czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Pani Muzyk jakie pani błędy popełniła w nadzorze projektów proszę nam wyjaśnić.

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pani Muzyk jakie pani błędy popełniła w nadzorze projektów proszę nam wyjaśnić.

Poprosze tytuly fajnych piosenek :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pani Muzyk jakie pani błędy popełniła w nadzorze projektów proszę nam wyjaśnić.

Nie ma nic lepszego na zimę niż EMU-ciepłe, nie przemakają, są stabilne.A mojej kobiecości w żaden sposób nie definiują buty,które mam na nogach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pani Muzyk jakie pani błędy popełniła w nadzorze projektów proszę nam wyjaśnić.

Hmm..no proszę i Panie się ,,znalazły,,czyli po prostu musimy też krzyczeć,wtedy jest natychmiastowa reakcja,choć takie zachowania nie są na miejscu,ale właśnie urzędnicy nas do nich zmuszają



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pani Muzyk jakie pani błędy popełniła w nadzorze projektów proszę nam wyjaśnić.

Czyli piszecie, że wystarczy wejśc jak jest pusto i mieć ze sobą na przykład telefon do tvnu haha?
Nie ma jak czwarta władza, co się porobiło!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pani Muzyk jakie pani błędy popełniła w nadzorze projektów proszę nam wyjaśnić.

nie mam za bardzo czasu ostatnio, ale ten co Ci podałam jest zajebisty - przynajmniej dla mnie :) zawsze pękam ze śmiechu jak to oglądam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pani Muzyk jakie pani błędy popełniła w nadzorze projektów proszę nam wyjaśnić.

debi40 nie tylko.. Niestety, ale Ci "gorsi" kierowcy sa takim samym zagrozeniem. Przez niepewnosc, nieumietenosc jazdy w wiekszym ruchu powoduja niebezpieczenstwo, tamuja przejazd, wymuszaja nagle hamowanie czy manewr wymijania. Trzeba tez pamietac, ze nie jeden co sie bal nadjezdzajacych z naprzeciwka zaliczyl pobocze. Ani zbytnia pewnosc ani brak pewnosci nie jest dobry.
Adamosxx nie dopisuj sobie zdan do cudzych wypowiedzi :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pani Muzyk jakie pani błędy popełniła w nadzorze projektów proszę nam wyjaśnić.

stare ale fajne

http://www.youtube.com/watch?v=7UbyHYy-CS8



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pani Muzyk jakie pani błędy popełniła w nadzorze projektów proszę nam wyjaśnić.

madzia32323 odezwij się czy będziesz chętna dojeżdzać razem. odezwij się na maila malost22@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pani Muzyk jakie pani błędy popełniła w nadzorze projektów proszę nam wyjaśnić.

Andy czekam na maila - napisałam ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pani Muzyk jakie pani błędy popełniła w nadzorze projektów proszę nam wyjaśnić.

-Pasuje?:))


