środa, 24 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ktoś pomagał w tym samobójstwie?

panstwo dziekuje wam ze trzymacie ten tamat w gory)) A ona jezeli jest tutaj to napewno wie o kim to ja. I powem jedno ze niema zly 'nacji' a sa zly i dobry ludzie i to wsziedzie i sriod wszystkich. przepraszam za moi blendy



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ktoś pomagał w tym samobójstwie?

może tynk penk ją widziala

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ktoś pomagał w tym samobójstwie?

bo może być tak http://www.youtube.com/watch?v=u-Hk_Zc5U-o&feature=player_embedded

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ktoś pomagał w tym samobójstwie?

jechałem dziś tym, nazwijmy to po imieniu: "skrzyżowaniem o ruchu okrężnym oznaczonym sygnalizacją świetlną".
wykonałem manewr skrętu. samochód zatrzymałem w nachyleniu 90 stopni od punktu wyjścia. paliło się czerwone.
stojąc zapaliłem papierosa i pomyślałem: "kur.wa, a jeszcze niedawno normalnie bym jechał."

tyle w temacie dla obrońców tego ambitnego (jedynie w formie) obiektu.

pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ktoś pomagał w tym samobójstwie?

Jankoś to dobry przekręt. Jestem katolikiem praktykującym, ale ten gość to.... . Straszny materialista. Przyszedłem po zaświadczenie do ślubu, to zapytał, czy mamy pracę? Odpowiedzialiśmy, że nie. To zapytał, to z czego będziecie żyć? Po co wam się żenić? Wieć zgasiłem go pytaniem: czy ksiądz popiera współżycie przedmałżeńskie?. Pracę znalazłem 2 mce po ślubie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ktoś pomagał w tym samobójstwie?

Łomża za 20 lat:





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ktoś pomagał w tym samobójstwie?

Ja raz bylem z kolego bo 7.30 i juzbyl otwarty . Wiec 6-7 !



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ktoś pomagał w tym samobójstwie?

a Cejrowski faktycznie po 6 dych.
ja będę. zapraszam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org