czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kompromitacja!!Łomża w TVN z kandydatką PiS

Ja tankuję tam już dość długo. Tankowałem Diesela a teraz PB i nigdy nie ma problemów z jakością czy też w zimę z ropą. Na dzień dzisiejszy nie zamierzam zmienić stacji a co do spalania na Green,Prymie i Shell-u wychodzi mi zawsze 13-14 L PB na 100.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kompromitacja!!Łomża w TVN z kandydatką PiS

a kogo to obchodzi co będzie robił

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kompromitacja!!Łomża w TVN z kandydatką PiS

Ja miałem u Siebie na weselu barmana za drinami , był z panną i obsługiwali całe wesele , jak jestes zainteresowany szczegółami to pisz . Kolo jest z ostrołęki jak dobrze pamiętam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kompromitacja!!Łomża w TVN z kandydatką PiS

JohnDoe Daj im zrobić drogę to będziesz ten odcinek robił w 20 min przy dobrym wietrze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kompromitacja!!Łomża w TVN z kandydatką PiS

Każdy z nas zdaje sobie sprawę z tego, że w Łomży nie ma gdzie imprezować. Jeżeli chcemy potańczyć udajemy się do Yam Caffe, ale niestety za długo tam nie potańczymy. Pracuje tam pewien DJ, który obiecuje ludziom, że impreza będzie trwała do piątej, ale niestety zaden z nas dlugo tam nie zabaluje. Mozemy sie tylko przez te jego obiecywanie rozczarowac i skonczyc impreze o trzeciej. No cóż niestety właściciele lokalu starają się utrzymać porządek, lecz ich pracownicy niestety nie potrafia do konca wytlumaczyc ludziom, to co moga im zaoferować. Dosłownie obiecują gruszki na wierzbie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kompromitacja!!Łomża w TVN z kandydatką PiS

W barze Alicja na Szosa Zambrowska vis a vi bylego budynku Urzedu Wojewodzkiego.Nie wiem jak cenowo ale b.smacznie i czesto przychodza tam osoby szukajace niedrogich miejsc do stolowania sie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kompromitacja!!Łomża w TVN z kandydatką PiS

nic nie zamieniaj,jest super, duża sala menu jakie sobie wybierzesz,takie masz, obsluga profesjonalna, naswietlenie pomyslowe ,sufit zmieniajacy kolory, sala na 200 osób,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kompromitacja!!Łomża w TVN z kandydatką PiS

Dla wielbicieli kotow. ... Ale i do osob kochajacych zwierzeta! Kinga z Lomzy twierdzi ze jest weteynarzem i sprzedaje koty w Rutkach ale chyba i inne zwierzeta. Kot 2 miesieczny zostal mi sprzedany za 450 zl chory, nie sczepiony. ········ lecze go juz 4 tydzien! Meczy sie biedny i ma zmiany w plucach. Kot byl wychudzony i wzielam go z litosci. Ostrzegam, z daleka sie trzymajcie od takich oszustow i ludzi ktorzy ewidentnie maja gdzies dobro zwierzat!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kompromitacja!!Łomża w TVN z kandydatką PiS

Plea... chyba też tak zrobię.Umowę mam do grudnia.Szlag mnie trafia,jak muszę czekać na otwarcie strony 2-3 min.Pytam za co 50 zł--skoro to nawala??



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kompromitacja!!Łomża w TVN z kandydatką PiS

No i masz--znów nr.do PUP. A było już lepiej;]nie na długo;/



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org