Gareth Emery ft.Brute Force-Arrival(ashley wallbridge extended rmx)
-Lisa lashes-high vision
existone pres e1- electric sundown
-Filo_peri- Collateral Damage original mix edit
-FIlo_peri vs ronski speed-propane original mix edit
-Save the robot- big ben
-Adain-everything from me (richard durand album mix)
-ben gold- pandemic
-Jon obir and sonic element- let me go
-klauss goulant-miles ahead
-mark landragin- boom or bust original mix
-menno de jong- turtle paradise
-orjan nilsen ft. neev kennedy- anywhere but here
-sander van doorn-daddyrock arty remix
-solo and tiff lacey pres seagate- remain in light
-Steve Brian-cactua
-2nd phase- never come down(norin and rad rmx)
-3rd planet-freedom
-wezz devall ft isa marie- find this dream
-Andy moor vs mike- spirits pulse
-ben gold-pandemic sied van riel remix
-ernesto vs bastian-flight 101
-orjan nilsen ft neev kennedy anywhere but here radion 6 remix
-Vertruda-night highway
-woody van yeden and steve anderson-everything twisted reorder deep rmx
-orjan nilsen-in my opinion(album)
-Armin van buuren ft nadia ali- feel so good jochen miller remix
-marco v- unprepared. Marcel woods dum mix
-andy moore vs mike-spirits pulse omnia remix
-moonbeam ft. avis vos-hate is the killer arty remix
-sean tyas-solo organ donors remix
-above & beyond- sun &moon marcus schossow remix
-Dash berlin Earth hour
-Wonderfooled duderstadt remix
-7Skies ellez marinni tech mix
-Save me now beat service proglifting remix
-promises Gabriel, dresdem remix
-Right back craving howe remix
-outsider original mix
-charged original mix
-we just did original mix
-rise-fall Bjorn Akesson Remix
-Above & beyond ft. richard bedford -thing called love
-anton sonin and amx ft. sari-never go progressiver remix
- gareth emery vs motocycle ft Jes- as the exposure comes DeJan 2011 re-exposed mashup
-Bobina Ilja Soloviev- The light of freedom(official global gathering anthem 2011)
-Daniel Nitt- The falling (Paul van Dyk remix)
Dash Berilin vs Above & Beyond- Disarm Sun and Moon (John Stinger mashup)
-Evgeny Bardyuzha & Soarsweep ft. Manon Polare-Ceaseless (club mix)
-Fast Distance ft. Stine Grove- Another life (Johny Yono remix)
-Flashtech- Cloud City
-Heatbeat- Megabootleg 500
-Kernkraft 400- Zombienation (Chris Schweizer bootleg mix)
-Lang & Yep ft. Manon Polare- Neverlethless(Nifra remix)
-Marcus Schossow & Reeves ft. Emma Hewitt-Light(Kris O'Neil remix)
-Marcus Schulz and Johen Miller-Rotunda
-RAM vs 2XLC- Between RAMsterdam (Andy van Hall re-mash)
-Rave Channel- Song for you (Sean Truby remix)
t-Tritonal & Sibicky- Suzu ( Ben Gold remix)
-Chcane ft. Blandine-What Am I doing here pt.1(walsh & McAuley remix)
-3rd planet- Ufo here
-Dart Rayne & Yura Moonlight- Oxygen
-Fafq-The step
-Mem-illumination
-Shy brothers-solace
-Costa Pantazis-Folie a deux
-Photographer-Highway
-Alex Pich and Shinobi-barcelona
-Lee Osborne-Questions
-Luca Antolini- A beautiful place
-Shy brothers-blind love
-Alex Fisher-Skorp
-Alexander Tikhonov-Love me
-Arnej ft. Sally Saifi- Free of you(Vocal Mix)
-Artento Divini ft. Cornelis van Dijk-My sanctuary
-Baccano and Matt Steve-Lady ice
-Bissen ft.Victoria Gross-Give it away
-Cagan Naziloglu ft. Hysteria- All aroun you
-Cliff Coenraad-Ohmega
-Cressida and Reminder-Pillowfight
-Der Mystic ft. Tiff Lacey-Watching the world
-Dj Feel and Matisse and Sadko- A day to remember(Eric Strong remix)
-E-clip- Life is enough

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pani Muzyk jakie pani błędy popełniła w nadzorze projektów proszę nam wyjaśnić.

a kiedy powrót?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pani Muzyk jakie pani błędy popełniła w nadzorze projektów proszę nam wyjaśnić.

Gdzie w Łomży mogę dostać glany?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pani Muzyk jakie pani błędy popełniła w nadzorze projektów proszę nam wyjaśnić.

no i pracy tez szukam ;P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pani Muzyk jakie pani błędy popełniła w nadzorze projektów proszę nam wyjaśnić.

Nie dalej jak kwartał temu skradziono mi z passata kolpaki. W tym tygodniu z drugiego auta zaslepki w zderzaku ...
Czy takie trudne czasy nastały?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pani Muzyk jakie pani błędy popełniła w nadzorze projektów proszę nam wyjaśnić.

Jaki to sprzęt? napisz na email to się dogadamy :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pani Muzyk jakie pani błędy popełniła w nadzorze projektów proszę nam wyjaśnić.

fordeo miałeś styczność z tymi clockworkami?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pani Muzyk jakie pani błędy popełniła w nadzorze projektów proszę nam wyjaśnić.

No to ,, siak" wymyśliłeś i muszę Ci powiedzieć, że jeśli głupota miałaby skrzydła, fruwałbyś jak gołębica. Chyba sam jesteś pomysłodawcą numerków i reglamentacją rejestracji dla bezrobotnych. Reglamentacja, to nic innego jak ograniczenie ludziom wolnego dostępu do prawa rejestracji, które gwarantują przepisy, chyba się trochę zagalopowałeś. Może następnym krokiem będzie wyłonienie kandydatów do rejestracji w wyniku losowania, skoro od 2 lat Urząd Pracy nie jest w stanie zarejestrować ludzi zgłaszających się do urzędu i trzeba być szczęśliwcem, żeby mieć farta. Jest to faktycznie niczym innym jak sztucznym ograniczaniem bezrobocia i fabrykowaniem statystyk, żeby ukryć faktyczny problem Łomży i jej rynku pracy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pani Muzyk jakie pani błędy popełniła w nadzorze projektów proszę nam wyjaśnić.

Także potwierdzę, że ten facet naprzeciwko 4+ to ceny, lekko mówiąc, ma horrendalnie wysokie.

Co do oryginalnego radia to każde musi dać się wyjąć. Poszukaj instrukcji demontażu deski lub napisz na forum, które specjalizuje się w Twoim modelu auta.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pani Muzyk jakie pani błędy popełniła w nadzorze projektów proszę nam wyjaśnić.

ja mam 300 sety za komplet

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pani Muzyk jakie pani błędy popełniła w nadzorze projektów proszę nam wyjaśnić.

Czy w łomży jest jakaś wypożyczalnia skuterów??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pani Muzyk jakie pani błędy popełniła w nadzorze projektów proszę nam wyjaśnić.

to był strażnik texsasu heheheeee

czasami lata a co boisz się ?????



