sobota, 20 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Jojo wskazał \"apolitycznych\" kandydatów do KBW, wszyscy powiązani z pis.

na lipowej kebab nic specjalnego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jojo wskazał \\\"apolitycznych\\\" kandydatów do KBW, wszyscy powiązani z pis.

Takie pytanie - czy ktoś ostatnio robił badania i wie, ile mniej więcej dni zajmuje to bieganie z obiegówką?
Dzięki za info.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jojo wskazał \\\"apolitycznych\\\" kandydatów do KBW, wszyscy powiązani z pis.

klaudyska, bo to po prostu sklep nastawiony glownie na tego typu zwierzeta. Jezeli chodzi o akwarystyke to mamy tez jeden sklep, ktory w tej kwesti wyroznia sie na tle konkurencji :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jojo wskazał \\\"apolitycznych\\\" kandydatów do KBW, wszyscy powiązani z pis.

jasne jest to nr odcinka 2567 to i tak nie wiele biorąc pod uwagę modę na sukces heh

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jojo wskazał \\\"apolitycznych\\\" kandydatów do KBW, wszyscy powiązani z pis.

a jaki jest sens powiedzenia : nie szata zdobi człowieka !...........jak cię widzą tak cię piszą !paradoks?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jojo wskazał \\\"apolitycznych\\\" kandydatów do KBW, wszyscy powiązani z pis.

robciu
;)
Robcio , Banda szuka sklepu GS-u , Wszyscy chcą mieć spodnie z GS-u ,bo takie były ładne ,amerykańskie ;) haha


*SUN*
Widocznie jest jakieś pylenie roślin na które jesteś uczulona ...
Sun ja znam takie POM POM ;) hehe


Ja wiem i ty wiesz wiemy ze my
Wiemy co dzieje się naprawdę a co się tylko śni
Ja wiem i ty wiesz wiemy że my
Wiemy co dzieje się naprawdę a co się tylko śni....;)

Indios Bravos - Pom Pom

http://www.youtube.com/watch?v=o-7TOZAy-Fw



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jojo wskazał \\\"apolitycznych\\\" kandydatów do KBW, wszyscy powiązani z pis.

A nie szukasz niani? Bo ja bardzo chetnie..



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jojo wskazał \\\"apolitycznych\\\" kandydatów do KBW, wszyscy powiązani z pis.

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org