czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Pan Chrzanowski - czlowiek, ktory nie ma juz szans na reelekcję!

Musisz samochodem?? Ja ostatnio jechałam prywatnym busem/autobusem zależy ile chętnych osób. Bilet kosztuje 55zł a podjeżdża pod samo lotnisko. i z powrotem tak samo. Zatrzymuje się kiedy chcesz i w sumie gdzie chcesz. http://www.trans-avia.pl/relk-nowy.php

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan Chrzanowski - czlowiek, ktory nie ma juz szans na reelekcję!

Jade swoim samochodem w 2os. nie chce być od nikogo zależny....heh.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan Chrzanowski - czlowiek, ktory nie ma juz szans na reelekcję!

Moge wyjechać wcześniej to nie problem,ale jednak w niedziele jest na pewno inny ruch niż w tyg...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan Chrzanowski - czlowiek, ktory nie ma juz szans na reelekcję!

Warto, aby zarządca był ubezpieczony od odpowiedzialności cywilnej na odpowiednią kwotę. Wśród zarządców licencjonowanych to norma.

Polecam rejestr zarządców prowadzony przez Ministerstwo Infrastruktury.
Wystarczy wybrać województwo podlaskie i posortować po adresie. Zarządcy z Łomży będą obok siebie:
http://www.mi.gov.pl/2-482c0ddde037d.htm

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan Chrzanowski - czlowiek, ktory nie ma juz szans na reelekcję!

A jaki byłby zakres obowiązków tego zarządcy/administratora?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan Chrzanowski - czlowiek, ktory nie ma juz szans na reelekcję!

Skoro jedziesz własnym autem i nie jesteś od nikogo zależny możesz wyjechać wcześniej unikając korków. Ja ostatnio jadąc do Zakopanego tak właśnie zrobiłem, nie znałem żadnych objazdów obwodnic itp, więc musiałem jechać przez Wawę, zrobiłem ją około 4-5 rano i bez żadnych problemów, czyściutko a była to sobota.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan Chrzanowski - czlowiek, ktory nie ma juz szans na reelekcję!

Na donka się powołujecie ale zapominacie że Łomżą i województwem od kilku kadencji rządzą wyznawcy JAROSŁAWA. Ale to już temat do omówienia na innym forum...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan Chrzanowski - czlowiek, ktory nie ma juz szans na reelekcję!

Netię mogę szczerze polecić. Z TP były ciągłe problemy, zarówno z telefonem jak i internetem. Problem z netem miałam tylko raz, w dodatku po tych wiatrach, które były kilka miesięcy temu.
Co mi się w Netii najbardziej podoba - nie wciskają kitu jak w TP, że jeśli jest jakiś problem, to na pewno z winy mojego komputera.
Możliwość zmiany promocji na inną w czasie trwania umowy też jest dobrym pomysłem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan Chrzanowski - czlowiek, ktory nie ma juz szans na reelekcję!

"Dziadku dobra rada idź pilnuj swojej "tzw. kłody" bo Ci dziadek jakiś przed nosa wyrwie;)"
W przeciwieństwie do Ciebie, o to akurat jestem spokojny :).
Co do Twojego pytania, wypadałoby wytłumaczyć najpierw o co pytasz. Nie jest to zwrot lub skrót powszechnie stosowany. Podejrzewam ,że reszta forumowiczów też chętnie dowie się cóż on oznacza.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan Chrzanowski - czlowiek, ktory nie ma juz szans na reelekcję!

i co najadłeś się ?
a po drugie, to nie jest restauracja tylko pijalnia czekolady, no chyba że podają czekoladowego schabowego z czekoladowymi frytkami, a może się mylę

więc jakie mają menu? rozwiń temat, nad czym się tak zachwycasz, podaj danie, które aż tak ci smakowało, że warto pisać o tym,

a może poemat napisz na cześć "restauracji"



Sytuacja tego auta przypomina sytuacje Łomży za kadencji Pana Chrzanowskiego. Po uszy w błocie, bez perspektyw na ruszenie dalej a kierownik bezradnie stoi z rękami w kieszeniach i lans !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan Chrzanowski - czlowiek, ktory nie ma juz szans na reelekcję!

napisz krótko i na temat: pijalnia czekolady serdecznie zaprasza bla bla bla i takie tam, a nie pierniczysz o jedzeniu i o długich poszukiwaniach, normalnie chciałeś dobrze, a wyszło ...

Wysłałam ostatnio e-mail Prezydentowi z opinią.
Poniższy screen pokazuje, że on nawet tych wiadomości nie czyta i ma w d.... zdanie mieszkańców bo i tak robi co chce ...To kpina z wyborców!




Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org