piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Piotrowicz tworząc nowe prawo (faktyczny twórca) o sądach wiele się nie natrudził

witam;-)Powiedz co tutaj się dzieje lady?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piotrowicz tworząc nowe prawo (faktyczny twórca) o sądach wiele się nie natrudził

Jak już coś, to Panie Buraku, a gwarantuję ci, że mniejsza kicha przechadzać się po Łomży ze szczurem na smyczy, niż ustać przypadkiem obok ciebie w kolejce, heheheh.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piotrowicz tworząc nowe prawo (faktyczny twórca) o sądach wiele się nie natrudził

doda tak byla ubrana?
Autor: Pierekaczewnik (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 29-07-11 20:30

Jak już coś, to Panie Buraku, a gwarantuję ci, że mniejsza kicha przechadzać się po Łomży ze szczurem na smyczy, niż ustać przypadkiem obok ciebie w kolejce, heheheh

chcesz byc smieszny?

juz jestes smieszny nie znam cie a loda mi robisz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piotrowicz tworząc nowe prawo (faktyczny twórca) o sądach wiele się nie natrudził

Omanio

wlasnie gdzie jest Twój mąż maruda?

moz cos mu sie stalo?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piotrowicz tworząc nowe prawo (faktyczny twórca) o sądach wiele się nie natrudził

i masz racje Omanio bo go nie widać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piotrowicz tworząc nowe prawo (faktyczny twórca) o sądach wiele się nie natrudził

tylko ze ja zamowilam sobie alkomat i nie moge jeszcze pic nbo nie przyszedl mi jeszcze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piotrowicz tworząc nowe prawo (faktyczny twórca) o sądach wiele się nie natrudził

bardzo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piotrowicz tworząc nowe prawo (faktyczny twórca) o sądach wiele się nie natrudził

Omanio

ja nigdy nie mysle optymistycznie 3/4 pesymistycznie

bo tak jest lepiej

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org