środa, 24 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
chore państwo PiSlamskie

także jestem przeciw. Jeżeli lekarz odczyta dane z takowych dowodów to policjant także, a co co policji informacje o chorobach? Będą grzebać w naszym życiu jak w "koszu". A te wszelkie zabezpieczenia w kieszonkę mogą sobie wsadzić, jeżeli na dzień dzisiejszy są tacy co potrafią kody łamać to i za dziesiąt lat tacy się znajdą, kto wie czy nie jeszcze lepsi.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chore państwo PiSlamskie

Na pewno budżetówki są najlepsze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chore państwo PiSlamskie

To akurat wiem ale bardziej mi chodziło o firmy prywatne, bo właśnie w nich rożnie bywa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chore państwo PiSlamskie

i tu was zaskocze...bo zrobili nalot na pewnego handalrza , chlopak troche zbyt dlugo sie zabawial w dilerstwpo az w koncu sie skonczylo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chore państwo PiSlamskie

akurat byłam na przesłuchaniu jako świadek w sądzie biskupim i przewodniczący powiedział mi, że pan młody podstępem doprowadził do braku zapowiedzi w jego parafii, gdzie miał stały pobyt zameldowania, a nawet jeśli by miał czasowe zameldowanie to musi upłynąć minimu pół roku, żeby byc parafianinem a w tym przypadku, w którym byłam świadkiem okazuje się, że miał dopiero półtora miesiąca czasowego zameldowania i ksiądz główny sędzia właśnie ten przewodniczący powiedział, że to poważne uchybienie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chore państwo PiSlamskie

hmmm... też mam pytanie :] A gdzie się podziały tamte prywatki? Pewnie i tam tacy faceci sie znajdą ;) a tak poważnie moim zdaniem jest wiele fajnych kobietek i facetów tylko dopiero wydają sie nam fajni jak są tymi odpowiednimi :) Więc jeżeli Tobie nie odpowiadają to nie znaczy ze ich nie ma ;) Powodzenia w poszukiwaniach ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chore państwo PiSlamskie

są zarówno i normalni faceci i normalne kobiety po 30-stce , ale trzeba dobrze szukać i uzbroić się w cierpliwość. "każda potwora znajdzie swego amatora"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chore państwo PiSlamskie


Dialog komedii " Miś":

"– Tak sobie czasem myślę, czy miłość to w ogóle jest w życiu możliwa, czy to w ogóle jest takie cóś, no miłość, czy to w ogóle jest możliwe?
– No, w telewizji to często pokazują miłość, jak jacyś tam się kochają, albo mówią... "

http://www.youtube.com/watch?v=P6ox2HUMbz4



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chore państwo PiSlamskie

<>, cała prawda.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chore państwo PiSlamskie

no wlasnie
chodzi mi o osoby po przejsciach, ja trafilam na kilku facetow po rozowdach no i na poczatku facet wydaje sie ok ale zaraz okazuje sie inaczej bo jak jest wyksztalcony i ambitny to nie ma czasu dla kobiety.
fakt mam duze wymagania ale sama tez wiele oferuje i nie prawda jest ze nie ma sie czasu w tym wieku.
'sama wychowuje dziecko , zajmuje sie domem pracuje ale mam czas dla 2 osoby i jestem w stanie posieciec sie dla kogos nie dlatego ze musze tylko dlatego ze chcialabym.

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chore państwo PiSlamskie

Pytanie jak wyżej. Czy ktoś się orientuje co to za ładny budynek postawiono przy kościele Boboli przy ulicy Wąskiej. Czy to jest coś w stylu centrum katolickiego czy jakiś budynek mieszkalny?

Jeżeli to dom dla księży, ja więcej na tacę nie daje ani grosza !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chore państwo PiSlamskie

Może ktoś polecić firmę, w której zdołam wymienić butlę 20 kg z dwutlenkiem węgla? Może orientuje się ktoś w cenach?
Jedyne firmy, które znalazłem to GAZ-BEKA i Gaspol, ale nie wiem, czy wymieniają takie butle.
Z góry dziękuję za wszelkie wskazówki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chore państwo PiSlamskie

Kaucja za butle 30kg to kosz rzędu ok 500zł (Miliszkiewicz)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chore państwo PiSlamskie

JAK SIE PODOBAU ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chore państwo PiSlamskie

przez 12 lat mozna awansowac...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org