że poczuli się znieważeni. :) Proponuję Ci nick Kononowicz2. Masz czsem wrażenie że Twoja praca krzyżuje Cię z wieloma ludźmi ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Muzyk przoduje w rankingach przedwyborczych i przez to nie są publikowane sondaże

aż buziaczka sobie dajcie :D hehehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Muzyk przoduje w rankingach przedwyborczych i przez to nie są publikowane sondaże

Oj, D.M. Masz kłopoty ze zrozumieniem słowa pisanego. Jeżeli ten pan na CB obrazi Cię to masz pełne prawo zgłosić to na Policję.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Muzyk przoduje w rankingach przedwyborczych i przez to nie są publikowane sondaże

chcesz napisz do mnie na meila napewn sie dogadamy jakos com454@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Muzyk przoduje w rankingach przedwyborczych i przez to nie są publikowane sondaże

Ten koleś podszywa się pod Bin Ladena i mieszka dokładnie w bloku na przeciwko...

Informacja 100% pewna.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Muzyk przoduje w rankingach przedwyborczych i przez to nie są publikowane sondaże

aniłek to jakiego grzyba wynajmujesz mieszkanie - tylko po to aby pózniej na kogos donosic i zachowywac się jak typowa łomzyńska suka donosicielka. Ja widze ,że w tym miescie podpierdalczy jest pełno , miasto tym stoi i jest przepełnione. Najpierw to skamlą jak psy aby im wynając a potem zwyczajnei szantazują wynajmujących. Oczywiście ,że zapłać tylko za prąd zużyty a tejpani powiedz ,że zatrzymując ci kację postępuje nie prawnie. Jezeli do niej to nie dotrze to ponformuj ją ,że ona tez nie postepuje zgodnie z prawem. Ponieważ nie może podnajmować mieszkania gdy nie jest jego włascicielem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Muzyk przoduje w rankingach przedwyborczych i przez to nie są publikowane sondaże

na jakiej to częstotliwości sie odbywa tylko nie podawajcie kanału tylko dokładna cześtotliwość - to podam jego lokalizacje.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Muzyk przoduje w rankingach przedwyborczych i przez to nie są publikowane sondaże

W tamtym roku bawilam sie w cekinowe bombki :)
A kule widzialam w pasmanterii na Bema. Tydzien temu.
Nie wiem po ile, bo ja kupowalam je w pakietach w roznych rozmiarach na alledrogo. Szpilki i cekiny tez :)

Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Muzyk przoduje w rankingach przedwyborczych i przez to nie są publikowane sondaże

W odniesieniu jak wyżej

Errata
powinno być:
nadęte puste głowy głodnych kasy biskupów na skłóconym świecie i rozdęte puste brzuchy głodnych Prawdziwego Chleba afrykańskich dzieci.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org