czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
opcja atomowa wobec Polski

Protagoras a ty pewnie chcesz być inkasentem ze skarbówki tylko jak będziesz sprawdzał ilość stosunków i żeby zgadzało się z paragonami?:)
To teraz tak się nazywa alfons czyli (Poborca podatkowy)?:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: opcja atomowa wobec Polski

lmao AndyC...
protagoras a ty jestem ciekawa placisz podatki i jestes tak zajebiscie uczciwym obywatelem??



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: opcja atomowa wobec Polski

Jak nie znajdziesz w stacjonarnym to zawsze możesz zamówić przecież. Już pomijam fakt, że bardzo prawdopodobne, że nawet mniej razem z wysyłką zapłacisz niż jakbyś kupowała na miejscu. Ja mama taki piekarniki opinie miał dobre, więc wybrałem sobie i zamówiłem właśnie z tego sklepu on-line. I zaoszczędziłem ponad 300zł, razem z wysyłką naturalnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: opcja atomowa wobec Polski

Kurcze powinni coś na swojej stronie napisać ale tez nic niema... Doszły mnie słuchy ze od września zaczynają się te zjazdy...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: opcja atomowa wobec Polski

haha Paker

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: opcja atomowa wobec Polski

polecam p.STACHOWIAK jak i mlodsza i starsza sa super w moim przypadku pomogly tel862164443

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: opcja atomowa wobec Polski

Witam. Nie wiecie może gdzie w Łomży lub okolicy jest jakiś warsztat, serwis lub specjalista samouk, który naprawia, wymienia zamki w samochodzie, koduje kluczyki do tych zamków??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: opcja atomowa wobec Polski

pani E.Krasowska jest godna polecenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: opcja atomowa wobec Polski

a mi ostatnio ukradli znaczek z maski i tu muszę przyznać ''fachowcy'' zadnych rysek prtofesjonalna robota ,ja się dowim kto kara za profesjonaliozm będzie dużo lżejsza. pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: opcja atomowa wobec Polski

ooo i tu sie z toba zgodze Andy C...



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org