piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Prorządowy, konserwatywny tygodnik \"wSieci\"- Szydło awanturowała się podczas wyprowadzki z rządowej willi, walka toczyła się o.. meble

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prorządowy, konserwatywny tygodnik \\\"wSieci\\\"- Szydło awanturowała się podczas wyprowadzki z rządowej willi, walka toczyła się o.. meble

na prawde za darmo? chyba sie wybiore xD moze ktos mi napisac w jakich godzinach czy moze cały dzien? i to na alei legionow jest tak?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prorządowy, konserwatywny tygodnik \\\"wSieci\\\"- Szydło awanturowała się podczas wyprowadzki z rządowej willi, walka toczyła się o.. meble

Pan Notraiusz Tomasz Poreda jest najlepszym Notariuszem w mieście i ma bardzo dobre ceny. Polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prorządowy, konserwatywny tygodnik \\\"wSieci\\\"- Szydło awanturowała się podczas wyprowadzki z rządowej willi, walka toczyła się o.. meble

Coccinelle i tu może tkwi Twój błąd że szukasz tylko że szukasz tylko i wyłącznie na terenie Łomży?:)

Wszystkie kobietki szukacie a może trochę zmienicie nastawienie czy obniżycie poprzeczkę?:)
Bo wszystko ładnie brzmi i wygląda w teorii a w praktyce "no more chances" ?;)
Oczywiście każdy ma jakieś widzi mi się na to drogą polówkę ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prorządowy, konserwatywny tygodnik \\\"wSieci\\\"- Szydło awanturowała się podczas wyprowadzki z rządowej willi, walka toczyła się o.. meble

a gdzie to jest

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prorządowy, konserwatywny tygodnik \\\"wSieci\\\"- Szydło awanturowała się podczas wyprowadzki z rządowej willi, walka toczyła się o.. meble

A jak czeczeni gnębią polaka to jest ok ? Siedzisz w uk i myślisz ,że tutaj jest wielka akcja na czeczenów , przyjedź do Łomży , przejdź się starym rynkiem w inne miejsca to zobaczysz... Poprostu mam ich dość , a może też siedzić w uk na zasiłku i stąd twoja postawa ? :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org