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pani Muzyk jakie pani błędy popełniła w nadzorze projektów proszę nam wyjaśnić.

ja mam skrzypce ..........



i dymam w trąbę .......



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pani Muzyk jakie pani błędy popełniła w nadzorze projektów proszę nam wyjaśnić.

ej a może to palikot leciał swoim tupolewem? :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pani Muzyk jakie pani błędy popełniła w nadzorze projektów proszę nam wyjaśnić.

DMC busa 2950 KG i DMC przyczepki 750 KG czyli 3700 ale to nie problem bo można jechać na B ale opłaty jak za ciężarowy.
Wjechałem na drogę płatną S22 Elbląg Kalingrad i nie miałem tego od opłat bo nie wiedziałem
Dostałem ulgowo 3000 a przejechałem 16 km tej drogi na której były 4 bramki powinienem zapłacić za każdą bramkę po 3000 czyli 12 000 zl mandatu :-)

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pani Muzyk jakie pani błędy popełniła w nadzorze projektów proszę nam wyjaśnić.

Trupolewem :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pani Muzyk jakie pani błędy popełniła w nadzorze projektów proszę nam wyjaśnić.

Donek nie zmieni sytuacji w Łomży, bo od tego jest Prezydent Miasta, ale po co robić cokolwiek jak się rodzinę zatrudniło, znajomym się pracę załatwiło, a ludzie niech stoją całą noc w celu rejestracji dla bezrobotnych, bo przecież można ograniczyć sztucznie wzrost bezrobocia. Dlaczego Urząd pracy nie jest w stanie zarejestrować wszystkich, którzy zgłoszą się danego dnia? Ludzi do pracy nie ma?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pani Muzyk jakie pani błędy popełniła w nadzorze projektów proszę nam wyjaśnić.

Wnoszę zażalenie na Funkcjonariusza Straży Miejskiej pana Ż.
Powodem jest nadużycie siły wobec mnie poprzez "wykręcenie mi rąk i przyparcie mnie do maski mego samochodu, że aż blachy pogniotło". Odbyło się to na oczach mojej żony oraz sąsiadów. Funkcjonariusz Ż. przyjechał pod mój dom. Była to godzina około 14. Właśnie przed chwilą przyjechałem w to miejsce. Wysiedliśmy z 'Wójkiem"z samochodu by otworzyc bramę. W tym momencie funkcjonariusz Ż.wybiegł z samochodu krzycząc w naszym kierunku jak sie nazywa i zadaje mi pytanie, czy jestem mieszkańcem ulicy Kapucyńskiej. Nie zdążyłem odpowiedzieć,on już w biegu krzyczy bym sie wylegitymował. Ja odmawiam tego,gdyż twierdze, że powinno odbyć się to w bardziej przyzwoity sposób jak na funkcjonariusza porządku przystało. W tym momencie stanąlem na schodkach mojego domu, wraz z moim "Wójkiem", a funkcjonariusz Ż. szarpnął za ręke "Wójka"- ten odruchowo go odepchnął. Ja starałem się stać na schodach, jednak funkcjonariusz Ż.używając siły ściągnął mnie na ulice i przyparł mnie do samochodu wykręcając mi ręce do tyłu. Wezwano policję, ponieważ poprzez brak szacunku do osoby która mnie okładała przed chwilą, nie chciałem dać mu swoich dokumentów. Zadzwonił po policję i po tym pokazałem mu dokumenty. Stwierdził, że wystawia mi mandat w wysokości 500 zł. Chyba za to, że przejechałem przez Kapucyńską, tak naprawde. to byłem u znajomego po przesyłkę 40 kg, po tych kamieniach pod tą góre nie chciałbym jej wciągać. Tam jest znak zakazu wjazdu, ale nie dotyczący mieszkańców. Odmówiłem przyjęcia mandatu. Poinformowano mnie, że mam 7 dni na zgłoszenie się na komisariat Straży Wiejskiej. A na godzine 8 w czwartek wezwanie, w sprawie wyjaśnienia.

Co myślicie o " Państwie policyjnym i Straży Wiejskiej?"
Jak dalej postępować? Ktoś wie?





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pani Muzyk jakie pani błędy popełniła w nadzorze projektów proszę nam wyjaśnić.

Mój kolega mało nie potrącił jednego jak sm-owiec próbował go zatrzymać ladujac sie prosto pod koła jego auta.w sadzie sm powiedział ze próbowano go rozjechac



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pani Muzyk jakie pani błędy popełniła w nadzorze projektów proszę nam wyjaśnić.



ja jestem dumny, ż Łomżyńskie wybrało Kołakowskiego - była to najlepsza z możliwości

bardzo mi pasuje, że mieszkam w ciemnogrodzie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pani Muzyk jakie pani błędy popełniła w nadzorze projektów proszę nam wyjaśnić.

Zapraszamy wkrótce www.radioland.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org