czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Paplaki w Stęszewie

zniszczyły szopkę bożonarodzeniową. Więc się pytam lewoskrętnych imbecyli: komu to przeszkadzało ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplaki w Stęszewie

https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2022-12-25/steszew-zniszczono-bozonarodzeniowa-szopke-sprawa-zajmuje-sie-policja/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplaki w Stęszewie

Od kiedy to POlsat jest wiarygodnym źródłem info..?, a POza tym paplaki, jako ludzie rozumni bez POgardy i nienawiści brzydzą się aktami wandalizmu, szczególnie tradycyjne szopki nam nie wadzą.
A tu ciekawsze info co się dzieje w katolsko-PiSlamskim kraju:
\"W żłobie leży\". Pijana 42-latka nie chciała opuścić bożonarodzeniowej szopki

https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2018-12-21/w-zlobie-lezy-pijana-42-latka-nie-chciala-opuscic-bozonarodzeniowej-szopki/?ref=article





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplaki w Stęszewie

@paplik - jesteś żywym dowodem do czego prowadzi nienawiść i brak rozumu.



Bo:
1/ nienawiść




2/ brak rozumu:
a/ \"Od kiedy to POlsat jest wiarygodnym źródłem info..?\"
b/ https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2018-12-21/w-zlobie-lezy-pijana-42-latka-nie-chciala-opuscic-bozonarodzeniowej-szopki/?ref=article


Pozostaje mi życzyć Bożego Narodzenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplaki w Stęszewie

dvPOkrato:
...jak zwykle PO prostacku, bez elementarnego zrozumienia traktujesz moje wPiSy, oto bowiem to nie ja kwestionuję wiarygodność niezależnych od kato-prawicy mediów, tylko tacy adwersarze jak m. in. ty...
POnadto grafika dodawana do moich POstów jest symbolem karłowacenia dominacji starego chrześcijaństwa, a w szczególności anachronicznego katolstwa wobec coraz POwszechniejszego sprzeciwu w POstaci akceptacji konkurencyjnych, humanistycznych i racjonalistycznych światoPOglądów. To POstępująca laicyzacja POżera religijnego, dotąd dominującego agresora.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplaki w Stęszewie

fakt jest taki że wszelkie działania dewastacyjne powinno być potępione ale pewnie jakiś nadgorliwy katozjeb wziął dosłownie słowo boże z mitologi starego testamentu jak mówią przykazania boże i zabraniają oddawania czci bożkom i wszelkim obrazom i posągom.

-


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplaki w Stęszewie

Katozjeby…. niczym innowierne religijne zjeby, przypisali sobie moc władania światem….





urbi et orbi !




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplaki w Stęszewie

W Stęszewie narozrabiali ślepe ch..., nasz forumowy ciemniak wrócił dopiero PO 2 nad ranem...





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplaki w Stęszewie

@paplik - jesteś żywym dowodem do czego prowadzi nienawiść i brak rozumu.
[I tylko pogrążasz się komentując swój upadek]



Bo:
1/ propagując nienawiść [którą masz wyssaną z mlekiem matki]





2/ brak rozumu:
a/ \"Od kiedy to POlsat jest wiarygodnym źródłem info..?\" [pytasz na początku]
b/ (na końcu powołujesz się na Polsat - https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2018-12-21/w-zlobie-lezy-pijana-42-latka-nie-chciala-opuscic-bozonarodzeniowej-szopki/?ref=article


Pozostaje mi życzyć Bożego Narodzenia [a nienawiść i brak rozumu ustąpią]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplaki w Stęszewie

dvpa Jasiu, Jasiu dvpa, mów do słupa, a słup jak dvpa...





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplaki w Stęszewie

Autor: deokrata (---.adsl.inetia.pl)Data: 26-12-22 16:33

@paplik - jesteś żywym dowodem do czego prowadzi nienawiść i brak rozumu.
[I tylko pogrążasz się komentując swój upadek]
_________________________________
cześć towarzyszko dvpokrato, widzę u ciebie tradycyjnie. Ile twój tatuś, papież nienawiści wychaczył?

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplaki w Stęszewie

Ten cały deokrata pewnie wie, że jego Bóg jakoś dziwnie przypomina kult Mitry i innych wcześniejszych wierzeń oraz prawideł astronomicznych ale dalej wielbi swoją bozie….. przekonany bez reszty, że tylko dzięki niej dostąpi zbawienia….





urbi et orbi !




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplaki w Stęszewie

@paplik - tę twoją indolencję można tak nazwać.
Reprezentujesz poziom dupy Jasia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplaki w Stęszewie

Żaden normalny Słowianin Polak dobrowolnie nie będzie wierzył w importowanego krwią i mieczem obrzezanego bożka to chyba logiczne.

-


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplaki w Stęszewie

Najlepiej wierzyć w LPG

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org