czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
W Ostrołęce też zwijają dworzec.

Szambonurek znaczy?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W Ostrołęce też zwijają dworzec.

Jak to gdzie Zajazd Ryś :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W Ostrołęce też zwijają dworzec.

Z orłem wyniki były jeszcze gorsze:)
Przynajmniej nie hańbią świętego godłą .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W Ostrołęce też zwijają dworzec.

moze i szkoda orła kompromitowac malo narodowa ta repra juz.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W Ostrołęce też zwijają dworzec.

A co Wy w niego jedziecie (autora postu)? Przekrętów i lipy puszczać nie można , gdyż jest to robione z podatków mieszkańców i długo ma im służyć. Znaleźli się obrońcy fuch mistrza! Lipę to możesz w swojej chałupie puszczać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W Ostrołęce też zwijają dworzec.

ja tam niby nie narzekam , ale wydaje mi się , że na litrach przekłamują , zwłaszcza gazu :/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W Ostrołęce też zwijają dworzec.

jeszcze jeden mecz i koniec tej blazenady :) a w zime ostro w dupe i wiosna nasza :):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W Ostrołęce też zwijają dworzec.

vorarbeiter: w swoim poście nie obrażałem Ciebie, a Ty to zrobiłeś w stosunku do mnie co świadczy tylko o Tobie.

Nie rozumiem trochę o co jest kłótnia? Co Ci/Wam przeszkadza, że niektórzy rolnicy dostają dotacje z UE? Przecież Tobie/Wam przez to nie ubywa! Ta kasa jest z różnych Programów Operacyjnych. Jeżeli chcesz też mieć takie dopłaty to masz np. PO Innowacyjna Gospodarka (ale, tam trzeba być innowacyjnym...) albo sprzedaj firmę/zrezygnuj z etatu/zasiłku/cokolwiek i kup sobie hektary, a potem i traktory za pół ceny będziesz miał:)
A ta większość zamiast budowania hal na kolejny kredyt to może niech też sobie kupi gospodarstwo i będą mieli klawe życie i będą mogli zapełniać koszyki w biedronce? :)
Poza tym, gdyby rolnicy nie mieli dopłat to żywność miałbyś droższą o tę dopłatę i automatycznie zostałbyś taką Łunią i jeszcze większe kredyty musiałbyś brać:)

Jak chcecie, żeby Wasze dzieci mieli dobrze to kupcie im gospodarkę na prezent ślubny i będziecie po wałówę do nich jeździć:)

a Krus trzeba zrestrukturyzować podobnie jak ZUS - to nie ulega wątpliwości. Najlepiej, żeby składka zależała np. od dochodów:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W Ostrołęce też zwijają dworzec.

Trzeba wcześniej umówić się telefonicznie (poradnia czynna całą dobę i ile pamiętam) potrzebne jest skierowanie od lakarza rodzinnego. Ja szłam ze skierowaniem i pytano o nie. Na karcie wypisowej ze szpitala napewno masz nr tel. do poradni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W Ostrołęce też zwijają dworzec.

Widzę że propaganda działa dziwne że Ci Polscy "faszyści" nie świętują dnia dojścia Musoliniego do władzy czy też urodzin Hitlera a odzyskanie niepodległości przez Polskę !


Faszystami można nazwać lewaków którzy ściągają bojówki z całej Europy żeby zakłócić Polskie święto narodowe .

Dziwne że media o tym nie mówią ... Ciekawe co by było gdyby ktoś próbował zablokować Pardę Równości ???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W Ostrołęce też zwijają dworzec.

menia mam śliczne ubranko do chrztu, pisz na vorarbeiter@wp.pl, sprzedam taniej, Wyślę zdjęcia. Pozdrawiam.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org