piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
PiS znowu będzie miał kłopot, wysokie nagrody dla swoich ambasadorów. Koryto +

czy ktgos coś wie na temat nowej usługi internetowej na terenie miasta - jakis bezprzewodowy internet bardzo dużej szybkości przesyłu - płatny coś sie takiego nowego pojawiło - co to jest i gdzie?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS znowu będzie miał kłopot, wysokie nagrody dla swoich ambasadorów. Koryto +

ja mam kompa do samochodów chcesz to się odezwij pawel.rogalski@o2.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS znowu będzie miał kłopot, wysokie nagrody dla swoich ambasadorów. Koryto +

alimenty są na dzieci, nie zapominajmy o tym...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS znowu będzie miał kłopot, wysokie nagrody dla swoich ambasadorów. Koryto +

hot spot dziala na skeate parku tylko jest problem. na balkonie zasieg spoko w mieszkaniu lipa. jak myslicie czy jak kupie Repeater-Range Extender (wzmacniacz sygnalu wifi ) to poprawi mi zasieg w domu? ?? gdzie w lomzy mozna kupic takie urzadzenie? w kilku sklepach bylem i nawet nie wiedza co to jest...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS znowu będzie miał kłopot, wysokie nagrody dla swoich ambasadorów. Koryto +

Do Kamy. Współczuję, wiem jak się czujesz, nie załamuj się. Staraj się o separację z orzeczeniem o jego winie. Wtedy będą przysługiwały alimenty nie tylko dla dzieci ale i dla Ciebie. Z mieszkaniem obawiam się, że nie będzie łatwo. Obydwoje macie takie samo prawo do zamieszkiwania. Musicie dojść między sobą do porozumienia, tak byłoby najlepiej. Wtedy jedna osoba może spłacić drugą (można w ratach w przeciągu chyba 10lat maksymalnie). W najgorszym wypadku sprzedażą może zająć się Sąd. Najlepiej jakbyś coś poczytała o tym. Trzymaj się. Pamiętaj, że życie na tym się nie kończy, a TEGO ZIELA TO PÓŁ ROWU!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS znowu będzie miał kłopot, wysokie nagrody dla swoich ambasadorów. Koryto +

Kup antenę do odbioru sygnału wifi na allegro na pewno coś znajdziesz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS znowu będzie miał kłopot, wysokie nagrody dla swoich ambasadorów. Koryto +

i gdzie ja zamontuje i podlacze do laptopa? kable ciagac?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS znowu będzie miał kłopot, wysokie nagrody dla swoich ambasadorów. Koryto +

moduł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS znowu będzie miał kłopot, wysokie nagrody dla swoich ambasadorów. Koryto +

a jam rodowity lomżyniak z dziada...,a nie mam pojęcia gdzie jest ul.Towarowa.Tam ponoć znajduje się ów Lombaz.
dzięki

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS znowu będzie miał kłopot, wysokie nagrody dla swoich ambasadorów. Koryto +

a raczej autoantysemityzm...

nvrmnd.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS znowu będzie miał kłopot, wysokie nagrody dla swoich ambasadorów. Koryto +

to wasi zimkowie roztrząsają gnój na okolicznych polach. Ja nie rozumiem czemu wy udajecie ,że ten zapach jest wam obcy.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS znowu będzie miał kłopot, wysokie nagrody dla swoich ambasadorów. Koryto +

czy jak ktoś nie ufa , nie darzy sympatią , ma złe zdanie i potrafi je uzasadnić o żydach to jest antysemitą?

proszę o odpowiedź na to pytanie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS znowu będzie miał kłopot, wysokie nagrody dla swoich ambasadorów. Koryto +

Masz rację!!!!
A Ci którzy w życiu nie jechali rower po ścieżce rowerowej to powinni zamknąć gębę, bo nie po to są robione one, aby sobie utrudniać życie!!!!
A tu potrzebna jest chyba TV aby pokazać mądrość naszych urzędników i ciekawe jakie wtedy będą mieli miny!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS znowu będzie miał kłopot, wysokie nagrody dla swoich ambasadorów. Koryto +

o wlasnie tez szukam kto ma program do mondeomk1 2.0 16v juz od dawna

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS znowu będzie miał kłopot, wysokie nagrody dla swoich ambasadorów. Koryto +

Podaj e-mail.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS znowu będzie miał kłopot, wysokie nagrody dla swoich ambasadorów. Koryto +

Andy C- akurat nie jestem z Łomży tylko z okolic i nie szukam tylko i wyłącznie na terenie Łomży :)
Hm nie wiem co masz na myśli poprzez zmienienie nastawienia czy obniżenie poprzeczki. Ja nigdy nie miałam żadnych poprzeczek i nie oceniam mężczyzn tylko po wyglądzie. A w teorii i praktyce "Men have many chances if they want, so try" :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org