piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Duda twierdzi, że pozbywa się komunistów i postkomunistów

Cena zależy zależy od wielkości suczki. Jesli sprawa nie jest pilna, to możesz poczekać do marca, który to jest ogólnopolskim miesiącem sterylizacji i wtedy takie zabiegi gabinety wet. wyknuja po dużo niższych cenach, trzeba się tylko wcześniej zapisać, bo chentnych nie brakuje.
Suczki zazwyczj nie potrzebuja hospitalizacji, moją np. odebrałam kilka godzin po operacji. W domu trzeba tylko uważać aby psina nie rozlizała sobie szwów (zdjęcie za ok 10 dni). Zwykle pierwsza noc jest najgorsza, bo psinkę trochę boli. Moja już po trzech dniach zachowywala sie jakby nie było zabiegu.

Tu masz link strony internetowej (http://www.akcjasterylizacji.pl/), na której możesz śledzic jakie gabinety wet. z Łomży będą brały udział w akcji w przyszłym roku. W tym roku była to min. OAZA na Wojska Polskiego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Duda twierdzi, że pozbywa się komunistów i postkomunistów

jak tylu policjantow po zadymie 11listopada trafilo do szpitali to ok jak jeden bandzior pare kopow dostal to te h u je proroki chca mu zarzut postawic i media tez zrobili z policjanta bandyte wszyscy nie macie pojecia o takich sytuacjach jak jest naprawde , brawo gosciu szkoda ze tak slabo cham dostal bo zeby trafil na mnie to by na ojomie lezal jeszcze , ludzie tylko nie broncie takich bandytow ,bo na ulice nie wyjdziecie lac ile sie da jezeli on idzie atakowac to musi sie liczyc cwel ze zginie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Duda twierdzi, że pozbywa się komunistów i postkomunistów

za 250. tablet z klawiaturą

europejczyk0 spr email

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Duda twierdzi, że pozbywa się komunistów i postkomunistów

Tak jest, antyon!
Ja wybieram zdrowie! Swoje i dzieci. I sama mówię swoim dzieciom, co jest zdrowe, a co nie- nie zwalam tego obowiązku na szkołę.

Automaty z batonami- precz ze szkół!!!

Akcje zdrowotne- w domach!!!

Szkoły- do swoich pierwotnych zdań!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Duda twierdzi, że pozbywa się komunistów i postkomunistów

--->autochton
Od Samsunga? Za dobrze by było! Samsung do swoich tv montuje matryce skąd popadnie: swoje, AU Optronics, Chunghwa Picture Tubes, CMO, ChiLin i *uj wie od kogo jeszcze ... WSZYSTKO chińszczyzna. A Sony skończył się wraz ze śmiercią trinitronów ... albo jeszcze wcześniej.

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Duda twierdzi, że pozbywa się komunistów i postkomunistów

Najlepiej byłoby , żeby stary harcerz kusztykał o lasce , sztuczna szczęka mu kłapała , a z majtek wystawał pampers :) Facet może ma ADHD , ale nie siedzi na dupie za biurkiem . Jest kontrowersyjny i tyle.
Mnie wsio ryba czy jakaś Górska czy jakiś Pyczot , popatrzcie na ten " konflikt " z innej strony - Jaka to lekcja wychowawcza dla młodych harcerzy i nie tylko dla nich ?!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Duda twierdzi, że pozbywa się komunistów i postkomunistów

Marlen idź poczytać biblie i się nie w.p.i.e.r.dalaj

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org